10
  • Rapid81
    #10
    Pont te beszélsz, aki nem tudja, hogy mi a különbség a teljhatalom és a tejhatalom között. VV függő meg maximum te vagy, mivel nekem TV-m sincs, mert elég hülyét látok így is nap, mint nap, mint például te.

    Hozzászólásaid hasznossága: -33 LOL
  • finizlik
    #9
    Eh.

    Kezdjük ott hogy nem tudod a szó jelentését, mellesleg egy repjegy Londonba pl olcsóbb mintha busszal mennél ki :)

    Az hogy te olyan buta vagy mint a föld, és VV-t nézel sajna nem az én hibám...
  • Rapid81
    #8
    A tejesember megszólalt.
  • finizlik
    #7
    de butaa
  • Rapid81
    #6
    Sosem ültem és sosem fogok ülni repülőn, az usákokhoz meg még véletlenül sem fogok kimenni, sem azok, akiket ismerek. Akik meg tele vannak pénzzel, hogy elszórják repülőutakra, azok meg megérdemlik, hogy "mélyreható" vizsgálat alá helyezzék őket. Részemről ennyi...
  • Narxis
    #5
    Igen, 9/11 óta övék a tejipar. A szemetek.
  • finizlik
    #4
    Kérem magyarázza meg valaki, hogy 9/11 -et nem az USA csinálta... Amióta megtörtént, azóta tejhatalma van minden és mindenki felett.

    És nem is kis biznisz ez a tejhatalom.
  • Papichulo
    #3
    "De az intim adatokat, honnan fogja tudni a repülőtársaság?"

    Eleg ha egyszer lattak bemenni a Capellaba :)
  • Crane
    #2
    Szerintem a legszomorúbb az, hogy ennek semmilyen következménye nem lesz.
    Másfelől nem értem ennek megvalósulását. Most ha repülőjegyet fogok venni, akkor majd kapok előtte egy 40 oldalas kérdőívet? :D
  • mad mind
    #1
    De az intim adatokat, honnan fogja tudni a repülőtársaság?
    Alapból üresen hagyom még a kérdőíveknél is az ilyesmit, mert semmi közük hozzá.
    Egyébként meg az usankának mi a tököm köze van egy mondjuk Franciaországból a Távol-Keletre irányuló utazáshoz? Még ahhoz is kevés köze van, ha valaki átrepül az usa felett.