40
  • Dredd
    #40
    az összes alkonyat film fos, a legújabb pedig kifejezetten ultraszar. a csajom miatt kellett végigülnöm mindegyiket, erről a legújabbról még ő is úgy jött ki, hogy mekkora rakás szemét volt. 10 percnyi történet elhúzva másfél órára, szörnyű
  • dartois83
    #39
    Nem, csak a barátnőmmel néztük meg az ágyban :) Annak volt jó hangulata, ezért a film is élvezhetőbb volt.
    Amúgy a legnagyobb filmélményem a Starship Troopers volt lassan 13 éve moziban...pedig az sem Oscar-díjas alkotás, mégis jobb hangulata volt, mint az Avatarnak 3D IMAX-ban. Biztosan csak rossz az izlésem...
  • Merces
    #38
    ..koma te lány vagy......
  • dartois83
    #37
    Én leszek egyedül itt, aki ki meri mondani, hogy azért nem volt rossz megnézni az első három filmet? Amit úgy értek, hogy maga a film tényleg kritizálható sok szempontból, főleg ha a klasszikus vámpírtörténetekhez hasonlítjuk. Ugyanakkor a főleg női rajongótábort valószínűleg a történet miliője fogja meg. A nőknél pedig százszor fontosabb a hangulata egy filmnek, mint maga a történet logikája vagy egyéb esztétikai mértéke. Nekem sikerült "jó hangulatban" megnézni, érdekelt a történet, túltettem magamat a film gyengéin és kíváncsi vagyok a 4. részre.
  • WoodrowWilson
    #36
    Matematikailag lehet, hogy az lenne a közepes, de mint pl. ahogy a pontozásos sportágakban is, eltolódik felfelé a skála, egyszerűen az emberi természet miatt. 5 alatti filmek már a nézhetetlen kategóriában vannak.
  • 5c0rp330n
    #35
    a 4.7 egyaltalan nem szamit irdatlan szarnak, 5.5 lenne elvileg egy kozepes film. ehhez a mocsokhoz a 4.7 pontszam nevetsegesen magas.
  • WoodrowWilson
    #34
    Miről beszélsz? A 4,7 irdatlan szarnak számít imdb-n, én 7 alatt max vígjátékokat szoktam nézni, nagy ritkán teszek kivételt, ha a sztori nagyon érdekel.
  • WoodrowWilson
    #33
    A baj csak az, hogy aki az alul- és túlértséggel dobálózik, az azt hiszi magáról, hogy az abszolút igazságot osztja, és valójában az átlagnak úgy kéne gondolkodnia, mint ő, csak valami félrevezeti őket.
  • 5c0rp330n
    #32
    kurvara nem. ez a film 4.7-el NAGYSAGRENDEKKEL JOBBAN tul van ertekelve, mint a 8 feletti avatar vagy district 9, mert azok ezzel a fossal ellentetben jo filmek.
  • Kindred Blades
    #31
    Ez persze nagyon okosan hangzik, de ordas baromság.
    Van túlértékelt. Az ő értékeléséhez képest az átlag túl sokra értékeli a filmet, így az ő perspektívájából túlértékelt.
    Néha inkább azt értsd meg, amit a másik mond, ne szemantikán lovagolj.
  • RiSeForMuSiC
    #30
    Ennek alapján a PhotoShopban a color picker szemcseppentő Oscar díjas?
  • morden
    #29
    "az első részt jó volt megnézni mert a színek a filmben nagyon jók voltak,de kb ennyi!" na ilyet sem láttam még, hogy valaki a színek miatt néz filmeket, vendégem vagy egy szürke karton papírra :D
  • whisper
    #28
    Összes részből 2-t láttam. a másodikat fölösleges volt megnézni! 8)) Na mind1 az első részt jó volt megnézni mert a színek a filmben nagyon jók voltak,de kb ennyi!
  • vargagergo13
    #27
    Ja, meg ebben a részben tényleg sikerül eljutni odáig, hogy közös gyerek lesz a hambival?
    "Szűz Mária repedt sarkára mondom, nem értem."
  • vargagergo13
    #26
    Az első részt még végignéztem, önszántamból, mert úgy gondoltam, hogy végre egy fasza vámpíros film. Tévedtem.
    Most komolyan!?
    Végiggondolta ezt valaki?
    Ki a tököm lesz szerelmes a sajtos hamburgerébe?
  • Yodafon
    #25
    Én se láttam, de már a plakátok alapján hányok tőlük
  • Zoliz
    #24
    Hány Alkonyat-filmet láttál eddig?
    Egyet sem. (52%)
    Eddig a részig mindhármat. (21%)
    Csak egyet. (19%)
    Kettőt. (8%)
    Összesen 1028 válaszadó.

    Innen látszik, hogy ez a nyálas baromság a lányoknak való, mivel ők szeretnek szívni, vért, energiát, meg f@szt. Az SG olvasók inkább fiúk ez teljesen egyértelmű.
  • morden
    #23
    Na ja, csak jelen esetben az átlag 13-18 éves nem túl életrevaló tinilányok :D azért nem ehhez mérik magukat a hozzászólók gondolom :D
  • WoodrowWilson
    #22
    Nincs olyan, hogy alul- meg túlértékelt. Olyan van, hogy neked kevésbé vagy jobban tetszik, mint az átlagnak.
  • finizlik
    #21
    közvetlen az avatar után
  • sanyicks
    #20
    Van sokkal túlértékeltebb, pl az avatar vagy a district 9
  • 5c0rp330n
    #19
    imdb-n 4.7-es? az egyik legtulertekeltebb filmnek tunik amirol hallottam.
  • zetortraktor
    #18
    A homoszexuálisak régen voltak, amikor klasszikus Drakula filmek némelyikében a csajok nyalták-falták egymást. Kiábrándítalak, itt hiába vársz ilyet, az egyiknek ebben a filmben szül gyereket a csaja.
  • BobaFett
    #17
    azért jellemző hogy a legtöbben úgy fikáznak hogy egyet sem látak (lásd szavazás). én legalább az elsőt láttam (ill végigszenvedtem), és így fikázok :)
  • Tower Guard
    #16
    Vannak benne vicces részek, ami akár tényleg így is történhetett volna a filmben! :D:D
  • jackoneill90
    #15
    visszafogottan fogalmazok :
    Utálom ezeket a homoszexuális vámpírokat. A vámpírok szégyenei
  • morden
    #14
    Valami pszichológus hallgató csinált nemrég egy tanulmányt miért népszerű a sorozat, azt hiszem a végkövetkeztetése az volt, hogy nagy valószínűség szerint a rajongók körében felül vannak reprezentálva a mentális problémákkal küldő elsősorban test és önképzavaros tini lányok :D
  • Jackal
    #13
    Nyugodtan mondhatod egyes számban is, egy rakás szemét az egész sorozat, csodálkozok, hogy egyáltalán annyit kapott. Igénytelen rendezés és szinészi munka, a történet se lendít ezen + irányban...
  • zetortraktor
    #12
    Ez komolyan az IMDB-re hivatkozik? Csak azokra a filmekre nem szavaznak pánikszerűen 1-essel az olyanok, akik nem láttál.
  • sanyicks
    #11
  • NovaTerra
    #10
    Mondjuk ezt a filmet divat lehúzni, IMDB-n is ez látszik, mert ki a fene nézi meg a harmadik részt, akinek az előző kettő sem tetszett. Én egyik részt sem láttam, csak az elsőből részleteket, bőven elég volt. Nem is értem ezt a vámpíros vonalat miért erőltetik. Ha jó vámpíros történet kell, akkor ott a Hellsing Ultimate. Na annak a részeire megéri várni.
  • Jackal
    #9
    "Az év egyik legjobban várt filmje", naja, igy kell megirni göndörnyálazva egy promo cikket, meg szavazást hozzá...
    IMDB: 4.7 pedig mostanában minden szutyok filmre 7,5-8 -at adnak. :D
  • Doktor Kotász
    #8
    Ln azt nem értem, hogy mit hugyozzák magukat össze ezen a tinilányok? Azért bántalak mert szeretlek mentalitásban mi nekik a romantikus? Meg úgy nagyjából mennyire elmebetegség ez a vámpírromantika? Egy jó vámpíros folmben az a lényeg, hogy jön a főhős, és jól belekórja a fokhagymás baltát a vámpír fejébe, és az megdöglik, mintha a napon lenne. Ezek vámpírok meg fényes nappal mászkálnak az utcán a kriptában fekvés helyett, és még aggódni is kell értük.
  • kalapos01
    #7
    Nem semmi ízlésed van, egészségedre.
  • Wolf017
    #6
    "Hogy tetszik az Alkonyat-sorozat?
    Nagyon, nagyon, nagyon."

    ...mi? Király vagy Tré?
  • morden
    #5
    Pontosan, én anno még féltem a vámpíroktól meg a farkasemberektől és nem gyereket csináltattam velük magamnak :D
  • kissssss
    #4
  • zöldeshányás
    #3
  • finizlik
    #2
    Az én időmben a vámpírok vért szívtak nem faszt.
  • Darth Sith
    #1
    Szavazásnál a "Hogy tetszik az Alkonyat-sorozat?" választási opciók közül hiányolom a 'botrányosan szar' lehetőséget.