713
  • Sir Quno Jedi
    #321
    Rumpel eleve átbaszta őket, a Gonosz Királynőt éppúgy, mint a Snow-ékat. Mindenkit felhasznált. Namost nem kétséges, hogy csak együtt győzhetik le, vagy legalábbis van bárminő esélyük ellene. Ha a királyné nem kapná vissza az erejét, nem lenne hasznukra a küzdelemben, meg amúgyis meglincselnék, de így újra veszélyes ellenféllé válik és így muszáj lesz vele egyezkedni, kompromisszumokat kötni. A mesevilágban a Királynő nem tehet semmit a sorsa ellen, ő ott gonosznak van determinálva, bármit tesz is, rá nem vár happy ending a sors kereke által, ámde ideát nincsenek feltétlen előre elrendelve a dolgok (ezért kezdett az átokba), így itt van esélye változtatni a végkimenetelen. Csak még nem jött rá, hogy a saját boldogságához nem a bosszún keresztül vezet az út. EZért is fontos, hogy Henry-re már saját fiaként tekint, mert a szerelmét már nem kaphatja vissza, de helyette lett valaki akit őszintén szeret, egy gyermek. Ez az ő egyetlen esélye a megváltásra.
  • xido
    #322
    várd ki ennek a végét..bár 10 év nagy idő,de még mindig tudhatja esetleg,hogy a gyerek a megváltó gyereke és így még mindig a gyereket felhasználva bosszút állhat a Hócsaládon:)
  • Tower Guard
    #323
    Hát vége lett!
    Baromi jól összehozták, furcsa lesz hogy nem tudom majd megnézni a várva várt köv részt! :)
    Remélem összehozzák a 2. évadot, és nem fogják elrontani.

    Rumpelstiltskin-nel nem szívesen sakkoznék. Az első lépésnél már tudja hol ad sakk-mattot :D
  • Inquisitor
    #324
    Kint van hírben SG-n, csak marha hamar el fog tűnni, hogy az M1 megvette a sorozatot (gondolom csak első szezont) és ősztől fogják adni. Lehet majd ajánlgatni feliratos filmtől odzkodó ismerősöknek, családtagoknak. :D
  • Ildikó18
    #325
    Áááááááááááá, úúúútálom az ilyen sorozatokat! Két napja kezdtem el nézni, most tartok a 12. résznél. Nincsenek átaludt éjszakáim :)

    Pfujjj! Egy pozitívum: mivel csak most kezdtem, nem kell a részekre és a feliratokra várni :) De mivel lesz második évad, én sem maradok majd ki a szenvedésből :))
  • szucsy89
    #326
    hehe, ismerős :)
  • Sir Quno Jedi
    #327
    Elhiheted, van aki nem vár feliratra... :D
  • Valezius
    #328
    Most néztem a 11-12-es részt.
    Nagyon tetszett ahogy behozták a szörnyeteget, meg a Gin-tükör szálat.
    A mi a neved rész zseniális :-)

    Amikor annak idején megláttam, hogy ikrek, meg a másik részben, hogy Rampolstickin múltjáról lesz szó, hát egyáltalán nem tetszett, de mindkét esetben a rész végére marha jól összerakták a dolgokat.

    És Rampi múltja jól illeszkedik a későbbiekhez is.


    Ami meg ma jutott eszembe, hogy Rubi azt mondja a Hamupipőkés részben, hogy "óvatosan, majdnem eltörted a farkasomat" :)

    Jó ez a sok előre-hátra utalgatás :)

    Sajnos nincs túl sok időm haladni a sorozattal, de remélem őszre végzek az első évaddal.
  • Valezius
    #329
    Amit elfelejtettem még. A másik kedvencem, meg "Ezért vagyok Grumpy". De elég sokáig lehetne sorolni az ilyen mondatokat :-)
  • tigeroo
    #330
    2. évad premier: szept. 30
  • Narxis
    #331
  • zsolesz92
    #332
    Az Egyszer volt, hol nem volt augusztus 19-én debütál az m1-en :)
  • Andr0
    #333
    helyes.. mostanság az M1 kitesz magáért.. és jól lehúzza a kereskedelmi csatornákat az Olimpiai felvételek árával..:D
  • Inquisitor
    #334
    OFF: Azért így könnyű volt, hogy hirtelen hoztak egy rendeletet bizonyos sport eseményeket csak ők közvetíthetnek.

    ON: Legalább lesz ami kitöltse az "űrt" a Marslakók után és a Hacktion előtt. :D
  • xido
    #335
    na most láttam a reklámját éppen,csak a gonosz milf,Emma és Henry dumált,de az ő szinkronjuk tökéletes választás lett..

    Ha télen ezt kiadják dvd-n itthon,megy a polcra :)
  • zsolesz92
    #336
    Új szereplő a 2. évadban :)
    Aki nem szeretné hogy kiderüljön ki az, ne nézze meg!
    vicces lesz, az biztos. ugyse birjátok ki, hogy ne nézzétek meg :D


  • zsolesz92
    #337
    főleg ha egy olyan videót linkelek amit életemben nem láttam/hallottam :D:D
    no akkor lássuk
  • Inquisitor
    #338
    Jesszus. :D
  • xido
    #339
    Na jó..ez nagyon beteg:)
    Ha ezt elkapják ugyanezzel a komoly és felnőttes vonallal,az oda fog sújtani keményen,csak át ne menjen horrorba:))
  • Ildikó18
    #340
    Az ötlet jó, ez nekem is kellene DVD-n :) Gondoltam is, hogy karácsonyra jó lenne, de gondolom nem adják ki addig (itthon), míg le nem futott az egész évad az M1-en. Ami (kiszámoltam!) 2013. január 13-án vasárnap lesz. Feltételezve, hogy minden vasárnap adnak egy részt 19-étől kezdve.
  • xido
    #341
    Sajnos erre még adj legalább 3 hónapot..ennyi elvakaródznak..és még ekkor se biztos,csak remélhető húsvétra mondjuk
  • xido
    #342
    Na még szűk fél óra a szinkronos debütálásig:)
  • xido
    #343
    milyen gyorsan eltelt,hogy nincsenek buzi reklámok,mint a többi adón :)
  • zsolesz92
    #344
    Az utolsó 5 percet láttam, nekem annyira nem jött be se a kissrác se Emma hangja. ültek a játszótéren, és olyan nagyon monoton volt..
  • zsolesz92
    #345
    nem is a hang, hanem más stílus jött át Emmától mint amugy
  • xido
    #346
    összességében jók a hangok szerintem..meg legalább hazánkban van a sorozat,talán lesz dvd belőle egyszer :)
  • PiszkosFred
    #347
    Pedig mindig ZST szinkronizalja Morrisont, szamomra az lett volna furcsa, ha nem o.
  • Inquisitor
    #348
    Én arra leszek kíváncsi Mr. Gold szinkronja mennyire jön majd ár, amikor nekiáll majd alkudozni. A legjobb részek a filmben ugye. :D
  • xido
    #349
    Én attól már nem félek..jobban féltem a "vinnyogós részektől",de Háda János jól megoldotta..prózában is jó lesz:)
  • tigeroo
    #350
    S2 ogre

  • zsolesz92
    #351
    át ne menjen Grimm-be mert akkor rosszul leszek..
  • xido
    #352
    jaja..pedig hogy most mindenki ugyanaz...félő,hogy nincs más ütőkártyájuk :)
  • Valezius
    #353
    Én bízom a szerzőkben. Remélem meglepnek, és remek évad(ok) elé nézünk még. Bele se merek gondolni, hogy nem így lesz :D

    Na jó, ha tegyük fel így lenne, akkor is itt egy remek első évad, amit már nem tudnak elszúrni :-)

    megnéztem sorozatjunkien a szinkronmintát, volt az első részben az a mondat, hogy "Ő már nem királynő", valszeg ez lesz a mesevilágbeli főszál a 2. évadban.
  • PiszkosFred
    #354
    Van az uj "fogonosz", akit mar bemutattak, es jon rakas uj karakter a keleti es egyeb mondak/mesek vilagabol. Es hat... attol, hogy tudjak, ki kicsoda valojaban, meg mindig a kisvarosban ragadtak, onnan vissza is kellene jutni - ha akarnak - a mesebeli erdobe.
  • Sir Quno Jedi
    #355
    Én biztos nem mennék vissza, ott ugyanis előre meg van írva a sorsuk (ami gáz), itt meg szabad akarat, folyóvíz, hamburger, rock&roll! :DDD
  • xido
    #356
    Abba sem vagyok ám biztos,hogy visszatért emlékekkel és képességekkel
    ne mehetnének ki a városból...
  • Andr0
    #357
    o.0 nice...
    bár a Magic is coming az már túúl mainstream :S
  • Sir Quno Jedi
    #358
    Figyuzzátok, a királyi egyesen már reklámozzák!!!! Ma láttam!
  • PiszkosFred
    #359
    Sot... megy is mar ket hete az m1-en, ha jol hazudok akkor vasarnapokent :)
  • Sir Quno Jedi
    #360
    Nos ez sem lesz gyenge:
    Jancsi és Juliska