713
  • Narxis
    #281
    Huh gyerekek Emma nagyon felbaszott, szegény Pinocchio...a gonosz királynő pedig hogy bepróbálkozott már a Daliás hercegnél... xD

    Egyik legjobb sorozat ez.
  • szucsy89
    #282
    Ez most nem volt olyan jó rész amúgy, 2 rész van még az évadból? Az utolsóban fog csak hinni Emma úgyis...
  • Sir Quno Jedi
    #283
    Nincs semmi baj Emmával. Mindig egyedül volt, "senki nem szerette", senki nem mutatott neki utat és már nem is látja azt, amit látnia kéne. A leglogikusabb dolgot teszi, amit tehet (és már régen meg kellett volna tennie), miszerint lelép a fiával a picsmagba ebből az elmebeteg városból, ahol finoman szólva is furcsa dolgok történnek. Az más kérdés, hogy ez sikerül-e neki és mit okoz ezzel (amiről nem tudhat előre).
  • tigeroo
    #284
    If Snow's going to take on the Queen and save her prince, she's going to need to assemble a team. Yep we said assemble. It is Avengers weekend after all.


    hehe, vicces kedvükben vannak az ofisülnél :D
  • Belkar
    #285
    Végre beindulnak a dolgok :)

  • Narxis
    #286
    huhuhu ez brutál lesz!!!
  • xido
    #287
    végre felirat a 20ashoz..srácok..le vagyok döbbenve,ahogy a készítők kézben tartják az összes részt és teljesen jól összefűzik a szálakat,majd csavarnak mindig egyet valakinek az eredetén,ahogy most az öregnél is..
  • stargatelost
    #288
    Nem kell ledöbbenni, hisz mégiscsak a Lost írói ők, tudják mit csinálnak :)
  • xido
    #289
    ha nem is ledöbbenés,de üdítő,hogy még tudják az évad végére is,mit csináltak és mit akartak az elején:)
  • Narxis
    #290
    Ebben van 1 vagy 2 új jelenet:

  • debcsillu
    #291
    Azta, de durva volt a mai rész....
  • Cat13
    #292
    Hát még a következő milyen lesz! :)
  • Narxis
    #293
    Gyerekek ez epic rész volt. Emma eléggé bepánikolt, de a köv. rész miatt tették ilyen bénává. Nem akarok spoilerezni, de a köv. rész még epicebb lesz, a királynét meg ideadhatnák nekem, eskü megbüntetném ha értitek mire gondolok... ;D



  • Andr0
    #294
    hát ez überepic volt...:D:D Amúgy már látom hogy 9gag.com-on napokon belül megjelenik a meme:

    "Just Granny being Awesome:
    IT'S A TRAP!"

    Amúgy alig várom a következő rész:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na most már Emma hinni fog. Kiscsávó kidőlt a sleeping spelltől so ennyi kezdődik a war:D
  • tigeroo
    #295
    persze, letudja annyival hogy beekizett henry :D

    láttam a 21-es promot, hát elég durca lesz (főleg az emma-regina dogfight)
  • Narxis
    #296
    Jön a 2. évad!
  • Herold
    #297
    A kalapos ember honnan került elő? Utoljára Csodaországba sikerült eljutnia, a Szív király még a fejét is leüttette ha jól emlékszem.
  • Narxis
    #298
    Dehogy, az egy visszaemlékezés volt. Beleesett a kalapba amit Emma csinált asszem, de jó kérdés, hogy aztán hogy jött ki vagy mi lett vele. Lehet nem esett bele csak elmenekült.
  • Herold
    #299
    Pont ezt nem értem, hogy hogy jött vissza, miután innen eltűnt amikor beleesett a kalapba.
  • tigeroo
    #300
    igen de utána jött az átok és ő is átkerült
  • Andr0
    #301
    és azért emlékszik mert ugye Csodaországban volt, a "rendes" világ helyett.
  • Andr0
    #302
    OMFG Pure epic ultimate the very best awesome parádé volt az évadzáró :O:O:O
    Szeretném jelölni az évadzárót a best résznek 2011/2012 idényben Fantasy/sci-fi kategóriában. Nagyon ütött :O

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor Charming átordított az út túloldaláról hogy "Snow!" hát én akkorát ordítottam :D:D Pff meg mikor Gold és Belle egymásra találtak. Epic... és Gold hozott még nagyobb bajt na az még nagyobb epic:D:D

    Jó volt, mikor mutatták, hogy került a tojás a sárkányba és hogy került ki így összevágva, ismét epic:D:D


    Rendkívül várós a 2 évad...:D
  • tigeroo
    #303
    spoiler


    ejbazmeg.

    henryt megkönnyeztem! fene a pofáját azért megszerettem...

    augusttal mivan azt nem mutatták! akkor ő fa marad mert rossz volt?

    azért eléggé beletapostak a gázba az utcsó részre! vajon mi a faszt akar majd gold? az egész világon uralkodni?:D gondolom ittmár nemcsak storybrook lesz a helyszín. regina is visszakap 1-2 skillt és mehet a móka

    amúgy amikor elkezdett sírni az ágyon rendesen megsajnáltam...


    fú nem bírok majd várni!
  • Sir Quno Jedi
    #304
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha August fa is lesz újra, nem feltétlenül fog meghalni, hiszen átjött a mágia erre a világra, a városba legalábbis. Az is lehet, hogy ember marad, vagy a tündér vissza tudja hozni. Meg ha úgy vesszük teljesítette a küldetését végül ugyebár (ha nem is 1xűen), szal. ki tudja.

    Rumpelstiltskin nem szarral gurigázik, szerzett magának egy új világot, ahol senki sem erősebb nála hatalomban, senki sem lehet ellenfele. Nyilvánvalóan a fiát keresi most is, senki mást, de ehhez elképesztő hatalomra van szüksége és ez most sikerült is neki. Igaz ezzel a lehetséges ellenfeleinek is visszaadta a mágiáját, de ugye eddig sem volt esélyük ellene és végülis ő válogatta őket össze, ha úgy vesszük.

    Ami érdekesebb, hogy a Kalaposnak mostantól működni fog újra a kalapja, így utazhatnak a világok között.

    Szal. elég sok kaput nyitottak meg most az új lehetőségek előtt. Talán túl sokat is, kérdés bírnak-e majd vele az írók.
  • Narxis
    #305
    FÚÚÚÚÚ ez színtiszta epic rész volt, sikítottam mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emma megpuszilta Henry-t és megtört az átok.


    Köv. évad brutális lesz szvsz.
  • Andr0
    #306
    kinek mi tetszett... nekem a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Snow-Charming smaci... neked meg az Emma Henry "smaci" ... :D:D:D


    hát szerintem is überbrutál lesz a kövi évad
  • Narxis
    #307
    lol, nem az tetszett hanem amit okozott... :D :P
  • Sir Quno Jedi
    #308
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Megmonták, hogy CSAKIS a true love törheti meg a legerősebb átkot. Angolban meg mind1, az lehet gyermek és szülő közötti kapcsolat is.

    Rumple ezen dolgozott régóta, hogy a jók "kitermeljék" Emma-t, aki képes lesz az átkot megtörni és utána Rumpel barátunk áthozhatja a saját hatalmához szükséges mágiát a kívánságkúttal, mi rég elveszett dolgokat hoz vissza.
  • Andr0
    #309
    +1

    @Narxis: Nem kell magyarázkodnod.. :) ismerem én a fajtádat:P :D:D
  • xido
    #310
    Hát sajnos szerintem

    [spolier]
    Augustnak annyi,hiszen még akkor fásult el,mikor nem jött meg a mágia újhullám,így a belső szervei azonnal leállt,a csodafa is csak odaát működött...
    [/spoiler]

    Ellenben valaki az idővonalat tehetné nekem tisztába,hogy telik a valós idő..Emma átkerül,eltelt neki 28 éve,felnőtt...a kisváros lakói is akkortájt kerültek át..ott agymosva senkinek nem tűnt fel,hogy 28 év telik el és senki nem öregszik..vagy itt van valami időmértékegység váltás durván és nekik max 10 év telt el,ami Henry növekedésében mérhető?
  • xido
    #311
    bakker..de jól elcsesztem a spoiler parancsot..senki ne olvassa a kis betűt!!

    ezért lenne jó már a szerkesztés opció ide
  • Narxis
    #312
    Nem feltétlen annyi neki, de majd kiderül. Az idő meg egyszerű, szerintem 28 év telt el de az átok miatt nem tűnt fel nekik. Mikor Emma rákérdezett a múltjukra, asszem Snow-nál akkor olyan zavarodott volt. Tehát fel lehet fogni, hogy valamennyire kábulatban voltak, élték mindennapjaikat.
  • Herold
    #313
    A Lost alkotóinak ez a mániája ez a hirtelen mindenre emlékezős könnyes összeborulás...
  • Herold
    #314
    A kék tündért alig ismertem meg. Tündérként jobban néz ki.
  • xido
    #315
    ej aki nem emlékszik a pár résszel korábbi párhuzamos bemutatására :)
  • szucsy89
    #316
    Hát ez az évad nagyon össze volt rakva, a végén minden szál összefutott. 10/10

    Félek, hogy ezt a színvonalat nem fogják tudni tartani :D
  • xido
    #317
    hát most lehet csak ilyen varázslós "tiniboszorkányos" izé lesz,esetleg bejön a képbe Gold fia és majd én vagyok az apád,állj át vagy meghalsz,de kinyírlak a tőrrel,mert megtehetem már féle vonalvezetést kapunk
  • szucsy89
    #318
    SPOILER

    Hát ezaz, ezzel, megjelent az "igazi világban" is a mágia, lehet elmegy a dolog valami agyatlan varázslós témába... remélem nem, én bízom a készítőkben, de nekem ez a párhuzamos világ-dolog nagyon bejött.
  • tigeroo
    #319
    figy, a flashbackekben sem volt valami hűdesok varázslás, csak minimális mágia. szerintem storybrooknak ad valami terrort mr. gold, ami ellen szövetkeznie kell emmának + reginának (emma ugye akire hallgatnak a népek, regina meg... nála van a pówa, de őt meg rühellik)
  • szucsy89
    #320
    ja, de összeköti őket Henry... szal simán elképzelhető egy összefogás :)