713
  • debcsillu
    #201


    sneek peek a 18. részből:)
  • Narxis
    #202
    OMG
  • Andr0
    #203
    nemakarommegnézni:OOOO

    @Narxis: kérlek semmilyen effekttel ne jelezd megdöbbenésed/izgalmadat/töprengésed mert gyenge vagyok és a végén még megnézem.
  • Narxis
    #204
    Nem spoileres csak megrendítő. :D
  • Belkar
    #205
    Na végre a kövi részben kiderül a nagy titok
  • Andr0
    #206
    BETELT A CÉRNA, ELSZAKADT A POHÁR.
  • Narxis
    #207
    OMFG ennek brutál egy vége lett.

    Szerintem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gold rabolta el a szöszi csajt és így manipulált mindenkit, sőt még szerintem az alkut is teljesítette, hiszen fájdalmat okozott Hófehérkének és Daliás hercegnek, de közben a végén meg is mentette őket, így se Regina se Emma nem panaszkodhatnak. :D De brutál lesz ha rájönnek. Mondjuk én még mindig abban hiszek, hogy Gold pozitív karakter lesz ha megtalálja a szerelmét, Regináé viszont halott. Regina anyjával viszont mi lett? Nem halt meg ugye mert akkor még láthatjuk?


    10/10-es sorozat.
  • Andr0
    #208
    WTF OMFG?? mivoltezarész? hát alig maradok talpon még still processing de azért válaszolok:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. ja szerintem is Gold papa áll a meló mögött, mert Regina azt hitte, hogy ugye kilépett a bige a városból tehát meghalt... ezért bátran elásott egy szívet.
    2. Regina fiatalon WFT?? mostmár tudjuk miért utálja annyira snow white-ot de baszki olyan buta Regina... ő csak egy kislány volt. Az anyja meg egy állig felfegyverzett boszorkány...
    Na so picit para a story...:D akadtam rendesen...:D

    Kíváncsi leszek mi jön ez után? hová lehet emelni ezt az epic hangulatot?! az epic mennyekbe?:D
  • Inquisitor
    #209
    Megjegyzem a dobozt a sorozat elején ásták el vagy én emlékszem rosszul? Mert akkor vagy nem lehet benne a bizonyos személy szíve, vagy nem az aminek látszik, vagy ... ???
  • Narxis
    #210
    Jaja, elég epic ez már. :D
  • Andr0
    #211
    nekem is rémlik valami ilyesmi hmm...
  • tigeroo
    #212
    spoiler

    úúúh eaaaaz gecidurva rész volt!

    amikor hófehérnép kérdezi hogy "are you mad?"
    regina meg felnéz... atya ég :D ahogy átvált a tekintete és átalakul ívül kvínné... kurvadurva volt

    amúgy:

    aha, sztem is gold rabolta el és a "kis varázslat" ez volt hogy szabadon engedte :D

    pure epicness

  • Belkar
    #213
    Na 19. rész is elég durvának ígérkezik promó alapján :) Valószínűleg kiderül ki is August valójában...
  • Andr0
    #214
    Én már tudom ki ő, Spoiler csak erős idegzetűeknek:
  • Inquisitor
    #215
    Jó rész volt. Megtudhattuk, hogy Hó egy hülye p*csa. :D
  • Narxis
    #216
  • tigeroo
    #217



    lehet hogy august rumpel fia...

    ...vagy robin hood :D
  • Narxis
    #218
    Jaja, erre tippeltem már akkor mikor megjelent. :D
  • Andr0
    #219
    Hókefélke akkor még egy kislány volt... Queen anyuci pedig LVL9000 warlock kimaxolt hazudási és meggyőzési skillekkel...
    Fair play?:D
  • tigeroo
    #220
    na megnéztem megint a részt...

    amikor visszamennek a bűntett helyszínére august és emma akkor august miben botlik el vagy mitől lesz rosszul??
  • Andr0
    #221
    mivel q városon kívülről jött és feltételezhető hogy Gold fia valszeg a queen vagy apja "mágikus erejének" koncentráltsága miatt zuhant össze a vérnyomása. deezúgyiskiderül hétfőn.
  • debcsillu
    #222
    én azt gondolom, hogy nem gold fia lesz august, pont azért mert a városon kívülről jött...
  • tigeroo
    #223
    spoiler

    szerintem meg vagy gold fia, vagy gold unokája (mint ahogy emma is snow lánya, kb. egykorú is a két "idegen")


    kíváncsi vagyok amúgy hogy a végső konklúzióban majd ki lesz a végső gonosz, az ívül kvín vagy rumpel... mert végülis mind a kettő eredendően jó volt, csak a körülmények rontották meg őket. kurva érdekes szerintem, nem az a fekete-fehér kontrasztos mesefelállás mint ahogy megszoktuk, van itt elég dráma és kavarás kérem! így kell!
  • Belkar
    #224
    Én még mindig tartom magam ahhoz hogy August az Henry a jövőből
  • Narxis
    #225
    looooool
  • Shiwo
    #226
    ez a lehetőség nekem is eszembe jutott
  • szucsy89
    #227
    és rányomult volna a saját anyjára?
  • Andr0
    #228
    jófej xD
  • tigeroo
    #229
    most tudtam meg hogy a lost készítői jegyzik a produkciót... hát így már nem lep meg hogy mennyire überbrutál sorozat ez :)
  • szucsy89
    #230
    lesz most rész?
  • Narxis
    #231
    omg zsír a banner
  • Andr0
    #232
    nice lett a banner ;)
  • tigeroo
    #233
    köszönjétek nekem, ribancok

    amúgy fb oldalról van
  • Inquisitor
    #234
    Mi van ha a Kalapos a fia? Hiszen róla tudjuk, hogy egyszer rég eltűnt hosszú időre, de a részletek (még) nem ismertek. Viszont tudjuk, hogy ő is elveszítette a fiát, az meg akár August is lehet vagy még nem részletezett szereplő.
  • FZoleee
    #235
    nekem kilóg egy kicsit a banner :\ amúgy jó :D
  • Inquisitor
    #236
    Volt tegnap, nem? Még nem láttam fent sehol, de kedd/szerdára már felirattal együtt szokott létezni itt-ott.
  • FZoleee
    #237
    nem volt: 22-Apr-2012 Once Upon a Time 01x19 The Return
  • tigeroo
    #238
    hát jó kérdés. olvastam érdekes theorycraftokat...

    szerintem rumpel fia vagy csizmás kandúr
    puss in boots - august booth... még a név is so-so stimmel

    mint a tükörnek mr. glass, vagy archie hoopper (a tücsök)
  • xido
    #239
    miért..Henry nem ismert faterja nem lehetséges?:)..vagy az már ki lett tárgyalva?:)
  • Inquisitor
    #240
    Ja, megint szünet van, az szopás ... már nekem, nekünk.