713
  • Andr0
    #161
    Emma nagyon bejön...:D
    Mondjuk Snow White is csinos... de ez a csávó ez a herceg nekem nem tetszik... :D so én kimaradok a szurkolásból én egy Emma-Snow párost látnék szívesen:D
  • Narxis
    #162
    Ja azt én is látnék, csak esély rá 0%. :D
  • Andr0
    #163
    honnan tudod? Ki tudja milyen perverzek a készítők... több sorozatban is volt ilyen különleges kiadás-rész amikor mindent a feje tetejére állítottak:D
  • debcsillu
    #164
    hát itt már alapból eléggé a feje tetején áll minden:P
  • Riana
    #165
    Szinkronosan letölthető valahonnan a sorozat?
  • Narxis
    #166
    Még nem Rihanna.
  • Herold
    #167
    Neked kell? A te korodban nem jellemző, hogy az emberek utálnak olvasni.
  • Riana
    #168
    köszönöm a ledegradáló hozzászólást, de nem nekem kell, hanem egy olyan személynek aki már idős és nehezen tudja a kapkodó feliratot elolvasni.
    Amúgy meg Riana és nem Rihanna -.-
    Riana magyar keresztnév Rihanna meg egy énekes...
  • tigeroo
    #169
    degradáló már önmagában azt jelenti amire célzol, nem kell előtag hozzá :D

    amúgy sajnos még nem tudunk arról, hogy esetleg valamely magyar tv csatorna megvette volna a jogokat... :(

  • tigeroo
    #170
    úú durva rész volt. mostmár beindul az egész, exponenciálisan nő minden rész élvezeti faktora :D
  • Inquisitor
    #171
    Nem tudja valaki, hogy az S01E16 részt ki és milyen okból nevezte el 0-ik szezon első résznek? Mire megtaláltam a feliratot, meh. :D
    Amúgy a kulcs jó kérdés, ha MM-et jobban be akarja mártani (de kell ennél is?) Regina, akkor köze lehet hozzá. Csakhogy Mr. Gold is kavar rendesen, és MM előtt mint ha ő csücsült volna a cellában. Viszont az azt jelentené, hogy anno előre tudta lecsukják és már akkor tudnia kellett, hogy MM is oda kerül. Szóval ő túl kiszámíthatatlan és ravasz, hogy tudjuk ... még.
    Regina beszólásai a gonoszról szőke hercegnek meg lol. :D
  • Inquisitor
    #172
    Következő rész behangzója meg elég érdekes új karaktert hoz magával, személyesen az Örült Kalapost. :D
  • Herold
    #173
    Szerintem a polgármester rejtette oda a kulcsot.
  • Inquisitor
    #174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az majdnem biztos, hogy még jobban gyanúba keverje, csak a következő részben bejelntkező új szereplő végre ráébreszti Ms. Swan-t, hogy a fia még sem sík hülye.
  • Narxis
    #175
    Hoppá-Hoppá Ms. Swan most

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elgondolkozik végre ezen a mese dolgon. Végre!!!
  • Andr0
    #176
    wiiiiiiii erre a spoilerre tuti fogok adni vmi értelmes választ de csak este tudom megnézni a részt :S
  • Andr0
    #177
    überepic xD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kezd valahova tartani a story... Emma tuti 1-21 részen belül rájön, hogy tényleg van átok:D:D
  • Narxis
    #178
    Az sok, hamarabb már... :D
  • Andr0
    #179
    ja igaz, már lassan vége az évadnak...:D
  • Narxis
    #180
    Lehet akkor is elnyújtják 2. évad végére. :D
  • Andr0
    #181
    persze.. ezt már nem lehet sokáig húzni... max ha kómába esik...:D

    bár megjegyzem semmi kézzelfoghatója nincs.
  • tigeroo
    #182
    kicsit nekem ilyen összecsapott rész volt!

    remélem hogy a következő részben folytatják ezt a mad hatteres részt, mert oké hogy 1 részre jut 1 mese, de itt nem zárták le a mini történetet és nagyon a levegőben hagyták az egészet. bár szerintem ez az első évad a mesékről fog szólni, minden szereplőt bemutatnak, aztán a következő évadban jönnek a szereplők "feloldásai"

    végre befog indulni az egész, bár egy dolgot nem értettem

    SPOILER

    amikor rumpel és a kvín beszélt a kulcsról, az wtf volt? azthittem hogy ellenségek, erről mégis mind a ketten tudtak...mi a faszt akarnak ők?:D én már nem értem az érdekeiket hogy ki kivel van...
  • tigeroo
    #183
    ja és Ginnifer Goodwin <3


    :D
  • Narxis
    #184
    Szerintem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Queen elmondta, hogy tudja hol van Rumpi szerelme és ebből áll az alku. Rumpi segít a Queenek, hogy ne törjön meg az átok és vagy ne jöjjön össze Mary Margaret a Daliás herceggel és cserébe majd visszakapja a szerelmét(tuti átveri a Queen mint a Mad Hattert)
  • tigeroo
    #185
    spoiler

    ja jogos, hisz még ott van a diliházban a csaja
  • Andr0
    #186
    Daliás herceg xD
  • Narxis
    #187
    Most mé? :D
  • Andr0
    #188
    ez a név nagyon kiéget engem. :D:D
  • Narxis
    #189
    :D:D:D
  • Andr0
    #190
    Két paraszt beszélget reggeli közben:
    - Te Józsi, nem tudod hogy hívják a főgórét?
    - Daliás Herceg.
  • Narxis
    #191
    XDD
  • debcsillu
    #192
    váááá mekkora rész volt ez is:)))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de tényleg eléggé lezáratlan volt...Jefferson azért emlékszik mindenre, mert az átok kitörésekor Csodaországban ragadt?
    És hogy lett Regináé a Szívkirálynő dobozos szekrénye?
    És ha feltámasztotta az apját, akkor ő hol van vajon Storybrooke-ban? ők vajon emlékeznek egymásra? illetve az apa a lányára? na sztem lesz itt még 2. évad...
  • Andr0
    #193
    apja szívéből lett az átok.
    és lesz 2. évad:D
  • Narxis
    #194
    Nem időrendben vannak a mesevilágos sztorik.
  • Andr0
    #195
    Ez lemarad a párbeszéd alól:

    "Két paraszt beszélget reggeli közben:
    - Te Józsi, nem tudod hogy hívják a főgórét?
    - Daliás Herceg.
    "
  • zsolesz92
    #196
    Nem tudom feltette már valaki ezt a kérdést, de volt arra utaló rész, hogy nem lapozhatnak előre a könyvben? Mert hát ha előre lapozna egyet, kb kiderülne mi lesz a legközelebbi lépése a királynőnek..
    Imádom a sorozatot, de ugy érzem itt sántít kicsit ez a könyves dolog :)
  • Andr0
    #197
    hát igazából ami a valóságban történik annak nincs köze a könyvhöz. Amit látsz, azok ilyen visszatekintések a "múltba" és nem is időrendbe vannak, hanem ahogy jönnek a karakterek úgy mutatják be őket.
    A könyv csak Henrynek segít beazonosítani a karaktereket
  • Narxis
    #198
    :DDDD
  • zsolesz92
    #199
    Ááá, értem :)
    Azt hittem, hogy a könyvben van a másik világ története, ezért nem értettem :)
  • debcsillu
    #200
    A fb-on a rajongói oldalon feltettek egy képet az Evil Queen anyjáról...ezek szerint a köv rész róla fog szólni ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simán lehet szerintem, hogy ő a szívkirálynő, ez megmagyarázná, hogy hogy került Reginához a szívek szekrénye, meg hogy miért mondta a Kalaposnak, hogy menjünk _vissza_...