713
  • cylonflatus
    #121
    Szerintem ez a sorozat magasan ver most mindent, és bár volt azért 1-2 kevésbé sikerültebb epizód, a legutóbbi eszméletlen jó volt. Robert Carlyle meg egy zseni...
  • Belkar
    #122
    A családi kapcsolatok ugyanazok mint a mesevilágban szóval elég valószínű hogy itt is a lánya annak a csávónak.
  • Herold
    #123
    Kivéve Emmát, aki Snow gyereke, itt pedig csak a barátnője/lakótársa.
  • debcsillu
    #124
    meg ugye swan és a herceg is házaspár a mesében, a valóságban meg nem...szóval ez az érvelésed sztem nem állja meg a helyét...mindegy is, ígyisúgyis izgalmas a cucc:)
  • Inquisitor
    #125
    Így Ep12-öt elnézve lesznek itt még érdekes harcok. Meg talán tévedtem abban, hogy Mr. Gold jobban és rafináltabban áll ... sőt.
  • Narxis
    #126
    Ez brutáljó rész volt!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mocskos banya már megint kavarja a szart, remélem meglincselik ha lebukik, azért a végén csak nem járt teljes sikerrel.


    Az igaz szerelmet nem lehet megállítani!!! Am. imádom a végén a zenét, tényleg mesehangulatot ad. :D
  • Inquisitor
    #127
    Fenébe, miért a magyar felirat készül el olyan sokára? :(
    Nem fogom kibírni és angolul megnézem.
  • Andr0
    #128
    A zene nagyon jó :) Amúgy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt nem értem, hogyha a herceg a mesében jól döntött jól cselekedett... akkor a valóságban miért hazudott? :S

    Másik: a motoros csávó pedig azért nyúlta le a könyvet hogy megjavítsa... jófeja tag:D


    Hatalmas a story amúgy xD az a szirén csöppet jól nézett ki... :D:D
  • Cat13
    #129
    Már van magyar felirat :)
  • Narxis
    #130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lemásolta? :D
  • Inquisitor
    #131
    Please PÜ!
    Amikor írtam szokásos helyek egyikén sem volt.
  • paly90
    #132
    parancsolj

    jó rész volt ez is:)
    banya meg nemhiába banya..:S:D
  • szucsy89
    #133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a rész most kicsit kavar volt. Regina miért akarta annyira megsemmisíteni azt a levelet? Hová tűnt a csaj a kocsiból, és ez a 2 dolog összefügg-e egymással? Mit csinált a könyvvel az új tag? Gondolom hamarosan választ kapunk ezekre, amúgy nekem nagyon hiányzott a mostani részből Rumple. :)
  • Belkar
    #134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A herceg azért hazudott mert nem akarta megbántani a feleségét azzal hogy megcsalta hanem csak szimplán szakított vele. Az más kérdés hogy így sokkal rosszabbul járt mintha elmondta volna az igazat de a szándék az jó volt :)


    @szucsy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Regina szerintem azért akarta megsemmisíteni a levelet hogy megakadályozza hogy Charming meg Snow kibéküljenek. A többi kérdésre a válasz engem is érdekelne :D
  • xido
    #135
    Az első részt még felirat nélkül néztem anno..aztán meg is akadt az érdeklődés,csak gyűltek a részek..most 2 éjjel alatt bedaráltam..
    Szóval..már nem spoileres a kérdésem..Ha a vadász úgymond szerelmi csóktól kapta vissza az emlékeit..akkor Hó és James miért nem,mikor már smaciztak nem egyszer?
  • Narxis
    #136
    Mert az is lényeges, hogy ki adja. Csak Emma tudja az átkot megtörni, persze nem hiszem, hogy végig fogja smacizni a várost. :D
  • szucsy89
    #137
    Pedig megnéznék egy Emma-Regina smacit ;)
  • Narxis
    #138
    Azt én is. :D
  • xido
    #139
    Akkor nem csak nekem jön be durván a Gonosz királynő?:)
  • szucsy89
    #140
    Legjobb nő az egész sorozatban :D
  • Narxis
    #141
    Kapna tőlem egy adag gonoszságot. :D
  • Andr0
    #142
    ez a rész epic volt... következő :O bedurvulnak a cicababák...:D:D
  • szucsy89
    #143
    Felirat van már?
  • cylonflatus
    #144
    Szívdöglesztő.... a vadász/sheriff meg egy hülye balfasz! "Köll a jó? Hát persze, hogy nem köll a hülye faszának!" - ahogy öregapám mondta volna.
    Szétnyalnám a talpát és leszopnám az összes lábujját a dögös milfjének...
  • Narxis
    #145
    Agree.

    Ez a rész nagyon komoly üzenetet hordoz magában. Bármit is határozol azt megvalósíthatod. Merj álmodni merj cselekedni. Csodálatos egy rész volt. A köv. rész pedig végre

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Piroskáról a legszexibb csajról
    fog szólni. :D
  • Belkar
    #146
    Jó volt a mostani rész.

    Szerintetek a szív az tényleg Kathryné? Nekem elsőre az ugrott be hogy tuti a Vadászé...
  • Andr0
    #147
    Hát ez is WTF rész volt :O
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Piroska nagyon forma xD meg úgy tűnik Snow white mindenhol felbukkan. A storyval nem sokat haladunk előre, csak egy mellékszállal ezzel a Katrhynos eltűnéssel. Amúgy nagyon kellemes rész volt.


    Az epizódok végén ez a tök nyugis zene nagyon tetszik :O
  • tigeroo
    #148
    jó rész volt, gecinagy csavarral a flashback vonalon :)
  • Narxis
    #149
    Elvileg az övé elporladt amikor összeszorította a gonosz milf, nem? Amúgy keci jó rész volt, isteni ez a sorozat, remélem lesz köv. évad mert ez így nagyon jó. Piroska pedig a legjobb csaj.
  • Narxis
    #150
    Jaja tök jó a nyugis zene a végén, olyan varázslatos meseszerű. :D
  • tigeroo
    #151
    SPOILER




    szerintem a szív eddig ismeretlené, max. úgy lehet hogy tényleg mary margaret ujjlenyomata rajta, hogy még a "hófehérkés" időkből való.

    (kövi rész promóban mutatják is a flashbacket hogy meg akar ölni valakit, lehet akkor fogdosta össze azt a ládikát)

    deee nem is akarok tippelgetni, eddig minden résszel csak ível a történet színvonala. remélem amúgy hogy mostmár hamarosan kiderül ki a motoros csóka
  • tigeroo
    #152
    na ezt jól megfogalmaztam XD

    szal:


    spoiler




    tegyük fel a fantasy idősíkon hófehérke megszerezte az ívöl kvíntől a ládikát (mondjuk az öreg király szíve van benne) és akkor ásta el. a modern időben meg az átok miatt nem emlékszik senki erre csak mary margarettel tudják párhuzamba hozni nyomozásként
  • Belkar
    #153
    Ebben mondjuk lehet van valami

    Egyébként visszanéztem és a vadász szíve tényleg porrá vált ezek szerint akkor bukott az elméletem :D
  • tigeroo
    #154
    nah mondtam ééén :D

    Snow wants to kill the Evil Queen tonight at 8|7c on ABC. "Like" this post if you think she should.
  • Narxis
    #155
    OMG ez brutál egy rész volt!!! Imáááádom ezeket a mesetörténeteket. Eleinte csajos sorozatnak gondoltam, de most már nem érdekel. Remélem Hófehérke és Daliás herceg összejönnek. Szinte mindenki szerepelt amúgy. Mr. Gold powa!!!
  • Andr0
    #156
    ez mekkora "Remélem Hófehérke és a Daliás herceg összejönnek" xD
    Amúgy űberrészvolt az biztos:D Bár...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Snow hibázott mikor megszökött >.> és az tényleg a Queen egyik kulcsa volt?



    Tetszik hogy keverik a szezont a fazonnal...:D
  • debcsillu
    #157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    anyám, most aztán pörögtek az események...tényleg gáz, hogy MM megszökött, de ki tette vajon a kulcsot az ágyába?
    és arra is kíváncsi vagyok, hogy mit talál ki mr.gold és emma...
    az író srác meg egyre szimpibb, bár az ő szála még bizonytalan...
  • Narxis
    #158
    Há na drukkolok nekik. xD
  • Andr0
    #159
    hát de ez olyan volt mint a nemlétező 10 éves húgom szurkolna nekik :d Aranyos...:D
  • Narxis
    #160
    :ASD

    Te nem szurkolsz?:D