713
  • tigeroo
    #81
    nemhiszem, mert akkor swan látogatná azért... elment a seriff, jött helyette a motoros is a szerelmi szálhoz...
  • Inquisitor
    #82
    Az mitől lehet, hogy a legtöbb karakter valós világ beli verzióját jobban csípem? Hófehérke elég hiteltelen a hú de szép, de nagy erdei harcos és ellenálló szerepben? Szerintem Ruby is sokkal jobb, mint Piroska karaktere. Jancsi és Juliska legalább ugyan az volt mindkét valóságban. :)
    És persze Mr. Gold is.
    Igaz Mr. Glass és a Polgármester asszony meg sokkal jobban keveri a szart így mágia nélkül.
  • Herold
    #83
    Lehet, hogy az lesz a vége, hogy majd nem akarnak visszatérni a saját világukba.
  • tigeroo
    #84
    nekem mr. glass játéka kurvára megtetszett ebben a részben, főleg a dzsinn hangján, érdekesen beszélt, suttogva, de mégsem.

    én már nem gondolkozok semmin, úgyis lesznek még itt csavarok!
  • Inquisitor
    #85
    Az a két arc, amit Swan-nak ad elő amikor beirányozza, meg amit a Polgár mester asszonynak, amikor a tervről beszél. megfagy tőle a vér az ereimben. Van egy gyanúm, hogy a Fekete Királynőt keverésben nem csak Mr. Gold tudná lenyomni ...
  • Narxis
    #86
    Glass az szerintem a tükörre utal. Gold meg tuti emlékszik mindenre, az ő szerepe a legérdekesebb.
  • Andr0
    #87
    Szerintem van jövő a sorozatban... Az évad vége az les, hogy elszabadul a story és elkezdi magát írni... :D

    Jó rész volt...
  • Herold
    #88
    felirat
  • Inquisitor
    #89
    Sokkal valószínűbb az új karakter "belepiszkálhat" téma. Csak ha ez így van, akkor nem nagyon lehet pozitív szerepe vagy nagyon borulhat a dolgok menete.
  • Belkar
    #90
    Remélem hogy a következő rész ütős lesz és visszatérünk az első részek színvonalára mert így attól tartok sok néző el fogja kaszálni :( Én maradok mert fantasy de ha így folytatják az évad végére átmegyünk mínuszba...
  • Inquisitor
    #91
    Azért a várost határoló látható és láthatatlan határok kezdik kissé Silent Hill szerűvé tenni a helyszínt. Miss Swan meg elkezdhetné végre összerakni a rohadt képet, ha már kismillió darabja nála van. úgy is nagy az arca tudja mikor verik át. Hát most már erre sem lehet büszke.
  • debcsillu
    #92
    Wtf volt ez a rész? Glass a dzsini? Az elején komolyan azt hittem/reméltem, hogy Regina tényleg beleszeretett...
    a játszótér-dolog a szokásos aljasság volt, előre lehetett tudni, hogy nem lesz sikeres Emma "kampánya"...

    De hogy mit keres az írónál a könyv...érdekes...

    ...a köv részben megint lesz Archie, twitteren írta..;)
  • debcsillu
    #93
    ú, bocs, szóljatok, ha töröljem spoiler miatt, nemtom hogy kell elrejteni...:/
  • Andr0
    #94
    [spoiler ] [/ spoiler]
  • debcsillu
    #95
    thx!
    kár, hogy az előzőt már nem tudom javítani...:/
  • szucsy89
    #96
    durván jól szövik a szálakat, le a kalappal :D

    csak maradjon végig ez a színvonal
  • Narxis
    #97
  • Herold
    #98
    Jé, a Lost-os szöszi.
  • szucsy89
    #99
    1 hét szünet van?
  • Asselm
    #100
    Két hetet várni egy részre, mikor egyet is alig bírok ki
  • Narxis
    #101
    Nemár... úgy tűnik. Faszkivan már ezekkel a szünetekkel. Jaaaaa, szerintem a superbowl miatt lehet, az tegnap volt.
  • Narxis
    #102
    Na ez brutál egy rész volt. Mr. Gold 4ever!!!
  • paly90
    #103
    na akk még ma meg kell néznem
    Mr. Gold nagy kedvenc!:)
  • szucsy89
    #104
    Ez a rész is kib. jó volt! Mr. Gold ténylegn agy arc, mellesleg igen jó érzékkel válogatják ki a legdögösebb női szereplőket ehhez a sorozathoz
  • Andr0
    #105
    Szeretem mikor két nagyhatalom így összecsap mint Gold meg Queen. LÁSSUNK VÉRT! Áztákurva... mi lesz még itt:D:D kérdés, hogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gold hogy emlékezhet?:O Elvileg Queen megoldotta, hogy csak ő tolja hardcore-ba errefel kiderül, hogy parafokozatban a város?:D
    Ezek ketten lerombolják maguk körül a várost csak azért, hogy Gold bigéje kiszabaduljon... (úgyis meg fogja tudni Gold a kiscsaj hollétét.)

    Gold biztos most magában morog: Jó a buli, csak sok itt a köcsög...:D
  • Narxis
    #106
    Szerintem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gold pozitív szereplővé fog válni, sőt Emma-val is össze fog fogni a csaja kiszabadításáért, ez lesz az a szívesség amit majd kér, amivel tartozik neki Emma. Persze ez nem most lesz. Azért gondolom így mert a Queen az egyetlen igazán negatív főszereplő, ráadásul Gold azért is ilyen mert átok ül rajta tudjuk miért és azt is tudjuk, hogy milyen volt előtte, átlagemberként.


    Gold a hatalma miatt emlékszik + elvileg tőle származik ez az egész átok cucc.
  • Andr0
    #107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt mondjuk nem teljesen értem, hogy a Queen miért kért Goldtól szívességet az átok kapcsán? elvileg utálják egymást és megy köztük a hatalmi harc.

    A többivel egyetértek ;)
  • Narxis
    #108
    Mert nem tudta hogy működik az átok. Nem tudta, hogy majd az apját kell feláldozni, ez még jó pár résszel ezelőtt volt, nem spoileres. :) Ekkor tett Gold is egy olyan kitételt, hogy a please szóra engedelmeskednie kell neki, persze nem így mondta el, szerintem a Queen akkor úgy értette, hogy majd kér egy szívességet vagy lehet annyira akarta ezt az átkot, hogy nem is érdekelte, passz. Gold visszaélhetne ezzel egyébként vagy lehet csak pár pillanatra működik.
  • Andr0
    #109
    mindenesetre Gold nagyonjó pozícióban van... rájátszott a Queen kétségbeesett hatalomvágyára. Csak nekem még mindig nem világos Gold pontosan mit akar? mire megy ki a játék?
  • Narxis
    #110
    A Queen csak annyit akart, hogy ha már ő is boldogtalan akkor legyen mindenki az, Gold meg csak hasznot húzott ebből.
  • Andr0
    #111
    Jó, de te ezért beáldoznád apádat?
    Szerintem inkább hatalomra vágyik, meg arra, hogy mindenki őt tisztelje és félje. Goldnak ez csak az átokkal járó hobbi.
  • Narxis
    #112
    Ő beáldozta, hatalma volt de ettől még boldogan élt Hófehérke és Daliás herceg. Ez piszkálta a csőrét.
  • Andr0
    #113
    mondjuka hugomat én is beáldoznám... hmm:D
  • Narxis
    #114
    ejnye :D
  • Andr0
    #115
    erről jut eszembe:
    [spoiler] mekkora epic fail volt az a Valentin-napi kártya xD [/poiler]

    btw a motoros írógyerek nem szerepelt most :/
  • paly90
    #116
    évad egyik legjobb része volt
    Gold a legjobb
    a rendőrséges jelenet hatalmas volt:)
    Claire-t meg alig ismertem meg:D
  • Herold
    #117
    Baszki ez a Rumpel milyen hangokat ad magából néha, beszarok rajta.
  • Andr0
    #118
    azon énis szoktam nézni csodálkozni xD
  • szucsy89
    #119
    A nevetése kecijó :D
  • debcsillu
    #120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi leszek mi lesz Belle Storybrooke-os élettörténete, hogy itt is a lánya-e a virágos csávónak...mert elvileg ha nem emlékeznek a mesebeli sztorijukra, akkor nem törvényszerű, hogy rokonok legyenek...bár JancsiJuliska is tesók voltak a kisvárosban is...
    Azért cseles volt a Királynőtől ez az igazszerelemcsókja-dolog, mennyire mániákusan szeretné likvidálni Rumple-t, elvenni az erejét...
    A képeslap-ügy meg várható volt, de elég gagyin adták elő...


    Amúgy ez is jó rész volt, remélem most nem lesz szünet...