713
  • Narxis
    #41
    Fúúúú ez atomjó rész volt, Mr. Gold a legbadassabb arc. Tücsök Tihamér meg jófej. :D A csajok meg továbbra is jól néznek ki bár Regina-t többet kéne mutatni a bőrszerkójában, úgy igazi domina. A kissrác meg idegesítő.
  • Andr0
    #42
    ámen. tényleg jó rész volt.
  • Shiwo
    #43
    tényleg jó rész volt, csak kicsit kiszámítható... vagy csak nekem esett le mindig idő előtt a tantusz az utalásokból?
  • Herold
    #44
    Furcsa, de most itt sem találom az 5.-6.-7. részhez a feliratot. (Megvan már, csak gondoltam már van a 8. részhez is.)
  • Shiwo
    #45
    próbáld itt
  • Shiwo
    #46
    jah, hogy ugyan azt linkeltem...


    nem tudom, miért nem találod, nekem kihozza...

    macskaköröm közé tedd bele, hogy "once upon a time"


    csak a későbbiek már nem rész száma, hanem dátum és alcím alapján szerepelnek
  • Herold
    #47
    Tényleg, basszák meg, miért nem lehet odaírni az epizód számát...
  • Narxis
    #48
    Jó rész volt, de mikor törik már meg az átkot? :D A legvége meg wtf?

  • Andr0
    #49
    legvége az tényleg WTF volt:D:D:D
  • Herold
    #50
    Miből gondoljátok?
  • Herold
    #51
    Ha valaki nem tudná, Jancsi és Juliska meséje igaz történeten alapul.
    Aki nem hiszi, járjon utána.
  • Inquisitor
    #52
    Nos kérdés, hogy ha a főhősnő a "polgármester" ellenpólusa, akkor viszont Mr. Goldnak ki az ellenpólusa? Ha viszont tévedek és a polgármester ellenpólusa a tanárnéni, akkor a seriff még is csak Mr. Gold ellenpólusa. Akkor viszont felmerül bennem, hogy Ruby kinek az ellenpólusa? :)
    Az új szereplőkkel megkavart történet meg kezd érdek lenni. Azért az feltűnő volt, ha csak nem néztem be, hogy szó nem esett róla mi lett az előző seriffel, mert azért elég szándékosan nem derült ki eddig.
  • Inquisitor
    #53
    Nos, tőlünk keletre meg nagy kultusza van Babajagának az ember (gyerek) evő boszinak. Szépen összeolvadtak a dolgok. Jut eszembe, 8-ik rész végén néztem, mert a stáblistán megjelent a "vak boszi", de nem emlékszem benne lett volna. Létezik, hogy a város lakói között? Elvileg az odaát meghalt szereplők nem kerültek át Storybrook-ba, nem?
  • Inquisitor
    #54
    De miért pont az ő fia?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pités jelenet után én speciel 95%-ban tutira vettem, hogy a kissrác valódi faterja az, de akkor a seriff néni idegesebb lett volna a beszélgetés után. Viszont mivel a hölgy hazudott az apukáról, esélyes, hogy ő is felbukkan a következő pár részben ...
  • tigeroo
    #55
    végülis a boszi is goldnak dolgozik ebben a síkban, csak nem tud róla
  • Inquisitor
    #56
    No igen, Mr. Gold meg lehet akármekkora szemét, még is kedvenc, ahogy mindenkit tud manipulálni az halálos. :D
    És az ő céljairól még semmi, de semmi nem derült ki. Gondolom boszinál a főboszira gondolsz, mert több is van a városban ugye.
  • Narxis
    #57
    Utalás volt rá, de persze lehet köze nincs hozzá.
  • Narxis
    #58
    Ez nagyon szomi rész volt, de a vége az ütött! :D
  • Andr0
    #59
    ha még1 ilyen homártatyis megszólalásod lesz elveszíted minden tiszteletedet amit felépítettél bennem az évek alatt...:D
  • Narxis
    #60
    Jáj, bocsánat! :D Sietve írtam és nem volt kedvem kiírni, hogy szomorú! :P :D
  • Andr0
    #61
    Hosszú ideje kommentelgetünk mi ide. Nem vártam volna ezt tőled:D:D De a lényeg, hogy nem gondoltad komolyan... néha becsúszhat 1-1 hiba ;) :D:D
  • Andr0
    #62
    Nagyon kellemes rész volt... ez az egész sorozat olyan, hogy így megadja az alaphangot a hétre... nagyon szeretem.
    Remélem sok évadot megél a story mert nagyon hangulatos kis sorozat.

    Snow White you doing it right. Well Done.

    ABC: jó a zene a sorozat alatt...:D
  • Herold
    #63
    Jól összeszedték a legnépszerűbb mesefigurákat. Nem csodálkoznék, ha a egyszer előkerülne a Micimackó is, János vitéz oldalán ballagva az erdőben.
  • Inquisitor
    #64
    Naivan azt hittem az S01Ep09-ről van szó, de látom kint van a 10-ik része is. Gyorsan megnézzük :)
  • debcsillu
    #65
    Jó rész volt ez is, megint, ügyesen húzzák be az újabb és újabb szálakat:)
  • Inquisitor
    #66
    11-es részhez mikorra várható felirat vajon?
  • Narxis
    #67
    Ez de durva rész volt. Mikor törik már meg az átok???
  • debcsillu
    #68
    felirat nélkül nézted?
  • Narxis
    #69
    Aha, majd megnézem felirattal is.
  • debcsillu
    #70
    ó, én még nem vagyok ilyen jó úgyh meg kell várnom a feliratot, de sztem pár órán belül meglesz, és meg is nézem, mert az előző is érdekesen ért véget...nagyon kíváncsi vagyok, ki lehet az írógépes csávó...
  • Narxis
    #71
    Szerencsére ennek nem olyan bonyolult a nyelvezete, van olyan sorozat amit én se merek felirat nélkül nézni, pl. Dr. House az orvosi blabla miatt.

    Amúgy nem tudom meddig lehet így húzni a sztorit, szóval oké, hogy elmesélik minden karakter sztoriját, de aztán mi lesz? Nehezen hiszem, hogy ebből a sorozatból 3 évadnál többet ki lehet hozni.
  • stargatelost
    #72
    Elég sok szabadidőd lehet, ha még arra is van időd, hogy közepes sorozatok aktuális részeit újranézd :D (Ahelyett, hogy valami jobbat darálnál ;) )
  • Narxis
    #73
    Nincs jobb sajnos. Nagyon kevés sorozatot nézek, legtöbbnél már az alapsztorit is holt unalmasnak találom.
  • stargatelost
    #74
    Régebbi pár éves, már befejezett sorozatok? Ha gondolod, ajánlhatok privátban. (Bár az ízlésünk nem mindig egyezik, azt már tudom :D)
  • Narxis
    #75
    Megnéztem mindent. :D Nem tudsz ajánlani olyat ami tetszene, meg olvasom sorozatjunkie-t is mert ott szoktak lenni ilyen ajánlók. Eztv-n végig nézem minden nap, hogy van-e valami olyan ami jó, aztán ha érdekes leszedem, belenézek. Alapvetően scifi-fantasy kell, hogy legyen vagy modern family-hez hasonló komédia. Sajnos ilyenekből nem sok van. :/ Ez is épp érinti a fantasy-t, azért nézem, de nem látok sok lehetőséget benne. Lassan elfogynak a karakterek amikről sztorizhatnak.
  • stargatelost
    #76
    Ebben én sem láttam, kaszáltam a hatodik résznél.

    Ilyenek is megvoltak, mint Farscape, BSG, Lost, Primeval? Vagy Journeyman, Reaper, Dead Like Me, Odyssey 5? komédia meg Community, Scrubs.
  • Narxis
    #77
    Lost-ot utáltam, BSG jó volt, Primeval jó volt, Farscape is jó volt de az már viszonylag régi. Scrubs-ot ha nincs jobb dolgom megnézek belőle egy részt de az ilyen lökött humor nem az én asztalom. Community nem tetszett, maradékból az Odyssey 5-be belenézek, többi felejtős, de azért thx.
  • tigeroo
    #78
    kurvajó rész volt!

    spoiler:

    az utcsó 2percig azthittem hogy regina igazából jó, csak henryt félti...
    (ugye a flashbackben lágyabb volt a hangja, stb.) kis szarkavaró kurva :D

    bár az igazi gonosz mr. gold lesz szerintem.
    a rejtéjes író meg mit fog kezdeni vajon a könyvvel? újraírná a sztorit?
  • Inquisitor
    #79
    Érdekes lesz ez. Bírom, hogy a Fekete Királynőről sokszor már elhiszem, hogy egyszer ő is jó volt csak ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utána mindig kiderül, hogy sose volt jó. Szerintem már kisgyerekként is a kedvenc kisállatait kínozta vagy ölte meg.

    Viszont Sidney túl átlátszó (nem véletlenül Glass a neve) már az elején sejtettem miben sántikál, hiszen már az elején is írt egy "leleplező" cikket Miss Swan-ról.
    Az író ládikája meg nem volt gyanúsan hasonlítható egy másik ládához? Minden esetre még nem derült ki mit akar, milyenek a szándékai.
    Mr. Gold meg az egész film megoldása. Bármennyire is nem emlékszik(?) az ő terve alapján halad minden ... bármi is a terve.

    Azért egy jó feliratot megvárok, még hozzá tehet sokat az élvezethez.
  • Inquisitor
    #80
    Ja egyébként az eredeti seriffről nem esett szó azóta sem, nem emlékszem se felemlegetésére, se temetésre. Most akkor nem lehetetlen, hogy ő van az elfekvőben és majd "előrántják" egy későbbi epizódban? Minden esetre gyanús.