713
  • Narxis
    #441
    Azt a rézfán fütyülő rézangyalát!!!! Ez durva rész volt skacok, jó volt végre xy-ról is többet megtudni, remélem Henry-nek igaza van. :D
  • Narxis
    #442
    Hihetetlen, hogy 2 hetente szünet van...
  • Narxis
    #443
    Fúúúú ez csodás, megható rész volt!
  • FZoleee
    #444
    Közben a sorozat nézettsége sorozatminimumot ért el, igaz a Grammy ellen ment, de akkor is.
  • Andr0
    #445
    azért jó rész volt.
  • xido
    #446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hogy megőszült "Larry Kubiak":)
  • Bullitt
    #447
    Grammy miatt elnézik, és amúgy a scripted showk közül így is második volt ratingsben Family Guy után. Nem kell ettől még temetni.
  • pauly
    #448
    Nekem mindig a vészhelyzet jut eszembe róla :)
  • xido
    #449
    Gondoltam,csak azért nem írtam be azt,mert Parker Lewis-on nőttem fel kiskoromban,mikor elsőnek bevezették magyarországra a Sky One-t :)
  • xido
    #450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Tess Mercer"-t is jó volt látni,leseggeltem,hogy ő lett a Jack eredetsztorija úgymond:)
  • bakkerman
    #451
    hali,első évad 5. részénél járok és lenne egy kérdésem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5. rész legvégén az alagútba dobott egy üvegszerű szilánkot,vagy tárgyat Regina,és valami történt,mi volt az??
  • modellmaker
    #452
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Hófehérke üvegkoporsójának egy darabkája. És pont az összetört koporsóra esett rá.
  • piamania
    #453
    Elolvasnám, de másnak se jelennek meg a szpojlerek, miután rákattintottak?
  • Andr0
    #454
    nekem minden OK
  • Shiwo
    #455
    mostanában nekem is vacakolnak (chrome alatt)
  • Narxis
    #456
    Fúúúúúúúúúú basszus azért itt nem kicsit előreszaladt a sztori. Aztarohadt! Hát ez érdekes lesz, hogy hogyan tovább...
  • cylonflatus
    #457
    Ezt most jól megkavarták.
  • Shiwo
    #458
    általában nem szoktam direkt keresni / kiszúrni a bakikat, de most a 15. perctől kezdődően kiszúrtam egyet.. figyeljétek a fura ruházatú négert a háttérben Emma háta mögött

    amúgy semmi köze a sztorihoz, szóval nem köll félni, nem spoilereztem el semmit, csak elb@cták a vágást (:
  • Cat13
    #459
    Hehe, tényleg! :D Biztosan az ikertestvére... :D
  • zsolesz92
    #460
    Egyszerűen brutális ez a történetvezetés... :)
    Imádom.

    Hogy képesek ennyi kiskaput meghagyni előre, amiről nem is tudják hogy később mekkora szerepe lesz? :)
  • Sir Quno Jedi
    #461
    naja, de sok az egyhelyben toporgós lelkizés is

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondjuk nem teljesen korrekt dolog Rumpellel így bánni a fiának, miután ő is börtönbe jutatta Emmát, amit az árulásnak fogott fel és soha többé nem akart bízni senkiben. Nemkülöben ő is elnézést kért a fiától azért ami történt, csakhogy Henry képes volt megbocsátani neki és talán Emmának is.

  • bakkerman
    #462
    kb 1 hete kezdtem el nézni ezt a sorozatot,és imádom!! 16.résznél járok,és zseniális a történet,a mese világ képi megjelenitése néhol egész gyönyörű,a ruhák,a tájak ábrázolása,teljesen beszippant,rendhagyó sorozat! A karakterek tökéletesek,a színészek nagyon beleillenek a saját karakterükhöz :)
  • Janika114
    #463
    Már lassan be is éred a rendes vetítést, a második évad első részei sztem kicsit unalmasra sikeredtek de az utóbbi pár rész újra visszatért a régi önmagához. Lesznek még ott meglepetések neked :D
  • Shiwo
    #464
    Once Upon A Time Spinoff ?
  • Narxis
    #465
    yeeeee
  • Narxis
    #466
    Aztarohadt ez elég komoly rész volt, ezt a mocskos Cora-t már rég ki kellett volna nyírni Hook-al egyetemben!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #467
    Ne legyé puta. A gonoszokra épp akkora szükség van a mesevilágban, mint a jókra, SŐT! Ha eltűnnének, felborulna az egyensúly és lószarról sem szólnának a mesék többé...

    A jóknak szükségük van a gonoszokra, akik felett győzedelmeskedhetnek (ha már ideát fordítva van).
  • Narxis
    #468
    Tudom de akkor is irritálnak, nagyon nekik áll a zászló már egy pár rész óta, kezdve Belle emlékeinek elvesztésével, aki tökre nem érdemelte meg.
  • Sir Quno Jedi
    #469
    Én sajnálom a királynőt, ő eredetileg nem volt gonosz és lehetett volna jó vége is. Rumpel meg végképp nem volt az, sőt, mindég őt szivatták. Főleg a balfék felesége, aki elvárta volna, hogy inkább dögöljön meg a csatában és akkor a fiát sem látta volna soha. Így meg az asszony lelépett egy kalózzal, megrendezve a saját halálát, mert aaannyira izgatta a fia sorsa, akit így magára hagyott Rumplellel... Hagyjuk. Rumpel tök jogosan pöccent be szvsz. Az már más kérdés, hogy mikor ő lett a Dark One, akkor már el-elvetette a súlykot. Node akinek ilyesféle világegyetemfelforgató céljai vannak...
  • Narxis
    #470
    Hát jah, Rumpel jóarc. Regina mondjuk kérdéses mert őt csak Henry érdekli.
  • modellmaker
    #471
    Pont azért szeretem ezt a sorozatot, mert senki sem pusztán fekete, vagy fehér. Mindenkinek vannak jó és rossz napjai, még a mesékben is. Egyáltalán nem a gyerekeknek szól ez a sorozat, és a nekünk meg pont jól bemutatja, hogy mekkora genyó világban élünk, még ha kicsit másképp is.
  • Shiwo
    #472
    Sorozatjunkie:

    "A Once Upon A Time készítői a kiszivárgott spinoff-terveket korainak minősítették és azt mondták, hogy nem akarnak új színészt a Kalapos szerepére. Viszont évad vége előtt tényleg készítenek egy tesztanyagot, azonban nem egy normális sorozat lenne a spinoff, hanem afféle minisorozat, lenne eleje és vége, mint az American Horror Story-nak."
  • Narxis
    #473
    Tyűűűűűűűű gyerekek, ez a rész bővelkedett a fordulatokban. Nagyon durva volt!
  • modellmaker
    #474
    Fú nah megint egy olyan rész volt, ami után nehéz szavakat találni. Megint a régi részekre kezd hajazni a sorozat, sztem pozitív :)
  • zsolesz92
    #475
    Jó volt, jó volt, de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit elegem van már ebből a lelkifurkás dologból, hogy 87 barátomat megölik, de én vagyok a jó, ugyhogy nem ölöm/öletem meg... most is futva mentek megmenteni Corát, Regina életét is vagy 3-4szer megkímélte.. Kezd unalmas lenni..
    Most jön a bosszú, Snow meg depi lesz mert elsuttogott egy nevet..
  • Narxis
    #476
    Ez komoly rész volt. Szegény kissrác...
  • pauly
    #477
    Ja,jó rész volt!Nekem az évad eleje volt kicsit csalódás(Mulan,Frankenstein stb),de mostmár megint legalább olyan jó mint az 1. évad.
  • xido
    #478
    Azannya ez megint milyen volt.csak kicsit zavaros nekem és paradoxonos..
  • Narxis
    #479
    Mé? :O
  • xido
    #480
    mert teljesen elkalandoztam és nemrég jöttem rá,hogy én azt hittem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cora halála után csinált egy időutazós varázst Regina és visszakerült mindenki az időben az átok megtörése elé...nem fogtam fel,hogy flashback és a túrázó apu első találkozása a várossal AZ átok megjelenése:)))