524
Az új Test Drive játék
  • Alexease
    #91
    Csuszik ~2 honapot...
  • Totti5
    #92
  • arty
    #93
    tehát lesz sok ferrari, shift2 driftfos fizika és dögunalom szokásos pályák és a cars talán király lesz

    átsiklottam valamin?
  • Muttley
    #94
    még mindig Shi(f)t fizika...
  • mester1987
    #95
    Ennek egyáltalán van köze a Test Drive sorozathoz?!

    Test Drive: Ferrari Racing Legends a címe. Bár lehet, hogy ugyanaz, csak megpróbálkoznak egy ilyen iránnyal is, mint az NFS SHIFT-el.

    Sőt annak kell lennie.
  • Alexease
    #96
    Osszes auto kepekben
  • mester1987
    #97
  • Muttley
    #99
    +1
  • janihunk
    #101
    Ennek nem kellet volna már megjelennie?
  • Totti5
    #103
    F1 szar ránézésre, a másik meg megint driftelt. Remek lesz:)
  • Palinko
    #104
    sg cikk szerint amcsiban már kijött szóval valami virágbolti verzió sincs?
  • Palinko
    #106
    már 4 napja kint van és nincs warez? hihetetlen :D
  • mester1987
    #107
    Szerintem késik, mivel még clonedvd sincs meg semmi.
  • mester1987
    #108
    Vagy lehet Május 4-én jön az összes.
  • Dj Tommy
    #109
    Én olyat is olvastam, lehet csak júniusban lesz kiadva.
  • mester1987
    #110
    Jaja meg amúgy is sok játék késik mostanság.
  • Robi546
    #111
    Én azt hiszem meg találtam a Warezt. :D (bár hogy működik arról fogalmam sincs,most töltöm :D)
    Link
  • arty
    #113
  • Robi546
    #114
    uh,már nem is töltöm. :D
  • Alexease
    #115
    Ilyeneket manapsag nem illik beszivni;) Evekkel ezelott volt divat feltenni egy becsomagolt, ISO-nak atnevezett, 5-10GByte-os "ures" TXT file-t;))) Sokan letoltottek:D

    Igyanigy szivatas, a fizetos file-megoszto oldalakrol toltogetni, ahol pontokat/penzt kap a file gazdaja, ha minnel tobbszor letoltik tole a cuccost:)

    A lenyeg: csak a megjelenes utan, megbizhato helyrol, ellenorzott cuccot, ismert cspattol;)
  • Robi546
    #116
    értem. :) Bár ezt még mindig nem értem hogy egy üres TXT file 5-10 Gigabájtot hogy foglalhat még ha ISO-ba is van ? :D
  • Alexease
    #117
    Igazabol nem ures, mondjuk tele van LAMA-feliratokkal vagy valami hasnolo;))))
  • Robi546
    #118
    értem de az sehogy sem tud foglalni 5 gigát a szövegek,érdekes. :D
  • zoltang
    #119
    Bezár az Eden Games - Mi lesz veled, Atari?

    "PC-s és konzolos játékokat tehát többé nem érdemes várni az Ataritól, vélhetően a Test Drive: Ferrari Racing Legends is kukában végzi, hacsak nem menti meg egy másik kiadó."
  • Totti5
    #120
    A játék készen van... biztos nem lesz kuka.
  • Totti5
    #122
    amúgy én vagyok a barom, hogy rámentem a gémszarra... megnéztem egy normális oldalon a hírt és csak az Eden Gamest zárja be az Atari, ami annyit jelent hogy nem lesz TDU 3, a TDU 2 meg ugyan olyan félkész szar marad örökre.

    TDU Ferrarinak semmi köze az Eden Gameshoz, hiszen azt az SMS csinálja......
  • arty
    #123
    a tdu nem volt félkész

    a tdu2 pedig sose lesz kész
  • Totti5
    #124
    De még az is elképzelhető hogy lesz TDU3 egy másik csapattal, pl az SMS, mert a jogok az Atarinál vannak.
  • arty
    #126
    ok, de ha a tdu félkész volt, akkor a tdu2-höz jóformán éppcsak hozzákezdtek és mégis kiadták ;)
  • Totti5
    #128


    nyúl tréler... ha nem lenne benne ennyi drift még el is hinném hogy normális lesz a fizika, de így?:)
  • Pogacsa--
    #129
    Ez a játék sose jelenik meg?
  • gosumofo
    #130
    juli 3.
  • Muttley
    #131
    1:24-nél ahhoz a kiíráshoz
    pofa kell :)

  • Muttley
    #133
    fizika?
    na, az nem lesz egy db se...
    ultra-realistic ferrari, mi? :)
  • Totti5
    #134
    Azért fizika lesz alatta azt nem lehet mondani hogy nem. Ezek a mostani generációs fél árkéd/szim játékok köröket vernek fizikai szimuláció terén a mult generáció hasonló játékaira. Grafikán kívül itt hatalmas ugrás volt. Lásd Dirt széria és Shift széria.

    Az sajnálatos hogy az SMS rosszúl lövi be a paraméterek és driftking játékot csinál belőle, amikor nagyon nem annak kellene lennie... de reménykedem hogy annyira nem lesz rossz. Shift 2 is kicsit jobb lett mint az első. Ha ez is kicsit jobb lesz, akkor a majdani 5. próbálkozásuk egész rendben lesz:D:D:D
  • Muttley
    #135
    jól beszélsz :)
    csak, ugye ez még a 3. próbálkozás...
    és hááát a Forza 4 magasra tette a lécet
    nagggggyon magasra :)
  • Totti5
    #136
    Forza 4hez nem érdemes hasonlítani őket. Más kategória, más szint. Ha a Shift fizikája rendben lenne akkor sem játszanám hónapokig, évekig, mert nincs benne annyi tartalom. Pár hétre lekötne, kb annyit bír a karrier és kész. Forzát addig játszom amíg nem jön a következő rész, ha ez 3 év akkor 3 ha 4 akkor 4, de szerencsére a T10 hatékonyan dolgozik és 2 év van egy rész közt.
  • GTV
    #137
    Itt a GameTeve előzetes:
  • GerY5
    #138
    A legújabb hírek szerint 6-án megjelenik... konzolokra.
  • Alexease
    #139
    Melyik hatodikan?!:)