435
mgsv.jpg
  • ROBO35
    #121
    milyen lesz milyen játékjoz lehet hasonlitania menüjét?
  • grebber
    #122
    Fogalmam sincs, meloba vagyok még.Addig nem fogom beszerezni amig kész nem lesz a magyarítása.
  • lalakov
    #123
    A Steamen a játéknál van egy "lopakodós" címke. Ez kötelező vagy lehet Rambozni is?
    Alapból el akartam adni az NV kuponom, de videókat nézegetve elbizonytalanodtam. Kicsit hasonlít ez a Mad Max-re. Nyitott világ, felfedezés, loot és lehet lövöldözni. Nagyon eltévedtem? :)
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.08.31. 19:00:32
  • Terawatt
    #124
    Lehet rambózni is, de összességében nem egy agyatlan lövölde. Meggondoltan kell játszani, mert nagy zajt csapsz az egész bázis nekedjön tankkal mindennel. Van amikor ez elkerülhetetlen
  • Seth
    #125
    Rambózhatsz, de viselned kell a következményeit. Ez elsősorban egy lopakodós játék, mindig is erről szólt ez a széria.
    A lehetőségek adottak mindkét féle játékmódhoz.
    Ha már Mad Max , ezután az egy sablonos, üres játéknak fog tűnni :)
  • lalakov
    #126
    Köszönöm a válaszaitokat.
  • Terawatt
    #127
    Ez már vagy a 8. játék a szériában és nagyon komoly történetet építettek fel ami több mint nem sokkal több mint száz évet ölel fel és a mostani rész egy elég nagy fekete foltot fog megvilágítani.
  • R0GUE
    #128
    Éjféltől tölthető vagy van valami VPN vagy egyéb trükk hogy húzhassam steamről?:)
  • R0GUE
    #129
    A játék feloldásáig még kb 19 óra van hátra? Wtf?
  • xido
    #130
    időzónák..természetesen nem magyar idő 0901 éjfél,náluk mindig este 7 a váltás..
  • xido
    #131
    és meglepetésemre reggel 7kor aktiválták..lehet tölteni srácok
  • Terawatt
    #132
    Ezért :)

    Kenichiro Imaizumi tweeted: "PC launch day earlier than original plan. Our programmers didn't take summer vacation to make it happen.. kinda sad".

    Én meg elugrok akkor átvenni a játékot. *dörzsöli a tenyerét*
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.09.01. 08:17:03
  • xido
    #133
    azt hittem ezeket automata intézi..be van lőve a serveren,hogy portok indulása xy órakor és annyi

    amúgy sokan még alhatnak,mert maximummal jön lefelé,semmi torlódás
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.09.01. 08:21:57
  • Mozes
    #134
    Sziasztok!

    Bocsi a hülye kérdésért, de még eddig egyetlen MGS-el sem játszottam, de most nagyon jókat írnak erről ezért gondoltam beszerzem és az is szimpi, hogy nem egy konzol portnak tulajdonítják, hanem tényleg dolgoztak a PC verzión állítólag elég sokat.

    Olyan játék ez összességében mint a Splinter Cell széria?! Ha más vagy több valamiben akkor miben?!

    Köszönöm,

    M
  • Terawatt
    #135
    Én már 7re bejöttem melóba, hogy hamar haza érjek. :D Közben itt van nálam már a game.
  • Bogdogege
    #136
    Juppyyyy megjött kaptam pólót, zseblámpát, meg posztert is

    köszi cdgalaxys
  • Sheltem
    #137
    +1
    Énis valami hasonlót akartam kérdezni.
    Nem ismerem az MGS eket miben jobb / másabb ez mint mondjuk egy splinter cell ?
    Multiplayer ha jól sejtem van benne, hogy kell elképzelni, coop?
    Vagy ez a játék singlere van kihegyezve inkább?
  • Bogdogege
    #138
    Mindegyik Metal Gear más volt mint az előző , ez is.
    Hu de besz@rtam nem kapcsolt be a kontrollerem , de csak lemerült
    Most meg töltöget ezerrel
  • Terawatt
    #139
    Szerintem maga a játékmenetben is másabb. Ez egy kicsit szürreálisabb. Lásd mondjuk a gyalogkakukk gyorsaságú sniper segéd meg a ballonnal haza küldöd az őröket/felszerelést.

    Története is sokkal mélyebb. Itt minden rész bővíti a világot.

    Történeti áttekintés magyarul első rész. Második rész
  • Terawatt
    #140
    Most látom, hogy tegnap a 3. és egyben befejező része is kijött a cikk sorozatnak.
  • R0GUE
    #141
    Olyan mint a Splinter cell széria de mégsem olyan. Itt is lopakodásra van hegyezve a dolog de nem annyiban merül ki hogy gombnyomásra falhoz lapulsz vagy kapaszkodsz valamire, jóval összetettebb az egész,főként a sztori,a karakterek, a személyiségük. PLusz az AI is számtalan olyan dologra figyel amire más játékban a készítőknek eszükbe sem jut, ezáltal jóval realisztikusabb az élmény.
    Például itt van értelme a hangtompítónak egy egy mellélövés esetén sincs az hogy rögtön tudja mindenki hol vagy,szó szerint keresgélnek. De még a mesterlövészpuskával leadott egyetlen lövés (tompító nélkül) sem hozza azt amit a játékok zöme,nevezetesen hogy rögtön rádmennek. Hallják a lövés és keresgélnek,rádión tanakodnak,riadóztatnak,stb...
    Ha hullát találnak nem azonnal riadó van,beszólnak rádión és ezt követően megy a riadó. Ha épp megölsz valakit aki rádiózik kiküldenek egy keresőcsapatot megnézni mi történt. Ez történik akkor is ha kinyirsz valakit akinek be kell jelentkezni rádión és hiába hívják...
    A figyelemelterelésnél zajokkal az AI megindul az adott irányba és a többiek akik szintén hallották figyelik mi történik...

    Persze van hiba is az AI-ban de összetettségben nagyon bitang,főként nehezebb fokozatokon.

  • Bogdogege
    #142
    Lenyomtam a kórházas pályát , király nagyon
  • gilaba
    #143
    Sziasztok. Nem tudja valaki mi lehet a hiba oka?
  • Reich
    #144
    Eredeti a cucc?
  • gilaba
    #145
    Igen.
  • Sheltem
    #146
    1. körben azt mondanám új vga driver, és legújabb directx telepítés.
  • gilaba
    #147
    Mindkettő megvolt már.
  • Sheltem
    #148
    Minimum rendszerkövetelmény megvan?
  • gilaba
    #149
    Igen, De közben megtaláltam a megoldást a steam játék fórumán. A phenomII procival volt a baja.
  • Mr_no_NaMe
    #150
    Sziasztok! Most akkor még csak maga a játék jött ki, vagy van már hozzá crack is? Szokott helyeken nem találtam, csak a rls oldalakon, de mindenki mást írogat.
  • Terawatt
    #151
  • Mr_no_NaMe
    #152
    ??
  • grebber
    #153
    Ha lenne szerinted halott lenne a topik?
  • Mozes
    #154
    Köszönöm szépen a véleményeket, akkor döntöttem, gyerünk megvenni :)
  • Mr_no_NaMe
    #155
    Fél órája írt a haverom, hogy már mindenhol fentvan és jó lenne ha én is lassan elindulnék haza a munkából, mert nem ártana kipróbálni :D Aztán kicsit jobban utánanézve döbbentem rá, hogy közel sincs ott mindenhol, és cracket se láttam :D Azért bátorkodtam megkérdezni hogy wtf van.
  • Terawatt
    #156
    Denuvo-s védelmet kapott a játék tudtommal amit lesz egy kis idő feltörni és ha fel is lesz sem nyújtunk itt segítséget. Nem warez totyik ez szóval szerintem téma lezárva.
  • Mr_no_NaMe
    #157
    warez: fizetsz illegális tartalomért. Szerintem senki nem akar fizetni ilyen dolgokért, úgy hogy ne uszíts. Nem csak engem érdekel ez a téma szerintem.
  • Terawatt
    #158
    warez/torrent egy kutya már. Nem véletlenül szokott warez topik nyílni és bárhol máshol beszólnának ezért.
  • Mr_no_NaMe
    #159
    Ha nem uszítasz, akkor nem. Szerintem senkit nem zavar.

    "warez/torrent = ugyan az. "

    Amíg ilyen tudatlanságokat állítasz, addig nem is értem miért szólalsz meg (szerintem téged sem zavar, csak próbálsz rendőrt játszani)

    Wareznél fizetsz egy illegális tartalomért, ha torrenten letöltesz valamit az olyan mintha a haverod kölcsönadná neked, nem fizettél érte semmilyen formában, illegális cselekményt nem követsz el vele. Legyél tisztában a fogalmakkal mielőtt nekiállsz kötekedni, én egyelőre nem reklámoztam, nem hírdettem, csak megkérdeztem egy átlagos dolgot, amire rajtam kívül az ide tévedt fórumozók közül 10ből 9 ember kíváncsi. A maradék 1 meg nem, mert az megveszi. A többiek csak kölcsönzik ;)
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.09.01. 15:05:19
  • Evin
    #160
    Szerintem ne itt beszéljétek meg, kinek mi a warez.

    Egyébként a csapat, akik már feltörték ezt a védelmet az mondták, nem nehéz feltörni! (Biztos csak idő kellett a kijátszásához.)