7
  • Ender Wiggin #7
    Tibi nálad mikor kezdődik a karácsonyi szezon? A Max Payne 2 októberben jelent meg! Minden platformmal együtt 2 milló ment el belőle. Igaz, hogy az első rész 5 milliójától elmarad, de hogy bukta lett volna...?
  • feamatar
    #6
    cmon, egy használt, csippelt x360 30k-ból is kijöhet akár. Míg egy vas,ami egy xbox emut futtatna 200k-ból se jönne ki...
    Ugyan az mint egy PS2-emu. 15-ért vehetsz PS2-t használtan csippelve, vagy inkább ráköltesz 150k-t hogy futtasd az emulátort
  • KopaszIsten
    #5
    Anno nagyon bejött nekem a Max Payne. Nagy bánatom, hogy nem lett belőle (anno) trilógia, de állítólag most készítik a 3. részét. Félelemmel vegyes izgalommal várom a folytatást.
  • NovaTerra
    #4
    Pedig még díjat is kapott érte. Mark Hamill előtt zsebelte be, aki ugye Joker szinkronhangja volt a Batman játékba.
  • amitakartok
    #3
    Abban sem volt teljesen tiszta a cikk: a Brütal Legend nem Rock N Roll hanem heavy metal. És Jack Black csupán hangszínészként van benne, de valami abszolút röhejes végeredménnyel.
  • narumon
    #2
    Brütal Legend: Jack Black és Rock N Roll - pont az a két dolog amit nem akarok egy játékban látni. Úgy látszik nem csak én.
  • amitakartok
    #1
    "Alig 400 ezer példány talált gazdára és ezért a tervezett PC-s konverzió sem készült el."

    Arra azért kíváncsi lennék, honnan szedte ezt a cikkíró. A Double Fine sosem tervezte a Brütal Legend PC-re portolását, pedig szerintem simán lehetnének belőle milliós eladások. Már ezért az egy játékért imádkozom egy működőképes X360 emulátor után.