14
  • Adam815
    #14
    Oh, igen, a Braiddel játszottam, hát tátva maradt a szám, aztán nem győztem utána nézni pár dolognak, hogy mi is történt pontosan, hogy is történt, sok minden olyan szimbolikus volt benne és a vége tényleg egy nagy csavar volt.
  • Wittgen
    #13
    Az ám, az egyik legnagyobb magyar JÁTÉK.
  • Ender Wiggin #12
    Sokáig lehetne sorolni a fordulatos játékokat, filmeket, de ezért azt nem lehet mondani, hogy váratlan volt a legtöbbjük.

    @kanduhr: "Chaser c FPS legvége" ja, egy az egyben Total Recall, mikor Quaid rájön, hogy végül is a főgeci, Hauser.
  • NEXUS6
    #11
    HeavyRain nálam kiverte abiztosítékot, szeritem filmben is oszkáros történet.
    De nekem a Lair sztorija is bejött anno, hiába volt bukás a játék.
  • wraithLord
    #10
    Mármint minden addig megismert háttérinfóval... :)
  • wraithLord
    #9
    Nekem elég hitelesnek tűnt a szituáció, és minden ismert háttérinformációval és egyéb aprósággal együtt bőven elég volt ahhoz, hogy ne csak sejtsem, hogy én vagyok Strelok.
  • COOLancs
    #8
    Na és az SW? ~spoiler~Én vagyok az apád~spoiler vége~ xDDD
  • Molnibalage
    #7
    Hát a Newcomer miért maradt ki...?
  • kanduhr
    #6
    Chaser c FPS legvége.
  • sanyicks
    #5
    Az agropromos ájulásnál inkább csak sejteni lehet, biztosan csak később derül ki. És a clear sky végén derül ki az egész dolog a stalker titkairól.
  • wraithLord
    #4
    Szóval a Stalkerben nem az a "nagy durranás", hogy a játékos Strelok. Van benne elég sok "nagy durranás", de ez nem az. :D
  • wraithLord
    #3
    A Stalkerben nem a végén jövünk rá, hogy mi vagyunk Strelok, hanem lényegesen sokkal előbb, amikor egy földalatti rejtekhely bejáratánál (valami main quest itemért kellett oda lemenni) az ájulásból épphogy ébredezve Streloknak hív a professzor.
    (Azt ne kérdezze senki, hogy ez mikor, hol, és miért történik, és hogy milyen professzor, mert már nagyon régen játszottam vele, és nem emlékszem rá... X))


    Plussz poén, hogy egyik haverom annak idején büszkén újságolta nekem, hogy ő már 6x "kipörgette" a Stalkert, és hogy mennyire kiaszottul tetszik neki... csak Strelokot nem sikerült soha megtalálnia...
  • wedge31
    #2
    Silent Hill 2 és a KotOR nálam is a két legjobb.
  • Gabe18
    #1
    A Saw 1 befejezése számomra a legmegdöbbentőbb filmbefejezés amit láttam. Ahogy az fel volt vezetve, azzal a zenével, zseniális. (tudom, tudom, mindenki másnak ez teljesen logikus, előre kiszámítható befejezés volt, nekem nem...)

    Játékokban pl. a Resident "Wesker fordulata", annyira nem ütős szerintem.