19
  • Reparamorf
    #19
    "a vásárlók már most 10 százalékkal magasabb árakkal kalkulálhatnak, ez azonban akár 30 százalékra is felkúszhat."
    ???????????Csak akkor,hogy lehet az -augusztusban egy 500 WD vinyó kb 8000 Ft br.
    volt most ugyanaz a termék kb. 27000 Ft ez a számításaim szerint majdnem 350%
    nem 10-30.
  • Desiderata #18
    WinDirStat progi a barátod!
  • Desiderata #17
    120 Hz-es monitor és Nvidia 3D Vision érdekelne
    azt mikor érdemes venni?
  • henrikk001
    #16
    terRáról csak a tudatlanok beszélnek
  • DjDano
    #15
    Tényleg durva, hogy nagyjából a duplájára nőtt az ár október elejéhez képest, de állítólag ez még csak a kezdet, tehát akinek sürgős most vegyen, mert lesz itt még brutálisabb áremelkedés is! Ráadásul árcsökkenést úgy április környékére jósolnak, de csak lassú üteműt...
  • hurkaur
    #14
    Warezhuszarok terrarol meg gigarol beszelgetnek meanwhile on sghu :-)
  • Yv@n
    #13
    Meg ugye, amíg az ember után dobték a 2TB winyókat fillérekért, addig egyszerűbb volt új winyót venni, mint rendet rakni a régin. :D
  • KopaszIsten
    #12
    6TB. Nem semmi. Nekem 410GB (250+160) van, és doszt elég (van kb. 150 giga szabad hely). :) Persze én nem archiválom az illegális tartalmakat, mint gondolom ti. :P
  • BenceYCE
    #11
    Nekem van itthon 6 TB. Egy 500-as haldoklik évek óta de ha nagyobb gáz lenne akkor inkább a netről beszerezhető nagyobb méretű tartalomtól szabadulnék meg mintsem most vegyek vinyót.
  • Tetsuo
    #10
    Hm, ezt latva lehet, h eladom az osszes winyomat. :)
  • Déta
    #9
    Jaj, ezt Én is nagyon befaltam... Nekem egy 1TB-os adta be a kulcsot. Ah, mondom, nem gáz. Hajítsák az ember után most a HDD-ket. Aztán mikor ma megnéztem az árlistát, azt hittem, meg3sz3m a f4szom.
  • Justil
    #8
    Akkor ne telepíts fel új játékokat :)
  • niof
    #7
    Sajnos, én olyan helyzetbe kerültem, hogy kénytelen leszek venni winyót, ugyanis annyira helyszűkében vagyok, mióta egy 500-as winyóm elhalálozott, hogy nem győzöm kiírogatni a tartalmakat dvd-re, ha mondjuk pl egy játékot fel akarok telepíteni. Még lehet tudok várni 1-2 hetet, de többet sajna nem. Így jártam, ez van...
  • Laslow
    #6
    Itt látszik mennyire kiszolgáltatottak vagyunk néhány Távol-keleti országnak. Nem is az, hogy valamilyen természeti katasztrófa nyomán hirtelen megszűnhet kaphatóvá válni szinte az összes elektronikus eszköz, de egy politikai döntés ugyanezt eredményezheti. Iszonyú zsarolási potenciál ez a keletieknek, és előbb-utóbb ezzel élni is fognak. Ha akkor kezdünk majd HDD-gyárakat, meg hasonlókat építeni a nyugati országokban, kb. a levegőre építkezve, hát, nagyot fogunk szívni.
  • Gerygrey
    #5
    Basszus, ez kemeny. Par honapja neztem 20 alatt 2 teras Samsungot, hogy majd veszeek egy NAS-t es rakok bele 2*2 terat... Asszem ezt a projektet kenytelen leszek elhalasztani.
  • Tetsuo
    #4
    Ejha! Nem gondoltam volna, hogy ennyire fontos Thaifold. Azt gondoltam inkabb Del-Korea, Tajvan meg egyeb kinai, indonez teruletek fontosabbak/nagyobb gyartokapacitasuak.
  • sanyicks
    #3
    én október elején vettem egy 1 terás hitachit, 12k ért. Most 42k-ért árulják :D
  • Inquisitor
    #2
    Tavasszal meg 14.000 alatt volt ... bizony most nem szabad venni.
  • NovaTerra
    #1
    HDD-t most biztosan nem éri meg megvenni. Vannak típusok, aminek 200-300%-kal felment az ára a nyárihoz képest. Egy példa: Én 1 TB-os Samsungot vettem két éve 22k HUF-ért, most 40k-50k HUF között mozog az ára.