14
  • Stranger666
    #14
    egy linket kaphattunk volna
  • hurkaur
    #13
    Ennyi ixdevel valahogy nem gyoztel meg.
  • Grr1234
    #12
    Persze, hogy lesz, hiszen így csinálják nekik a hülyék az ingyenreklámot.
  • Zolivok
    #11
    + , +
  • KP27
    #10
    teljesen átlátszó stratégia. majd pár öltönyös nyugdíjas korú csökött agyú barom kiakad a játékon és megint a csapból, meg leginkább az amerikai tv-csatornákból is COD fog folyni. Jó kis ingyen reklám, nagy példányszámban :))
  • RoyalPredator
    #9
    Kiskoromban még DOOM volt az első FPS-em, mégse rohangászok arany szemmel láncfűrésszel kaszabolni. iddqd.
  • bino512
    #8
    11-12 éves voltam mikor elkezdtem fps-ekkel játszani... ÉS MÉG MINDIG ÉLEK XD ne vicceljünk már... aki alapból normális az egy JÁTÉKTÓL nem lesz tömeggyilkos meg sorolhatnám mi....inkább az a poén hogy húscafatok meg ilyenek az mehet...de meztelenség az inkább ne XD Igaz... a gyerek előbb találkozik szétlőtt véres hullákkal mint meztelenséggel ... RÖHEJ XD
  • Bhalage
    #7
    az mas kerdes h 10eves gyereknek nem adnam a kezebe
  • gombabácsi
    #6
    A készítők ezzel a jelenettel is érzékeltetni akarják hogy a háború milyen kegyetlen dolog. A játék célja hogy az emberek elgondolkozzanak ezen.
    XD
  • sempron07
    #5
    Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy kikapcsolható.
    Úgyis mindenki végig fogja játszani, ha meg valaki ezt veszi karácsonyra a 10 éves gyerekének, legyen benne az opció, hogy kikapcsolja... :D
    Valószínűleg így nem kap 18-as korhatárt.
  • Prof William
    #4
    Szerintem lehetne olyan hogy pl be lehessen állítani hogy AK helyett vizi pisztoly legyen a kezünkben a lelőtt ellenfelek meg ne halljanak meg hanem csak ott nyöszörögjenek a padlón.

    Most komolyan a játékban éppen dúl a III. világháború. Aki ez elé leül játszani az nagy valószínűséggel nem a Hupikák Törpikék kegyetlenség színvonalára számít.
  • Szefmester
    #3
    Hát igen, a híradóban mehetnek durva dolgok mert az a valóság, de egy fikcióban hogy mernek ilyet csinálni? Nem szabad, fujj! Még a végén szegény pistike lelkivilág teljesen felborul egy olyan játék miatt amivel alapból nem is játszhatna a korhatárbesorolás miatt!
  • Bhalage
    #2
    sztem ez lofasz es estifeny kategoria

    pl motorosbalesetekben szettracsirozodott/szetszakadt emberek (neha cska fasirtok) kepei- videoi, na az a nyugalom megzavarasara alkalmas jelenetek.
  • CptObvious
    #1
    Mert aki leül Call of Duty-t játszani, az olyan lelkületű, hogy felkavarhatja egy ilyen megrázó jelenet?
    Most nem lelketlen, érzelmektől mentes emberekre gondolok, de fél száz terrorista legyilkolása után, pont egy ilyen jelenet üti ki a mércét?

    "Dögöljetek meg rohadt terroristák! *ratatatatata* *hedsát* >A nyugalom megzavarására alkalmas jelenet következik< Óóó jajj, inkább nem nézem meg... >Vége< Bek in eksön. Dögöljetek meeeeeg rohadt terroristák *ratatatatata*"

    Komolyan?