88
11788072641438851726.png
Hivatalos oldal | Steam oldal | Soundtrack a YouTube-on

Díjnyertes és ingyenes, maximum 8 játékossal játszható kooperatív túlélő horror játék!

Magyar szerverek:
-
  • bosco05 #46
    Nekem nem a bugokkal van bajom, hanem úgy az egésszel, de ízlések és ficamok. Szerintem egy zombis játék legyen pörgős, kellően izgalmas és félelmetes. Ennél pedig nem éreztem mást mint unalmat, de ez van, nem vagyunk egyformák.
  • bosco05 #45
    2005-ben kezdték fejleszteni, felhívnám a figyelmedet rá, hogy 2011 van. Azért ha 6 év alatt csak eddig jutottak az nem valami izmos projekt... De sok sikert hozzá a srácoknak, akinek meg ez bejön annak jó játékot.
  • tescodr
    #44
    én játszottam mod korába vele :) és bugos volt mint a szemét,az egy dolog hogy később már teljesen jó mikor megjelent önálló játékként
    és hidd el minden béta játék egy fos bughalmaz..
  • bosco05 #43
    Kérlek ne személyeskedjünk, amúgy meg ez egy több éves cucc, nem tegnap álltak neki. KF ennyi idő után egy szépen játszható UT mod volt, ne nézz már hülyének légy szíves...
  • bosco05 #42
    Ennyi, ebbe a fórumba mindenki csak áradozzon minden szarról, különben troll... Teljesen normálisan leírtam a véleményem, érvekkel alátámasztva, max neked nem tetszik. Akkor te meg fogd magad aztán írd le miért nincs igazam, neked mi tetszik a játékban és azt meg elolvasom én. Nekem ne trollozz itt, mert nem csak azt írtam hogy ez egy szar, hanem meg is indokoltam miért....
  • tescodr
    #41
    te betegagyú fogd már fel hogy a killing floor is így indult.. ez béta első release..még csak meg sem jelent.. ez teszt verzió az egy dolog hogy oda adták hogy addig is játsz!
  • tescodr
    #40
    hagyd rá kevés iq-val rendelkező nem hozzáértő troll... ne is figyeljetek rá
  • bosco05 #39
    Ez nem igaz, írtam, hogy az egyetlen pozitív dolog hogy van belőle ingyenes beta. Csak attól függetlenül, hogy mit gyártottak és hogyan az engem nem érdekel, a végterméket nézem az pedig bőven szint alatt van. Nézd meg a Killing Floort, ugyanezt játszották el a srácok csak unreal engine... Azért felfedezhető némi különbség.
  • tescodr
    #38
    egyébként ha sok embernek bejön a game lesznek szép mappok szerintem dögivel,mivel a community köztük én is gyártani fogjuk és ott már lesznek szépek
  • bosco05 #37
    HL2 a legjobb Offline FPS a földön :) Imádom! És remélem jön végre a Black Mesa Source és az Episode :)
  • sublimaze
    #36
    1. A content amit legyártatottak hozzá. 2. A szopás amit abba fektettek, hogy plusz funkciókat írjanak source-hoz. 3. Bár nem kifogástalan, de működik. Ettől függetlenül te még mindig úgy beszélsz róla mintha egy AAA game lenne és 10000ft-od bánná... :)
  • berczely
    #35
    Igen ebben igazad van nekem sem tetszik annyira mint pl.: a Half-Life 2-ben mert az a játék nekem mai napig egyik kedvencem és még mindig szépnek találom pláne a tavalyi kis grafika frissítés után.
  • bosco05 #34
    Az engine önmagában kevés, azt életre is kell kelteni :)
  • bosco05 #33
    Tudom mi ez, de rondább mint a CS:S meg a HL2 ha megnézed :D Pláne a zombikat :D
  • bosco05 #32
    Tévedsz, de ha már itt tartunk mondj 3 biztató és pozitív dolgot a játékból. Mi nyújt ebben élményt? Vagy mitől jó? Agyatlan zombihent gyök 2 tempóval, kb így tudnám jellemezni az egészet, függetlenül attól, hogy szabadidős project-e vagy sem.
  • berczely
    #31
    Ez a grafika 2004-es a Counter-Strike: Source és Half-Life 2!! alatt debütált Source engine.

  • bosco05 #30
    Ezért szerintem kár fáradozni, tudom mivel jár egy ilyet elkészíteni és persze jó, hogy lelkesen csinálják, de ez tényleg nagyon nem üti meg a mércét.
  • sublimaze
    #29
    A játékfejlesztéshez... "Egyszerűbb a nulláról egy tök másik játékot készíteni, mint ebből bármi használhatót." Mert ezek szerint lövésed sincs az egészről... :)
  • sublimaze
    #28
    Még mindig önmagamat kell ismételnem. Ez egy szabadidős project. Ha tudnád mivel jár te is megtapsolnád annak ellenére, hogy játszhatóság szempontjából nálad nem üti meg a mércét...
  • bosco05 #27
    Nem tudom mihez kéne értenem, azóta FPS-ezek amióta a műfaj létezik, de biztos keveset láttam
  • bosco05 #26
    Eleve hogy lehet egy zombis játék lassú? Csak tötyörgök kettővel, nem is értem. A másik a mozgás meg a grafika, tényleg 2000-ben néztek ki így a játékok (sose néztem a grafikát, de ez a játék kiverte a biztosítékot még nálam is). Szóval abszolút egy pozitív dolgot nem tudok megemlíteni, amivel találkoztam. Vontatott, unalmas, több év fejlesztés után is totál kezdetleges erőlködésnek hat az egész. Talán az egyetlen apróság ami pozitív, hogy csináltak beta-t és ingyenes :)
  • sublimaze
    #25
    Ha értenél hozzá akkor tudnál építőjellegűt írni. Hidd el nem egyszerűbb, mert ehhez már egy csomó minden le van kódolva aminek az újrakódolása fölösleges időpocsékolás lenne. A modellek elég jók, az animációk valóban pocsékok, de azt is kilehet cserélni...
  • bosco05 #24
    Ehhez szerintem semmi építőt nem lehet hozzászólni, pont ezt mondom, hogy úgy szar ahogy van. Egyszerűbb a nulláról egy tök másik játékot készíteni, mint ebből bármi használhatót.
  • berczely
    #23
    Én teljesen jól elvoltam/vagyok vele!
  • sublimaze
    #22
    Akkor is #18 és beta... Csoda, hogy idáig is eljutottak. Nem sok TC jutott el odáig(főleg HL2-höz/source-hoz), hogy bármilyen játszható formája napvilágot lásson. Oké, nem tetszik, szar, stb., de nem úgy kéne ócsárolni mint egy AAA játékot... Nyilván azért csináltak open betat ha valakinek van valami építőjellegű véleménye akkor azt megtudja osztani. Jó nyilván nem olvasnak sg-t, de az itt lévő kommentek is annyira messze vannak az építőjellegűtől "mint makó jeruzsálemtől".
  • bosco05 #21
    hiába beta, ezt nem tudom minek szánták, de olyan messze van a jó zombis játéktól, mint makó jeruzsálemtől...
  • sublimaze
    #20
    #18

    Ráadásul beta...
  • bosco05 #19
    Kipróbáltam, de ez eddig a legrosszabb zombis játék amit valaha láttam. Egyrészt, hogy lehet egy játékmenetet így belassítani, másrészt meg a mozgások a hangok az egész olyan hatást kelt, mint ha 2000-ben megállt volna a tudomány. Szerintem 10/1 a cucc...
  • sublimaze
    #18
    Mit vársz egy szabadidős project-től source alá?
  • kissssss
    #17
    zombie panic source mellet azt hiszem erre is rá harapok.
  • DarkHorSe
    #16
    jo ez a soldier of fortune grafika 2011ben :D
  • berczely
    #15
    Ha csinálok szervert azt ti látjátok? Kell jelszó és mehet az SG hent!
  • bosco05 #14
    google kidobta, csak fura, hogy kell steam acc de steamről nem tölthető, erre próbáltam utalni
  • RAZOR27
    #13
    Must have :D de csak Walter miatt :D
  • bosco05 #12
    lehet én vagyok a láma, de nem találom ezt a steamen
  • Zsolek123
    #11
    ha piríccsunk!
  • berczely
    #10
    Magyar szerót hozzunk már össze azt piríccsuk együtt! Na?
  • berczely
    #9
    A világos kabátos karakter Christian Bale! Ezt ki kell próbálni! Mik ezek a sztárok benne!??
    Kis észrevétel: a zene a trailer 2. felében John Murphy - Surface Of The Sun mixelve.
  • Guren
    #8
    az ott Walter Sobchak?

  • sublimaze
    #7
    Ha csak 3 éve fejlesztenék... Még 9-10.-es lehettem gimibe amikor először elkezdték hegesztgetni még HL2 modként. Ez volt 2005-2006 környékén, ami azt jelenti, hogy 5-6 éve készül. :)