16
NCIS The video game
  • Maximus4
    #16
    Srácok!
    Ha valaki foglalkozott anno a magyarítással vagy esetleg még fenn van a játék,az segítsen már megkeresni jó pár angol szöveget a fordításhoz.
    A plot/text_database.xml 2400 sora és a plot/VIDEO_SUBTITLE fájljai kész vannak,de maradt még jócskán lefordítandó szöveg,amiket sehol,semmilyen fájlba nem találok.
    Segítsetek!
  • sherlock1
    #15
  • pocokxx
    #14
    Sziasztok!

    Honosításról lehet tudni valamit? Elkezdte már valamelyik csapat?
  • Shep
    #13
    Hát szerintem inkább nem volt arra keret, hogy mindenkit megfizessenek, pedig az sokat dobott volna rajta.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Hmm, most jön a 4. case, itt már azért nem is olyan 1xű.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Azé a második küldiben már beindulnak a dolgok.
  • JethroHUN
    #10
    Talán mert gagyi lett? Amint megláttam szedtem le, h hú de király. 1 óráig igen tetszett, mert a sorozat hangulatát nekem áthozta, az pláne h még a sorozatban felhasznál filmes motívumokat is belerakták. A párbeszédeken lehetett volna még dolgozni, de többnyire sztem jól hozza a valódi szereplők közti kapcsolatokat. DE a játék kevés, túl egyszerű és gyorsan megunható :( nem egy LA Noire (jó túlzás) (^^), mind1 jobbat is kilehetett volna hozni belőle.
  • Shep
    #9
    Hát elég gyatra a szinkron, kár hogy csak két színész merte a hangját adni a műhöz.
  • Szabi1991
    #8
    bár a hangulat egész jópofának tűnik :D
  • Szabi1991
    #7
    amindenit de randaa :DD
  • Ironman2
    #6
    Ez inkább hasonlít egy kalandjátékra,point and click irányítása van.
  • Ironman2
    #5
    Kiváncsi vagyok rá.Nekem már megvan.D
  • Guren
    #4
    remélem lesz benne négykezes hekkelés
  • Ironman2
    #3
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    magon már rajta van az flt verzió,rlslogra is most rakták ki
  • Ironman2
    #2
  • Ironman2
    #1
    Meglepően későn, a kilencedik szezon érkeztével kap játékverziót az NCIS.

    Az előző évaddal saját nézettségi rekordot is döntő sorozatot a Ubisoft adaptálja a létező összes platformra. Az október 28-án megjelenő NCIS: The Videogame PC-re, PS3-ra, X360-ra, Wii-re és 3DS-re érkezik, a show írói által írt négy epizóddal, vagyis négy megoldásra váró bűnténnyel.