16
  • RAZOR27
    #16
    ez vérgáz :D remélem nem kerül piacra soha :D
  • greg971
    #15
    Nekem nem kell egyenlőre . A fő ok : akku . El tudom képzelni hol is helyezkedhet el az akku , és a vastagságához képest mekkora teljesítménnyel is rendelkezhet . Komolyabb használat mellett cipeljek magammal egy akkutöltőt hogy óránként töltsem ? Annyi előnye talán van , hogy rá lehet ülni .........
  • hurkaur
    #14
    Nem, mindketten ordas nagy marhasagokat zagyvaltok ossze.
  • viasz
    #13
    Mi is jó fejek vagyunk?
    Te meg a Hurka Gyurka vagy?
  • hurkaur
    #12
    Sippie & viasz = az uj Beavis és Butt-Head
  • viasz
    #11
    Éljen az iPhone, igaz?
    Na persze több ismerősömnek is karcos a karcmentes iPhone üveg...
    Bár lehet mi értjük félre. A karcmentes lehet azt jelenti, hogy mikor megvesszük, tényleg karcmentes, csak aztán karcolódik :D

    -
    Szerintem ez egy eredeti, mókás ötlet. Tuti divat lesz belőle, ha tömeggyártják. Hajrá, még ilyet!
  • Sippie
    #10
    Nem, mert nem az Apple jött vele először, így nem lesz DIVAT
  • kvp
    #9
    Eleg kenyelmetlennek tunik a hasznalata es nem is tul pontos. Latvanyosnak latvanyos, de a touchscreen-hez kepest is bena es a hagyomanyos nyomogombokhoz kepest meg lassu is.

    "Újabb öncélú baromság, mint az érintésérzékeny gombok..."

    Azoknak van haszna, nem kell annyi fizikai gombot tenni a keszulekre, ami egyreszt olcsobba teszi, masreszt kevesebb meghibasodasi lehetoseg van, harmadreszt konnyebb tisztitani oket. A kijelzo mellett levo erinteserzekeny gombok ingyen vannak, mivel az erzekelo folia egyszeruen nagyobb mint a kijelzo, tehat a gombok lenyomasa kepernyon kivuli kattintaskent jon be es akar egy extra touchpad is lehetne ott. Hatranyuk, hogy konnyu oket veletlenul megnyomi, mivel a keszuleket fogo ujjak beloghatnak az erzekeny teruletbe.

    Egyebkent sajat tapasztalatom az, hogy erinteserzekeny billentyuzeten nagysagrendekkel lassabban tudok gepelni mint egy fizikain, meg akkor is ha csak egy telefon kis qwerty gombjairol van szo. Egy ilyen gyurogetos telefon eseten ez meg roszabb lenne, mert a kijelzo allandoan elhajlana az ember ujjai alatt. Viszont gondoljunk bele milyen poen lenne ezzel a gyurogetos interface-el gepelni, talan meg az egygombos morse kod is gyorsabb lenne... :-)
  • orbano
    #8
    Ok, hajlítható. És ez miért is jó? Újabb öncélú baromság, mint az érintésérzékeny gombok...
  • hurkaur
    #7
    es?
  • Artyy
    #6
    Na akkor a marketing megint jól elszédíti a népet ezzel az értelmetlen megoldással és mindenki cseréli majd az érintő kijelzőt mert ez lesz az új DIVAT. Az, hogy eredetileg miért veszi az ember az ilyen készülékeket az már rég elfeleltette mindenki.
  • DjDano
    #5
    Minden innovatív megoldás tapsot érdemel
  • endale
    #4
    Gondolom a karcmentes üveg ezzel eleve ki van zárva. Pedig az többet ér, mint az ilyen erőltetettnek tűnő megoldás.
  • Crane
    #3
    Szerintem meg egyszerűen van a két szélén egy-egy gyorsulásmérő IC és a kettő helyzetéből egyszerűen meg lehet állapítani, hogy mennyire tekeredett meg, és melyik irányba tekeredett. (ja biztos szénszálas nonöcsöves megoldás... arghhhh!)

    Aztán az élettartam aggodalomra: A telefon közepe gumiból van a két szélén kapott helyet a fix elektronikát tatalarmozó rész. Azok nem hajlanak meg. A kijelző a két fix rész között van "kifeszítve", ami eleve flexibilis AMOLED kijelző. Erre van kitalálva. Szal' le lehet kapcsolni a parasztvakut. :)

    Amúgy jó megoldás. :) (holnap jön a cikk, hogy az Apple kijelentette, hogy tőle lopták, és a széjjel perli a NOKIÁ-t :D)
  • hdo
    #2
    Nekem is! :D Zoom gyűréssel, ómájgád! :D
  • Rotyoka
    #1
    Ez nekem tetszik :D