13
  • cloud.strife
    #13
    "Látom téged is csak a marketing duma ..... érdekel..."
  • cloud.strife
    #12
    Látom téged is csak a marketing duma kell. Műszakihoz setét emberek nem is vagdalóznak mással, csak a Hz, a mag meg a többi.

    lenne eszed hozzá tudnád, hogy egyik android verzió sem támogatja a két magos procikat, csak max pár saját gyártású szoft (LG képnézegető, stb), de azok meg köztudottan mégxarabbak mint a gyári dolgok.

    Ha neked úgytetszik vedd csak a kóreai népfront nevében a termékeiket, azzal semmi baj sincs, csak a másik márkákat ne ócsárold már alaptalanul legyélszives.
  • bottika
    #11
    én meg leXarom a korábbiakat, az Optimus 3D-t árulják 100ért 2.3-mal, akkor ennyi pénzért adjanak más telót is azzal. Neked miattam lehet Nokia 1611-esed is 1997-ből.. xD
  • mrlujoak
    #10
    De látom tök felesleges ezen rugóznom, Te elhatároztad, hogy az Xperia sz@r, ezen meg nem óhajtok tovább "vitázni" mert érvelésed megingathatatlan... Csakúgy, mint a GT540 mi? http://en.wikipedia.org/wiki/LG_GT540
  • mrlujoak
    #9
    ...én még mindig az ELSŐ KÉTMAGOSRÓL azaz az LG Optimus 2X-ről hadoválok...
  • bottika
    #8
    http://en.wikipedia.org/wiki/LG_Optimus_3D
  • mrlujoak
    #7
    ...csakmert a G2x-é nem jó a 2X-ekre...
  • mrlujoak
    #6
    Hmm, hivatalos 2.3 az LG2X-re?! Link PLS!
  • bottika
    #5
    2.2.2 simán felugrik az LG-re és a 2.3 is csak M.országon nem, itt már eleve úgy adják, simán érzi a dual core cuccokat vele.
  • mrlujoak
    #4
    Joh, lovagolj csak a három 2.1-en maradt modellen, szíved joga.

    Ellenben pont azt az LG-t kellett felhoznod, ami a "csúcs" első kétmagos hiperszuper szörnyét idén 2.2-vel képes volt kiadni, és még minidg nincs rá hivatalos 2.3, holott már itt a 4.0...

    Amúgy ha ennyire zavar, hogy csak 2.1 van rajta - amit nem értek, hiszen mint írtad nem Te használod - akkor tegyél fel rá főzött ROM-ot!

    Én, mint aktív 2.1-et használót semmiben nem hátráltat a gyári 2.1...
  • bottika
    #3
    lehet, de engem pont nem érdekel a svéd helyesirás, ha elnézed nekem. A többi Xperia sorozat se érdekel, ha épp egy 90.000 forintos telóra nem képesek felrakni se egy 2.2.2-t, se egy 2.3-at 2011 végére. Fos cég. Hol vannak az LG 3D-s technológiájától dual core-ral stb? Amit 100.000-ért osztogatnak? És az hogy nem gombpárti valaki, az nem menti fel az alól, hogy ha abortálni akarod a hivást akkor először nyomnod kell egy gombot, erre megjelenik szép lassan a kijelző, akkor ott elkezdhetsz csúsztatni vagy micsinálni vele.
    Én olyan szinten pont leXarom, hogy "csak" a feleségem sziv vele, én BlackBerry-t használok, de ő már biztos nem fog az életben Sony Ericcson-t venni, és meg is értem...
  • mrlujoak
    #2
    Kedves bottika!

    Elég fura oldalról közelíted meg magát az Xperia sorozatot, és az androidot.
    Eleve 3 egész Xperia modell van, ami "csak" egy generációváltást ért meg.
    Ez a 2010-es X10 mini, mini pro és X8. 1.6-al indultak, és még 2010-ben frissültek 2.1-re. Van kérlek olyan gyártó, aminél még ennyi lépés sem történt.
    Mindemellett az összes egyéb androidos Xperia 2.3-on van, még az első androidos SE is, ami az X10!
    Ráadásul az idei (2011-es) paletta várhatóan megkapja a legújabb, 4.0-ás verziót is.
    Ami meg az eredeti áras nem felvevőgombos tézisedet illeti, nos az ICS már eleve nem is hardveres gombpárti... Ráadásul még a nagy iPhone-ok esetében sincs ilyen.

    Nekem Xperia X10 mini-m van, nem mókolt, gyári 2.1-en, és semmilyen hátrányát nem éreztem még a rendszernek.
    Ha meg ennyire zavar, kérlek, egy kis hozzáértéssel tegyél fel "jobb" főzött romot!

    Az Ericsson-t meg már illene (pláne így a kivásárlás utáni időkben is) helyesen leírni.
    Segítségül ott van azon a kis mini-n, de még a fenti cikkben is szerepel!
  • bottika
    #1
    "A vállalat eladásainak 80 százalékát az Xperia készülék teszi ki, amely a Google Android operációs rendszerét futtatja. "

    És még milyen Xarul... asszonynak Xperia mini pro 10-ese van vagy mi, és azóta is 2.1-re frissült az OS 1.6-ról, semmi több... legalábbis amikor netre rákapcsolom h keressen frissebbet, azt válaszolja, hogy capjam be. A vas jó volna, de ez a 2.1-es droid ez nagyon nem begyere. És egy (eredeti áron) kb. 90.000 forintos telón ne legyen dedikált felvevő-lerakó piros-zöld gomb, hát izé. Azt még azóta se sikerült megoldani, hogy a háttérképet automatikusan méretre szabja :( pedig már letöltöttünk hozzá pár marketes cuccot is, meg hát van benne beépitett "beállitás háttérnek" funkcijóó is.. de minek. Pár éve csak Nokiát, Ericcson-t, esetleg HTC-t volt érdemes venni, mára meg csak Samsung és LG van már otthon ebben is..