1327
250px-GTAV-logo.png
  • fook
    #201
    Valaki tud segíteni ?
  • Tatyla
    #200
    De jó hogy csak majd fizetéskor lesz pénzem megvenni addigra elül a vihar...
  • MagyaR
    #199
    Most hogy jön a ps4 már felesleges több bele :P.
  • N3suten
    #198
    Nekem 250 GB merevedik benne
  • N3suten
    #197
    Igen !
    a második lemezel játszol
  • MagyaR
    #196
    Igen, ez pontosan így van. Csak ezért váttám már vagy 2 hete egy 20 gb-os hdd-t, mert csak az alap 4 gigás volt nekem :D.
  • Kongy
    #195
    X360-on 2 DVD-n terpeszkedik a játék, és igen kb 8 gb-ot telepít elvileg, de PS3-on is, azzal a különbséggel, hogy 1 blu-ray lemezt kapunk :)
  • kill3r21
    #194
    Miért ne lenne igaz?
  • kem001
    #193
    Az igaz amúgy, hogy 8 gb hely kell neki XBox merevlemezén?
  • Myselor
    #192
    jó neked,de szopni fog az amazon ezért ^^ xd
  • N3suten
    #191
    Na megjött :



    Útálom a Konzolt !!!!
  • oneal1
    #190
    ps3 multira én is várok jelentkezőket!:)

    gondolom ps3 és xbox közt nem lesz multi
  • Myselor
    #189
    jah xd
  • kjhun
    #188
    Ilyen nagy szörnyeteggel: XD

  • MagyaR
    #187
    Aki szeretné majd tolni online az írjon privit. (Tudom, csak októbertből). De a live beizzításában is jól jönne 1-2 tanács. Sose volt még a boxom netre dugva.
  • Myselor
    #186
    na az is jó lenne xd tőlem aztán jöjjön :D
  • Kongy
    #185
    Nekem volt olyan, hogy reggel 7kor jött a futár :DD
  • oneal1
    #184
    :D:D
  • Myselor
    #183
    jah xd jólvan akkor megvárom majd hogy ideérjen:)9től figyelni fogom távcsővel xd
  • oneal1
    #182
    azért nem úgy van az:D:D

    mivel elég sok helyre megy szisztematikusan van bepakolva a kocsiba, sorban ahogy halad, ha nem vagy az tetején akkor nem fogja széttúrni az egészet, csak hogy megkapd:)
  • kem001
    #181
    Igen, mondta is az eladó. Azt hiszem holnap lesz egy komoly GTA maraton..
  • Kongy
    #180
    Ma lesz ott az 576-oknál a játék, csak nem adhatják el holnapig.. de az eladók már biztos függik majd :D
  • kem001
    #179
    Na beszéltem 576-al. Nagy a valószínűsége, hogy megkapom megjelenés napján a játékot. Elvileg ma szállítják ki hozzájuk, és majd küldenek sms-t.
  • Myselor
    #178
    ja és amúgy első rendelésem minden szempontból,mennyire szoktak ezek sietni?xd
  • Myselor
    #177
    ráérek egésznap holnap de azért kurvára jó lenne ha minél korábban kihozná.xd ha én mondom hogy 10re legyen itt akkor itt lesz?
  • oneal1
    #176
    ha nem érsz rá egész nap, futár számát kérd el a cégtől és egyeztess vele, én is ezt szoktam.
  • Myselor
    #175
    nekem nem kellett semmit.:)
    most kaptam reggel a mailt hogy :

    A konzolokszervize.hu megbízásából küldeményét a G4S Futárszolgálat a következő munkanapon 9-17 óra között próbálja meg Önnek kézbesíteni (ünnepnapokon és hétvégén a futárszolgálat nem dolgozik).

    Amennyiben Ön nem tartózkodik a megadott címen, akkor a csomagot az utánvét összegének kifizetésével bármelyik hozzátartozója átveheti (munkahelyen, kollégiumban, ha kifizeti a csomagot, akkor a portás is átveheti. Kérjük, intézkedjen arról, hogy a megadott címen tartózkodjon valaki, és legyen nála készpénz a csomag kifizetéséhez).
    Kérjük, hogy amennyiben előre tudja, hogy nem fog a kiszállítási címen tartózkodni, vegye fel futárszolgálatunkkal a kapcsolatot.

    A kiszállítással kapcsolatban érdeklődhet a [email protected] címen, vagy a 06 70 669-8290-es telefonszámon.
  • oneal1
    #174
    meg kellett erősíteni az előrendelést:D legalábbis nekem igen.

    meg már jött email, hogy pénteken a este a futárnál volt a cucc
  • Myselor
    #173
    milyen visszaigazolás?én nem csináltam semmit,előrendeltem,aztán szombaton jött az email hogy kedden kapom a játékot:)
  • kem001
    #172
    Tegnap előrendeltem még, aztán reménykedek.. Köszi az infókat meg.
  • Kongy
    #171
    Dede, a léghajó DLC csak előrendelőknek jár. Úgyhogy ha másért nem is, azért érdemes előrendelni, bár nem 1 nappal a megjelenés előtt...
  • kem001
    #170
    Fővárosi vagyok szerencsére, de most lehet hülyeséget kérdezek, de DLC elvileg csak előrendelt játékhoz jár, nem?
  • oneal1
    #169
    figy, attól függ hol laksz, nem szükséges előrendelned.

    ha pesti vagy simán besétálsz a 100 bolt valamelyikébe és megveszed. igaz 2000 ft al drágábban, de itt már tök mindegy szerintem
  • kem001
    #168
    Az a baj, hogy mindenképpen szeretném megkapni időben. Megrendeltem 576-tól, remélem tőlük időben megkapom.
  • fook
    #167
    Gameshop-tól rendeltem pénteken , vissza meg nem igazoltak , csak az automatikus email jött vissza.Nem tudjátok , ott át fogom tudni venni kedden ?
  • oneal1
    #166
    konzolok szervizétől már csak akkor rendelj ha nem fontos hogy időben megkapdt, pénteken hivtam őket, mondták h akik péntekig visszaigazolták az előrendelésüket, azok kapják meg tuti a héten. szóval lehet már csúszás lesz ,de csörögj rájuk előbb
  • Myselor
    #165
    konzolok szervíze:)
  • oneal1
    #164
    talán mert nincs 576 veszprémben?:D

    van egy bolt, de ott már jó régen elfogyott az előrendelés és azt mondta a fazon hogy 16 felett lesz a game
  • kem001
    #163
    Na mindegy, akkor marad 576.. De ott meg csak DLC jár, poszter meg nem, jól látom?
  • kem001
    #162
    Hát az remek.. Máshonnan nem lehet még előrendelni? 576-ot drágállom.. Konzolvilág akkor így meg akkor felejtős?