1327
250px-GTAV-logo.png
  • Lunki88
    #121
    Szerintetek mennyit kell várni míg ez a játék is "games on demand" kategóriába kerül liveon? Jobban szeretem ha nem kell lemezt rakosgatnom. :)
  • Neoncsoves
    #122
    elő is rendeltem, PS3ra :)
  • Soldiers
    #123
    Srácok nektek nem érzékeny nagyon az irányítás pl gondolok itt autóvezetésre ??
  • Skyline
    #124
    Ülj be amcsi vagy hétköznapi kocsiba.:)
    A 4-ben pont nevetséges volt hogy a sportkocsik is úgy rugóztak mint egy citroen kacsa...Nevetségesen nagy féktávval.
    Itt nagyjából autótipusokhoz köthető az irányítás és a sportkocsik, és egyéb vasak amik bizony arról híresek hogy fekszik az utat (igen a bmw és az audi is) nos azok fekszik az utat....:)
  • N3suten
    #125
    nekem elméletileg itt van Hétfőn Xbox -ra

  • barmi
    #126
    ööö figyelem, figyelem ! láma kérdés következik :-) Kaptam egy 360-at kölcsön a minap, de nem találom az exit game lehetőséget ! vagy nincs is ilyen ezeknél a gépeknél ? egyszerűen csak kapcsoljam ki a gépet ha már unom a játékot ? Köszi előre is ! :-)
  • Tatyla
    #127
    középső gombot megnyomod a gamepadon majd xboxhome opció
  • barmi
    #128
    köszi ;-)
  • oneal1
    #129
    tegnap jött email, hogy a futárnál van már a cumó!:)

    evlileg kihozhatnák hétfőn is, de gondolom keddig nem adhatják ki
  • Myselor
    #131
    olyan jó nektek hogy már játszotok vele xd én majd csak kedden,ooh:)
  • Kongy
    #132
    Együttérzek veled, mert énis csak kedden kezdhetem el :(
  • Myselor
    #133
    hát vagyunk így egy páran,bár én bele nézegetek ezekbe a live streamekbe nem bírom ki de story dolgokat nem akarok megnézni,láttam 1-2-t de ne mbzavar,csak bohóckodást nézek,mik vannak benne,hát úgy érzem ezzel nagyon sokat fogok majd játszani :))
  • Kongy
    #134
    Én is biztosan :D GTA IV-et NAGYON sokat függtem, csak akkor nyár volt, és nem szorgalmi időszak :D
  • Myselor
    #135
    én is toltam sokat azt is,de ezt többet fogom már most biztos vagyok benne,akárcsak az SA-t:))
  • oneal1
    #136
    én a 4 et nem sokat nyomtam, san andreast inkább:) telefonon is végigtoltam 2x:D
  • sanyiute
    #137
    Velem meg közölte a Platinumshop hogy csütörtökre érkezik...
    hogy szopják le a faszomat...
  • Versace26
    #138
    Nem irigyellek...Nekem konzolvilág irta tegnap hogy egy két munkanapon belül küldik,akkor azt lehet hogy hétfőn már kihozzák?
  • oneal1
    #139
    jó nagy köcsögség ez amúgy.
    bereklámozzák előre, hogy megjelenés napján kiszállítás...

    nekem azt írták, hogy várható érkezik keddtől csütörtökig.

    szóval hiába van már a futárnál lehet én is szívok.
  • oneal1
    #140
    nemhinném hogy a hivatalos megjelenés előtt kivihetik
  • Kongy
    #141
    De miért nem a helyi 576-ban v vhol veszitek meg? Vidéken is van egy halom 576 pl, és ott is megjelenés napján már lehet kapni, mert 16-án érkezik nekik országszerte...
  • sanyiute
    #142
    Még FAQ-t direkt utána olvastam megjelenés napján postázzák és másnapra itt van azaz 18. erre pont hívnak tegnap hogy az nem úgy van meg hogy "igényt tartok-e az óriás poszterre"? nem csak a játék cd-t küldjék egy papír csomagba nevetséges...
  • Myselor
    #143
    én a konzolokszervízétől rendeltem,kaptam emailt tegnap hogy 17-én kézhez kapom és mindenki más is,ha nem így lenne mondanám le a faszomba és mennék megvenni valahol kicsit drágábban de az nap:)
  • qper
    #144
    én is ott veszem meg.

    A Konzolstúdiónál előrendeltem 3-án, nem kaptam levelet tőlük hogy átvehetném (nagyon sokaknak ment mail hogy 17-én ott a progi, lehet érte menni), felhívtam őket, kérdeztem hogy lesz-e nekem példánymom. A fószer azt mondta hogy elméletileg igen.

    Ez után a válasz után hívtam az 576-ot, mondta a srác (most pénteken) hogy nyugodtan rendeljem meg, biztos megkapom kedden. Meg is rendeltem azonnal :) Az 576 a legnagyobb cég, gondolom ők happolják el a készlet legnagyobb részét. Lehet, sokaknál visszatartó erő, hogy a többi bolthoz képest itt 1500-al drágább a progi, de engem ez a GTAV-nél abszolute nem zavar.
  • qper
    #145
    Ehh, most néztem meg a mail fiókom spamjait, ott figyelt közte a Konzolvilág visszaigazoló levele, hogy mehetek kedd 0:01 perctől átvenni a cuccot :D

  • Kongy
    #146
    CD Galaxisnál pl se PS3 se X360 verziót nem lehet kapni :D
  • Piko888
    #147
    konzolokszervizében rendeltem elő, tegnap kaptam a email-t hogy már futárnál van. Szerintetek megkapom holnap?
  • Myselor
    #148
    én is kaptam,de láthattad hogy szeptember 17én fogják kihozni:) jó lenne én is örülnék hogyha holnap de sajnan nem hiszem
  • Piko888
    #149
    ok, de azt gondoltam, hogy a futár nem hurcolássza egy napig feleslegesen :-)
  • Myselor
    #150
    hát jó kérdés,végülis én nem értek hozzá hallod.én is kurvára örülnék hogyha holnap megkapnánk :)
  • Piko888
    #151
    Holnap felhívom őket és megpróbálok hatni rájuk, hogy ha már náluk van dobják már be hétfőn :-)
  • Myselor
    #152
    nekem az is van írva hogy a csomag érkezése 17én várható:) szal passz
  • Myselor
    #153
    az jó.baszki ha sikerül akkor mindenképp írjál már xd akkor én is telefonolok egyet
  • Piko888
    #154
    oké, de sajna 5-ig dolgozom addig sajna nem leszek fész közelben.Szerintem te is hívd fel a G4S futárszolgálatot.
    Telefon: 061- 288-7465
  • Myselor
    #155
    okés köszi.lehet hogy teszek egy próbát:)
  • Piko888
    #156
    Remélem holnap már mindketten nyomhatjuk :-)
  • kem001
    #157
    Na én is megrendeltem az előbb XBox-os verziót konzolvilágtól. Vajon mennyi az esély arra, hogy kedden át is tudom venni náluk?
  • Myselor
    #158
    jaja legyen úgy:)
  • qper
    #159
    Őszintén? Szerintem semennyi. :(

    Én 3-án rendeltem elő, és már akkor is rezgett a léc hogy kapok-e példányt.

    Rendeld elő az 576-ból, drágábbaj, de nekik tuti lesz!
  • qper
    #160
    nem hurcolássza feleslegesen, a Te példányod keddig majd a depóban csücsül :)
  • Piko888
    #161
    ne vedd el a kedvem :-)