9
  • bmw
    #9
    Ez a video link el sem indul....
    Hulye reklam jon fel
  • sajtosnudli
    #8
    Semmi. Megmondom őszintén nekem nem is hiányoznak nem szeretem a klasszikus trilógiát a karakterek jobban tetszenek az újban.
  • syn7h37ic
    #7
    Hány bőr van még A Skywalker Saga-n? Nem mondom, hogy rossz, sőt szórakoztató mind a hat rész, de amit Lukas csinál, az már túl sok. Mi lesz a beígért folyatásokkal?
  • boond
    #6
    :lol:

    jackoneill90
    Az összes rész meg lesz csinálva, évenként 1 lesz moziban.
  • kalapos01
    #5
    Nem újítanak fel semmit. 3D-sítenek.
  • Nailyenugysincs
    #4
    én lehet h megnézem majd moziban mert amikor kiadták akk még kicsi voltam. az egyetlen amitől félek h új szinkront fognak rárakni és ezzel elbarmolják az egészet mint ahogy szokták mostanában nagyjából az összes szinkront.
  • jackoneill90
    #3
    A videón nem is a legrégebben forgatott film van. Én athittem azt újítják fel. Átverés. Miért nem azt újítják fel mindeféle új animációkkal cgikkel
  • kalapos01
    #2
    Aha. Szóval neked a Star Wars-filmek a rendezés miatt nem tetszettek. Remek sztori, zseniális karakterek, kiváló zene és effektek, de a hozzá nem értő rendezés tönkretette mindezt. Válassz egy jelenetet és azon keresztül fejtsd ki, hogy miért lett leforgatva szörnyű, pedig papíron remek volt.
  • Bulics
    #1
    Lucas a világ egyik legrosszabb rendezője. Nemcsoda hogy az 5. és 6. részt nem ő csinálhatta. Az első hármat ő csinálta és láttuk mi lett belőle. A pasas teljesen kiöregedett. Semmi új ötlet csak a régi filmek újra újra eladása. A Thx-1138 felújított verziójába (bár én még csak azt láttam) pelepakolt 2 mázsa akciójelenetet, ezek lettek a film legunalmasabb jelenetei. Komolyan, a saját filmjeit tesz tönkre, ráadásul tölünk az egykori csillagok háborúja (mert a baljós árnyak előtt még így hívtuk a starwars-t) rajongóitől elvett egy álmot, az új filmekkel...