11
  • orbano
    #11
    elsőre én is annak olvastam :D
  • Ender Wiggin #10
    A Porsche Unleashed volt az utolsó jó, félig meddig szim kiadvány. 2000-ben. Ez mindent elmond az EA-ről.
  • alien47
    #9
    Most Wanted to the best
  • wooex
    #8
    Kiprobaltam a demot PS3-on...szerintem fos..."szar grafika",nulla erteleme a ket palyanak amin lehet jatszani...sajat velemeny persze :)
  • ffxi
    #7
    MW óta nincs NFS :) Reméljük most megtört.
  • Ender Wiggin #6
    Árkád vagy nem árkád, a Nordschleife majd nem olyan a valóságban is, mint a Shift 2-ben. Csak kár, hogy nem lehet teljes kört menni...
  • tom..
    #5
    akármennyire is arcade a game, havas úton szörnyű volt nézni ahogy tapad a kocsi :(
  • Herkulles
    #4
    Inkább rókabőr. :)
  • berczely
    #3
    Nekem ez a zúdulós környezet ez robban az dől ez szakad ez olyan "Hé emberek itt a frostbite 2-es motor battlefieldben úgy is dőlnek az épületek törik minden akkor tegyük már az nfs-be is ezt bele..."
  • tomboy013
    #2
    Nekem a Most Wanted az nagyon bejött, egyszerűen nem tudtam ráunni, viszont az utána következő részek egyikét sem játszottam ki mert meguntam. A Shift tetszett még ami kiemelkedő volt számomra a többi résztől de azt se vittem végig. Remélem itt más lesz a helyzet bár őszintén szólva az eddig hallottak és látottak alapján nem tűnik úgy hogy akármi jó is kisülhetne belőle.
  • TothLaci
    #1
    Nem tudom, de Underground óta nem igazán találkoztam hangulatos NFS résszel. Az oké, hogy az MW eleinte hangulatos volt, és az összes többi, de hamar megunható.
    Az új Hot Pursuitnak szinte semmi köze nem volt a régihez... unalmasnak találtam. A mostani az tulajdonképpen olyan érzés, mintha egy klasszikus NFS Cloverfielddel. Kicsit most élvezhető benne a rombolás, bár remélem, azért nem ez lesz az irány.