12
  • narumon
    #12
    Pedig hát elvileg ez üzleti telefon üzleti díjcsomagokkal. Én van, hogy ennek dupláját beszélem le.
  • cloud.strife
    #11
    ???????
    És attól még nem ér sokat az egyéves telefonjuk?
    Én erről beszélek.

    Az meg mér zavar ha valakinek sok pénze van ilyenekre?
  • ClassicR
    #10
    Ezt mond annak a sok millió embernek, akik az első 1-2 héten mindig lecserélik a legújabb iPhone-ra a telefonjukat.
  • cloud.strife
    #9
    Az egyetlen márka amelyik 1 év után is sokat ér használtan.
    De szerintem egy iPhone 3GS semmiben sem elavult, ha pl. nem szám megalomán valaki.
  • sanyicks
    #8
    ja csak mondjuk 100 forint per perces díjjal, de lebeszélhető :D
  • ClassicR
    #7
    Igaza van Cat-nek. 2012-ben már jön az iPhone 5, dupla ilyen erős hardverrel, vagyis az iPhone 4S már elavultnak fog számítani.
  • Cat #6
    Miért, szerinted az iPhone 4S nem lesz hat hónap múlva elavult? Dehogynem. Egy év múlva, a következő generáció megjelenésekor pedig garantáltan, az Apple által is elismerten azzá válik. A többség pedig akkor még mindig bőven a részleteket fizeti. Mire két éves lesz addigra pedig elmegy mellette a világ.

    A szkeptikus, Apple védő megjegyzések előtt nézz meg egy most két éves telefont. Bármelyiket.
  • cloud.strife
    #5
    Gondolom nem az iPhone-ról beszélsz.
  • COOLancs
    #4
    Jaj rohanjuk gyorsan szaré-ugyé idedobják, igaz hogy 2 év alatt fél millió forintot kifizetsz a T-mobilnak egy fosadék készülékért ami 6 hónap múlva már elavult kaki lesz ... Ha az uzsorásokat büntetik akkor ezt is kellene, mert ez is ugyanaz a kategória.
  • ADAMEX9
    #3
    Azért pl 18 ezer forintot 1 hónap alatt lebeszélni már beteges.
    Átlagos júzerről beszélek, nem jólmenő üzletemberről.
  • narumon
    #2
    Hát ha jól tudom akkor a fenti csomagok 100%-ban lebeszélhetőek.
  • ClassicR
    #1
    Úgy imádom ezt az XY Ft-tól megvásárolható dolgot. Mintha az bármit is számítana. Apám minap jött haza, hogy "3000 Ft-ért vettem telefont!" Igen? És mennyi az előfizetési díj? 4000 Ft. És abból mennyit tudsz lebeszélni? 1500 Ft-ot. Akkor nem lehet, hogy havonta 2500 Ft-ot fizetsz a telefonra még 2 éven keresztül? "Őőőő."