13
  • cateran
    #13
    Kiralynak tunik a dolog..nem az lesz a tortenete mint az eredetinek, nem ugyanott jatszodik, demeg a szereploket is mashogy hivjak majd...Szerintem inkabb legyen Elveszett Fiuk 5 a cime....ilyen alapon....
  • EnxTheOne
    #12
    Hát tényleg nincs benne sok akcio, de a történet nagyon jo.
    Szerintem csak annyi változtatás kéne hogy a harmadik világ háboru után játszodjon. (Scifi buzi vagyok :D)
  • NovaTerra
    #11
    Az a baj a Jin-Roh-val illetve egyáltalán nem baj, hogy viszonylag nem látványos. Bár jó filmet lehetne belőle csinálni, de a stúdiók többsége az egyszerű, könnyen emészthető filmekre ad pénzt inkább.

    Ja és pótold az Akirát. :) Legalább annyira alapmű, mint a Ghost in the Shell.
  • EnxTheOne
    #10
    Monjuk akirát még nem láttam. :S

    Élöszereplös filmnek a "jin roh"-nak örülnék nagyon.
  • EnxTheOne
    #9
    Ez is olyan lesz mint a dragon ball film? :D
  • NovaTerra
    #8
    Meg ugye Akirában a srácok 16-17 évesek. Persze lehet emelni a korosztályt is, ha már a helyszín más, vélhetően a nevek is. Csak a történet szerves része, hogy a kölykök lázadnak, még nincs kialakult világképük, nem tudják az érzelmeiket kezelni, mint Tetsuo.
  • Sippie
    #7
    Új Manhattan :D:D hát nagyon eredeti, átamerikásítani...
  • Seth
    #6
    Keanu a Cowboy Beebop-ból Spike-nak tökéletes lenne, de Kaneda sehogy sem illik hozzá szerintem. Ez a srác meg egész jó volt a Tron-ban, de a végén úgysem fog számítani,mert a film semmiben nem fog majd hasonlítani az eredetire :D
  • winnie
    #5
    ezen a kommenten is látszik, hogy hollywoodnak igaza van, a többséget sz érdekli, hogy milyen a színész arca, hogy ki szép és nem szép - a színészi játék vagy egyéb alkalmasság háttérbe szorul. ez van, a néző egyre felületesebb lesz.

    (nem, olyanra még nem volt példa, hogy egy teljesen átlagos embert fényképekre felturbóztak, vagy valaki egy szerepre teljesen átalakítottak, ez még a jövő zenéje.)
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Ez a nyálas képű?! Jézusom!
    Elhiszem, hogy Keanu Reeves kicsit öreg lett volna a szerepre [ha vállalta volna], de minimum 100 alkalmasabb, mint ez a kis senki.
  • dartois83
    #3
    Azért ez a leopárd-mintás gatya üt.
  • Guren
    #2
    szar lesz.
  • Chocho
    #1
    Szerintem jó választás.