10
  • ugh
    #10
    foleg azoknak akik elhiszik azta tundermeset ami a mediabol folyik es az applet hajpolja. szerintem az all leesesbol pofara eses lesz.
    ennek a gyokernek egy jo huzasa volt ez pediga pixar. bar a filmjeik elegge leepitik az embert a gyerekeket meg teljesen beporgetik.
  • ugh
    #9
    teljesen igazad van sittre az osszes semmirekellovel.
    dogoljenek ott meg ahol vannak.
    ok idezik elo a bajokat azzal, hogy farkast kialtanak lehet, hogy nelkuluk be se kovetkeznenek dolgok.
  • ugh
    #8
    Kb 1-2 evvel fogja tulelni mukas pityut az apple mint onallo ceg. vagy felzabalja a google vagy betarsul a motorola es vege a dlanak...
  • Cat #7
    Rajongó, őt nem érdeklik a tények.
  • Nailyenugysincs
    #6
    linket tudsz adni?
  • hypno
    #5
    Az Apple egy erősen felülértékelt cég.
    Jó amit csinálnak, de a cuccaik ár/használati érték aránya torz.
    A hype-nak is vége lesz egyszer.

    Meg a jegenyefák sem nőnek az égig.
  • DjDano
    #4
    Majd nézzétek meg az utolsó negyedéves és a jövő év elejének eredményeit, szerintem le fog esni az álla mindekinek :))
  • dzsagon
    #3
    Steve Jobs szarember volt.
  • Nailyenugysincs
    #2
    am meg nem tom h mi a bajuk. azt hittem a cím alapján h jobs halála után máris elkezdődött a hanyatlás, de csak pár százalékkal kevesebb a bevétel mint vártak. szerintem még így is elég nagy a növekedés szal semmi ok az aggodalomra az apple egy ideig még megmarad.
  • sanyicks
    #1
    utálom az eplt de ezeket a kurva minősítgető jóscégeket mégjobban. Miért nem lehet ezeket rémhírkeltés, károkozás címszó alatt szétperelni? A múdizt meg a segg & pöcs meg a többi országokat is minősítgető, szemétdombokkal együtt.