Kiberháborút indított volna az USA Líbia ellen

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
Engedellyel, mint amikor bin ladent-t lottek le... :-) Pakisztan szovetseges orszag, de csak azert mert rakenyszeritik, hogy az legyen, mint anno a varsoi szerzodesben. Ha nem lenne amarika barat, akkor india is ott kopogtatna, a helyi talibokrol nem is beszelve. Innentol semmirol nem kerdezik meg oket, csak max. utolag szolnak nekik, vagy nem. Egyebkent a bin laden elleni akciorol sem tudott a szenatus, csak anno a hazafias torvenyben kapott a mindenkori elnok egy szabad vadaszati engedelyt, amit addig nem vesznek el tolle, amig nem el vele vissza.
#6
Pakisztán szövetséges ország. Ha ott lõnek például a hegyekben bujkáló "terroristákra", akkor pakisztáni engedéllyel teszik azt..
#5
Amerikának most már meg lehet nyugodni, az olajra rátették a kezüket, a Líbiai bankbetéteket lefoglalták és annak adják vissza akit õk akarnak támogatni, az országot adósságcsapdába rántják és pár év alatt sikerül visszarángatni Afrikának ezt a viszonylag jól élõ részét is a nyomorba. Érdemes utána olvasni, hogy azonkívül, hogy ez az ember egy "aljas" diktátor volt, mennyi mindent tett az afrikai problémák megoldásáért, vízvezetéket épített a sivatagban, támogatta a környezõ államokat és az elmaradott térségeket. Sebaj, majd privatizálnak mindent és többé nem arabok fognak a luxus palotákban luxus medencékben fürdõzni, hanem külföldi bankárok és pénzemberek - akikre ha palotájuk van mások pénzén véletlenül sem azt hangsúlyozzák, hogy miközben a népet sanyargatják dõzsölnek.
mousee
#4
Arról is volt valamikor cikk, hogy azt is terrorizmusnak nyilvánítanák, ha amerikát valaki "digitálisan" támadja. Ha õk teszik, akkor pedig a béke nevében teszik... ofkorsz.

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

#3
Az usa azert nem tamadott mert nem volt mit. A libiai legvedelem nem rendelkezett semmilyen digitalis eszkozzel. Irant meg amugy is tamadjak izraelbol. Jelenleg csak az amerikai katonai rendszerek sebezhetoek komolyabban a neten keresztul, mashol csak a civil infrastuktura a serulekeny, de abbol is csak az ujabb epitesuek. Egyebkent miert is kellene az amerikai elnoknek barmi miatt is engedelyt kernie? Pakisztant is lovik, de szerintem arra sincs szenatusi engedely.
#2
Persze ha ez fordítva lett volna...

#1
Lépje át a Rubicont és támadjon.. de amit utána fog kapni, azt nem fogja megköszönni.