13
  • kalapos01
    #13
    Ú, csak az kéne, az de gagyi volt.
  • krigintajrun
    #12
    a Terra Nova-nak nem kell aggódnia, mivel nem is volt szó 22 részről, csak 13-ról az 1.évadban. Igy ezt hülyeség volt odaírni, az más ha nem kap 2.évadot, de az első évad végig fog menni, mind a 13 rész.
  • [HUN]FaTaL
    #11
    Vissza a lie to met a foxra a sok fos helyett.
  • lamella
    #10
    A Playboy Clubbért kár. Nekem bejött.
  • robertone
    #9
    Meg kell mondjam nem mindig értek egyet az amerikai kaszákkal, de a Charlie angyalaiból én is csak két részt bírtam, sajnos nagyon kevés benne a színész, láthatóan a külsőre helyezték benne a hangsúlyt a szereplőválogatásnál és ez durván visszaütött.

    Ezúttal nem sikerült lenyomni a gagyit a nézők torkán, ami amúgy engem kicsit meg is lepett...
  • Mardel
    #8
    Jah meg Smallville is a tíz éve még elment. Bár nekem akkor se volt szimpatikus.
    De képek alapján ahogy látom Charlie angyalainál ezt a 10 éves gagyi vonalat vitték volna tovább.
  • Doktor Kotász
    #7
    Eleve miből gondolták, hogy három magassarlúban pipiskedő liba gengszterpüfölésére kíváncsiak lesznek az emberek?

    Viszont a főszereplő csajok nagyot buktak. Sok faszt összeszopkodhattak, hogy bekerüljenek a sorozatba, és a gázsielőlegből már beugrottak egy porsche lízingbe, lefoglalóztak egy házat, amit elbuknak, és mehetnek vissza pincérkedni.
  • pasi29uk
    #6
    gyózike túl fennkőt de ha nem nézhetném VVguszti orrtúrását akkor jobban lázadnék
  • gombabácsi
    #5
    betilcsák a győzikét, világanarchia várható
  • Lokker
    #4
    "A TV2-ben sem repeshetnek a döntés miatt, hiszen a csatorna a papírformának megfelelően élt a Sony Pictures Televisionnel kötött szerződésben foglalt elővásárlási joggal, és elhappolta az RTL Klub elől a szériát, melynek premierjével valószínűleg most már nem nagyon fognak sietni. "

    Elolvastad a hírt egyáltalán? Ha igen, akkor értelmezted is?
  • ADAMEX9
    #3
    Az a cím.... eszméletlen!
  • endrev
    #2
    Mi ez a kavarás már? Hogy jön ehhez a TV2? Viktor, a szokásosnál is elborultabb vagy!
  • nlght
    #1
    egyik sorozat sem érint ezekből... a lényeg hogy az aktív sorozatok közül a nikita (legjobb akció) és a simpson család (animációs vígjáték) és az archer (legbetegebb animációs vígjáték) új szezont kapott.