12
  • Kain
    #12
    A táblás játékot pont meg lehetne csinálni számítógépre, mert viszonylag lassú és bonyolult a játékmenet (legalábbis elsőre) és rengeteg mindenre kell figyelni. Elsőre két óra volt a bábukat is felrakni, meg felfogni a szabályokat (amik közül párat persze szarul használtunk) :)
  • Amiga
    #11
    Amúgy meg épp az oktató-mód az a része a játéknak, ami még úgy-ahogy össze van rakva. De sebaj. :D
  • zordonmorc
    #10
    "Aki arra számít, hogy a könyv- vagy filmsorozat első kötetét élhetjük majd át az alkotás betöltését követően - a cím ugyebár erre engedne következtetni -..."
    Szerintem a cím alapján éppenséggel az első kötet előtti időre lehet következtetni.
  • Amiga
    #9
    A játék borzasztó. Az viszont még sokkal rosszabb, hogy a cikkírónak köze sincs hozzá, mivel jó eséllyel csak az első pálya elejét nézte meg. Ha nem így lenne, tudhatná, hogy Nymeria története csak a játék első fejezetére koncentrálódik, és ezután részünk lehet a Targaryenek általi hódításban, a Baratheonok felemelkedésében, Robert és Eddard háborújában és a Vadak támadásában is. Tehát a játék felöleli Westeros teljes történelmét. Na ez az, amit a kedves cikkíró nem tudott, s ez a tény - bár a játék tényleg pocsék - végtelenül szomorú.
  • Loverman
    #8
    Szeptember 25: "kár hogy szinte minden jó játék IP-t szar kiadók vesznek meg amik aztán még szarabb stúdióknak adják le a munkát, hogy végül nagyon szar játékok készüljenek." azt hiszem tudtam valamit :D
  • Vanek úr
    #7
    Azt hiszem, akkor marad a táblás játék...
    (Lásd pl.: egy leírás.)
  • narumon
    #6
    Én meg bízom egy jó stratégiában; a Stark ház mellett a farkasok meg a hidegtűrésük, a Lannistereknél a sok pénz, és exkluzív egységek, dothrakinál a mennyiségi könnyűlovasság, stb stb... Ejh de jót is lehetne ebből összehozni...
  • hdo
    #5
    Remélem ez G. R. R. Martinnak elég lesz feleszmélni, hogy nem kellene fűnek-fának eladni a jogokat!
  • shaddam
    #4
    Fel nem foghatom minek adnak szakbarbároknak egy olyan játékot amivel pénzt lehetne nyomtatni.Remélem a következő játék valami gothic szerű rpg lesz, több sikerrel.
  • skyhero911
    #3
    narumon, teljes mértékben igazad van, legalábbis egyet értek veled, manapság már nem számít a hangulat, vagy nagyon ritka az olyan játék ami nem a grafikára hajtana... Persze van ilyen, de arról meg nem sűrűn hallasz, mert "neve sincs" játék. De még is, ha meg ismered felkapod a fejed, hogy jobb alkotás mint a legnagyobb kiadók közül kreált játékok.
  • narumon
    #2
    Az, hogy "stratégia" az nálam abszolút pozitív pont, hiszen az egész történet egy JÓ stratégiáért kiált. Ez azonban egy szar lett. Gyakorlatilag én szinte csak stratégiával játszom meg manager játékokkal esetleg néha egy egy jó történetű RPG becsúszik; ennek megfelelően nagyon vártam a játékot. Szerencsére éreztem, hogy nem kell ezt nekem előrendelni...

    Ami viszont tény, idén a játékpiac egy nagy rakás telített hígfos volt, szinte nem is tudok olyan játékot mondani ami megérte a pénzt, kínomban 3$-os Bigfish játékokkal játszottam azok legalább lekötöttek. Elkurvult az egész játékipar sajnos....
  • navahok
    #1
    Lehetett sejteni, hogy ez is olyan játék lesz amit csak a neve ad el.