24
Revenge (TV)
  • MerlinW
    #24
    2014-Sep-28 Revenge 04x01 Renaissance
    2014-Oct-05 Revenge 04x02 Disclosure
    2014-Oct-12 Revenge 04x03 Ashes
    2014-Oct-19 Revenge 04x04 Meteor
    2014-Oct-26 Revenge 04x05 Repercussions
  • alfa73
    #23
    Ezt a sorozatot senki nem nézi? A mostani rész is nagyon kemény volt.
  • Laza
    #22
    Első évad rég lement magyarul, most a második megy, kb 5 rész ment le.

    Innen lehet zúzni a szinkronosokat is:
    http://www.sorozatbarat.hu/video/search?s=Bossz%C3%BA
  • Andr0
    #21
    pfff családom nézi... azt hiszem M1 és Péntek estefelé talán... "Bosszú" címen.
  • DONGUBA
    #20
    melyik tv s mikor adja a magyar reszeket?
  • gabo91
    #19
    Hosszú szünet után remek résszel indítottak. 02/13
    Victoria részéről merész húzás volt amit tett, vajon lesz helyette másik?
    Évad első részében még a legelején amit mutattak jelenet, kb a következő részben el is jutnak oda, hogy elsüllyed a hajó.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 holtestet találtak, de szerintem még megkavarhatják annyira a dolgokat, hogy vagy Jack vagy Amanda (esélyesebb) túléli.
  • Andr0
    #18
    Hát omg WTF...o.0 Kezd elég masszív dráma lenni.
  • gabo91
    #17
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De akkor is furcsának találom egy kicsit, hogy Victoriának nem mondta el hogy találkozott az igazi Amandával, járt Nolan-nél stb....
    ez így fura
  • gabo91
    #16
    s02e01 után
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Érdekes rész volt. Reméltem hogy Victroia életben marad, jó szereplő kár lett volna érte.
    Egyezséget kötött az őszhajúval, így élte túl.
    Most hogy az őszhajúnak Emilyt kell likvidálnia, lesz egy kis bökkenő.
    Ő már találkozott vele, és tudja hogy ő Amanda... most ha kap egy képet Emily T.-ről akkor vége is az álcának...
    Hacsak nem Emily fogja őt elcsendesíteni.
  • petee
    #15
    tényleg jó,ajánlott
    +fav
  • gabo91
    #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charlotte kicsit megszívta, gyakorlatilag árva. Az eddigi mostoha/nevelő apja (oké nem megy börtönbe) nem hiszem hogy túlságossan is foglalkozna majd vele. Van ugye két fél testvére, Daniel inkább a céggel foglalkozik mint "David C lányávál". Em. ugye még féltesója de hát őt nem igazán érdekli bárki is, meg hogy foglalkozna vele, akkor ugye az álca megsemmisülni, így meg már nincs köze a Graysonékhoz....


    Egyébként az őszhajú levágta az egész szituációt, hogy Em/Amanda ugye a (volt) menyasszony, egyben ő az aki ellopta a bizonyítékokat, feldobta őket, végig csak játszadozott Graysonékkal. Kíváncsi leszek, hogy kiteregeti e ezeket a lapokat majd.
  • Andr0
    #13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ja... elég ütős volt a vége. Nolan a videóból tudta meg, hogy él Em anyja.
    Charlotte-val nem tudnom mi lesz, mert amúgy karakter, de eléggé szétlőtte magát.
  • gabo91
    #12
    Hát ez valami nagyon kegyetlen egy évadzáró volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első 20-25 perc után úgy tűnt minden rendben, jól minden szép jó megvan a szép befejezés, conradéknak annyi. Következő évadra ott lesz még Victoria, amiért Clarkot elárulta stb. esetleg az ősz hajú ember rájön hogy hol találja meg Emilyt, likvidálni kell stb.

    Egyszerűen úgy voltam, hogy jó a rész, de könyörgöm így befejezni egy évadot? hol a csattanó a csavar, a szarkavarás...??? valami legyen már...
    Aztán mikor Amanda megjelent kicsit pofára estem EM-el együtt...
    Ahogy szépen teltek a percek bontakoztak ki tovább az események, Lidia beadta a derekát, elmegy tanúskodni. Conrad arcán látszott hogy rájött a dologra.
    Mikor elment Victoriához lebeszélni a tanúskodásról azt hittem valami baleset lesz, aztán Charlotte szeme láttára öli meg Victoriát, hát nem. De közölte vele hogy utolsó útja lesz... (számított ár hogy valami fog történni)
    Jó volt a zene amikor szálltak fel a gépre. Ott már valahogy éreztem hogy ez a gép lefog zuhanni, végülis megmondta az öreg hogy indul a reptérre...

    Hát Em kikattant kicsit, egész eddigi munkája odaveszett, öreg tudja hogy ki, és hogy vadászi rájuk, Grajsonék közelébe már nem tud menni. Jackhez visszatért Amanda.
    Ezt nem igazán értettem így elsőre hogy Nolan miből gondolja azt hogy Em anyja még él. Viszont örülök hogy Nolant nem vették ki a sorozatból, kell Emnek valaki segítő.
    Amit nem értek hogy Am hogy tudott visszajönni, elvileg Jakamato vagy mi a neve japán haver vigyázott rá.


    Jó lesz a második évad, nagyon várom már. Megszerettem nagyon ezt a sorozatot, nagyon sokat fejlődött az eleje óta. Tényleg az első pár rész még tipikus egy rész egy leszámolásról szolt, igazából jelentéktelen volt fő szál nem igazán ment. Nem kapcsolódtak a részek, itt szépen egymásra épülnek. Csak így tovább!

  • Andr0
    #11
    Az az epicness ami az egész évadzárón végigfutott valami hihetetlen!! úristen nagyon durva lesz a 2. évad... előre várom nem bírom ki őszig!!:D:D

    Az egyik legjobb sorozat :)
  • gabo91
    #10
    Helyes!

    2.3. évad biztos hogy lesz azt már mondták.
  • Steve Downie
    #9
    Ahogy olvasom, nagyon jókat írtok róla. Pont új sorozatot keresek, elkezdem nézni. +fav
  • gabo91
    #8
    Nagyon durva volt a 7. rész. Egyre jobb a sorozat, már szép egybefüggő történetet adnak a részek, nem az van hogy egy rész egy leszámolás.
    És 22 részes lesz az éved.
  • Andr0
    #7
    sokan nézik, a nézettségi adatok is jók Amerikából. Én is nézem és jó ;)
  • hdmi
    #6
    Ezt ilyen kevesen nézik. Szerintem ez a 2011-es sorozatok közül az egyik legjobb, nagyon jó a sztori, a szereplők is nagyon jók, mindenkinek ajánlom.
  • gabo91
    #5
    Ja nekem is nagyon bejön. Pedig sok esélyt nem adtam neki előre...
    Kíváncsi leszek, hogy hány részt csinálnak majd...
  • passatgt
    #4


    btw, szerintem felesleges ilyen sorozatoknak topikot nyitni, úgyse ír ide senki, ott a sima Sorozatok topik:)
  • Andr0
    #3
    Hardcore cucc :D ofc kezdetek óta nézem és huge fan vagyok:D

    BTW nem hiszem hogy mindenki annak örül, hogy egy csávó a lányát bosszúra tanítja. Elég érdekes nevelési stílus xD

    Attól még Everwood kis Amy-je hardcore-ba tolja:D

    Eheti rész... csöppet alázott.
  • PeeTeR
    #2
    eh a kep alapjan azt hittem egy pillanatra hogy Viva Bianca :P
    de megse :\
  • gabo91
    #1


    Az ABC új sorozata.
    Afféle modernizált Monte Cristo grófja-sztori – női főszereplővel. Helyszín a Hamptons, a hihetetlen gazdagság és a csúnya titkok otthona. Egy új lakó érkezik, egy fiatal lány, akiről nem tudnak sokat, de ő pontosan tudja, hogy a környéken lakók kicsodák és, mit tettek a családjával. Csak a bosszú élteti.

    Készítő: Mike Kelley (Swingtown)
    Rendező: Phillip Noyce
    Szereplők: Amber Valetta, Ashley Madekwe (Bedlam, The Beautiful Life: TBL), Christa B. Allen, Connor Paolo (Gossip Girl), Emily VanCamp (Everwood, Brothers & Sisters), Gabriel Mann, Henry Czerny (The Tudors), Joshua Bowman, Madeline Stowe, Nick Wechsler (Roswell, Team Knight Rider)

    Pilot