14
  • sata75
    #14
    ezen azért felsírtam...
  • Molnibalage
    #13
    Nem hittem volna, hogy a BG ilyen gyorsan legyűrhető.
  • Zolivok
    #12
    - ; -
  • Zero 7th
    #11
    Én a videót nem is néztem, mert gyökkettővel töltődik, de a szöveg úgy nyit, hogy "The most important thing is that I manipulated Naj's Puzzler to drop from the earliest monster possible."

    Innentől kezdve ez lófasz esti fénnyel, nem végigjátszás.
  • Sippie
    #10
    diablo '3 perces'...
  • TBTPumpa
    #9
    Diablo 3? Biztos vagy te ebben? Szerintem csak jövőre jelenik meg és csak a megjelenés után lesz végigjátszható! :D
  • Szefmester
    #8
    Azért a Diablo 3 perces végigjátszása egy editor nélkül lehetetlen lenne. A videóját néztem és kb mintha csak egy lépcsőházban ment volna lefele.
  • Nos
    #7
    ezekről nem is tudtam, nagy durva
  • bah
    #6
    Megy ez még majd lejjebb is ha a fanok a kezük közé kaparintják. :) Obliviont is valaki végigtolta 11 perc 19 másodperc alatt, a youtube-n van róla video. A Morrowindről is van pár.

    MORROWIND 4:19
    OBLIVION 11:19

    Mondjuk a bugokat elég rendesen kiaknázzák, de elvileg nem csitelnek.
  • vk90
    #5
    Ilyet szerintem nagyon nem kéne híresztelni!
  • nr1ranger
    #4
    Arról nem is beszélve hogy speciális karakter kell, speciális skillekkel, amikkel esetleg bugokat/exploitokat is ki kell használni, és ezeket a bugokat a fejlesztők naná hogy ismerik :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Speed Demos - lehet szemezgetni...

    Pl.:

    Baldur's Gate (0:21:31)
    Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast (0:14:36)
    Baldur's Gate II: Shadows of Amn (0:23:09)
    Baldur's Gate II: Throne of Bhaal (0:36:52)
    Crysis (0:42:14)
    Crysis Warhead (0:26:59)
    Deus Ex (0:43:20)
    Deus Ex: Invisible War (0:26:49)
    Diablo (0:03:12)
    Diablo II: Lord of Destruction (0:58:52)
    Dragon Age: Origins (0:35:30)
  • tomcsa4
    #2
    Two Worlds első része is kitolható volt 1-2 óra alatt. Viszont ha a mellékküldetéseket is számbavesszük, kb 30 óra a gameplay.
  • Brian87
    #1
    Most mielőtt valaki bekommenteli, hogy bakker akkor ez milyen sz**r lesz, kb ez olyan, mint, hogy X jutalom jár a Resident Evil részekben, ha pl 4 óra alatt kijátszuk és stb. Ott is szinte végigrohansz csak a pályákon és ott állsz le harcolni ahol máshogy nem enged tovább.
    Ha meg simán játszol 10 óra fölé ugrik a végigjátszási idő.
    Másrészt grat. nekik... mondjuk mivel éjjel-nappal ezen dolgoztak nem lehetett túl nehéz rájönni mit hogy kell.