327
5eq9r8niqvvconjrhm8i.jpg
  • Ironman2
    #327
    Macaulay Culkin lesz az egyik szereplő a 10. szériában!

    https://index.hu/mindekozben/poszt/2021/03/15/macaulay-culkin-american-horror-story/
  • Sequoyah
    #326
    A 2. messze a legjobb, annak a kesobbiek sem ernek nyomaba.

    Hogy melyik jo azt nehez megmondani, mert mindnek mas a stilusa, szoval kinek melyik jon be. A 3. (Coven) tetszett nekem a legjobban, az 5. (Hotel) a legkevesbe. Ez utobbinak is volt sok jo pillanata, csak kicsit szetesos volt az evad. A 6. (Roanoke) megvalositasat tekintve igen erdekes, bar nem hiszem hogy mindenkinek bejon.
    A 7-9 evadot meg nem lattam...
  • davidka003
    #325
    Első 2 évadot megnéztem mikor kijöttek. Azóta egy részt se.
    Melyik évadokat érdemes megnézni? Ne mondjátok, hogy mindet, mert időm sincs rá meg nyilván nem mind a 9 évad jó.
    Utoljára szerkesztette: davidka003, 2019.12.31. 22:35:39
  • Devv
    #324
  • stargatelost
    #323
    Nah, ebbe beletrafáltam :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont így meg elővették az egyik legszarabb időutazás klisét. És lényegében nem történt meg ez az évad. Igen, a Murder House rész sem :( Szar ez így azért, de azért egy faszán összerakott évadot kaptunk :)
  • KaBuTo666
    #322
    Végignéztem. Nekem alapvetően tetszett az egész évad, de nem ez a kedvencem a 8 közül.
    A vége érdekesen lett lezárva, igazából WTF az egész évad. Sok dolgot megint csak nem tudtam hova tenni a fejemben, beteg... :D
    Örülök hogy nem húzták a szálakat mint a rétest, 10 részbe belepakolták és szvsz. Más sorozatnál még + 6 részig is akár kihúzzák feleslegesen.
  • stargatelost
    #321
    Jah, durva irányt váltottak, mikor is, a negyedig résztől?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azóta flashback az egész sorozat :D De kurva jó, én nem szerettem a Covent, itt is húztam a számat, de ahogy beleszőtték az egészet az évadba Langdonnal együtt, az pazar.

    Kíváncsi vagyok, mi lesz a zárásban. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy nem véletlenül hozták be az időutazást, és visszacsinálják az apokalipszist. Mert ezek szerint az összes AHS évad egy univerzumban játszódik, és ha nincs világ, akkor mi lesz a következő évadban? :D
  • KaBuTo666
    #320
    Szerintem nézd tovább a részeket, mert utána való részekbe már jobban kibontakozik az egész.
  • Kmarha
    #319
    Én ugyan úgy jártam mint az előző évaddal, nem volt kedvem tovább nézni (igaz, itt az első rész után félre dobtam)
    De ahogy ott is, itt is be fogom pótolni majd később, hátha ebben is tudok majd pozitívan csalódni.
  • KaBuTo666
    #318
    Nem is tudtam hogy már lement a 8. évad és halott a topik. :D
    4 részt néztem meg de egy rövidített szó kering a fejem fölött...WTF?!
    Amúgy eddig tetszik, végignézem.
  • Ironman2
    #317
    Jessica Lange is visszatér a 8.évadba!
  • Sequoyah
    #316
    3. szezonhoz kapcsolodik, hogy sikerult eljutnunk nemreg New Orleansba. Ha valaki arra jar, mindenkepp tegyen egy AHS:Coven turat a szezon megtekintese utan, mert sok helyszin meglatogathato:)
    A boszorkanyok haza, LaLaurie haz, temeto es meg sok egyeb, es Marie Laveau is jol ismert tortenelmi szemelyiseg arrafele.
  • Sequoyah
    #315
    Na most fejeztuk be a 6. evadot (Roanoke) Netflixen, es nekem kifejezetten tetszett. Az Asylumot persze semmi sem veri, de szamomra a 2. legjobb szezon cimert siman versenyben van.

    A formatuma lehet a legtobbeknek a vizvalaszto. Kicsit megkavarja a dolgokat a dokumentumfilmes/kezikameras stilus, eleinte fura volt, de a vegere a csavarok utan erthetove valt, hogy miert jo igy. De megertem ha valakinek emiatt egyaltalan nem tetszik.
    A kezikameras reszeket szerintem kifejezetten jol oldottak meg, figyelembe veve, hogy lehetetlen feladatot vallaltak. Lehetetlen, mert egyszerre kell megoldani hogy minden felvetel kezikameras legyen, ne legyen kihagyva a tortenet fele, es azert megse gyatra minosegu telefonos feveteleket nezzunk 4 reszen keresztul. Vegul minden felvetel mogott lett legalabb egy gyengen elfogadhato tortenet, hogy miert is fogtak a kamerat a kezukben a szereplok. Vegulis feltetelesen hiheto az egesz, ennel tobbet nem tudom hogy lehetne kihozni a formatumbol.

    A formatumot leszamitva a sztori es a horror jo, foleg a szezon masodik fele. Lett benne sok eros es brutalis, veres jelenet:)
  • KaBuTo666
    #314
    Érdekesen hangzik.
    Nekem csak a mostani legutolsó évad nem jött be.
  • Ironman2
    #313
    A 8. széria összeköti majd az első és harmadik szériát,tehát a Murder House fog kereszteződni a Coven boszorkányaival.Érdekesen hangzik,lehet megnézem azt,mert kedvencem volt a két széria,azóta se néztem meg a többit.D

    Ja itt a link hozzá:

    https://tvline.com/2018/06/14/american-horror-story-season-8-coven-murder-house-crossover-confirmed/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.06.15. 13:34:23
  • Kmarha
    #312
    Nos, igaz, kicsit később, de túllendültem a kezdeti ellenszenven. Nem mondom, hogy nem voltak olyan részek, melyeket szívesen kihagytam volna, de összességében bejött az évad. A horrorhoz a 4. résztől már semmi köze, inkább egyfajta görbe tükör, nagyjából a modern társadalom majd minden rétege irányába. Totál baromság a történet, de nézeti magát, a szereplők a vége felé élvezhetőbbek, ráadásul kapunk újabb, emlékezetes karaktereket is,, a "csavarok" néhol egész ötletesek, valamint a szokásos hírességek a múltból megjelenítések, főleg ha megnézünk róluk pár videót, vagy elolvassuk a részleteket, igazi trivia (trivium?) bombák.

    Horror tekintetében talán az egyik legrosszabb, de nézhetőség szempontjából (volt pár beteg ötlet benne) pozitív csalódás volt.
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2018.01.08. 22:23:05
  • KaBuTo666
    #311
    Köszi szépen az oldal ajánlást, tényleg sokkal jobb!
  • stargatelost
    #310
    Hagyjad azt a szenny oldalt, feliratok.info-n megtalálsz mindent, többféle verzióhoz időzítve.

    Amúgy nekem bejön az évad, bár tény, hogy Paulsonból néha sok, de hát ilyen most a karaktere. Jó, hogy nincs természetfeletti, és általában bírom a home invasion filmeket, szóval jó az irány. A 4. rész pedig különösen jó volt a keretes szerkezettel, és hogy a választás előtti napokon játszódott, fényt derítve jó pár dologra a szereplőkről.
  • Kmarha
    #309
    2. rész után nincs nagyon kedvem folytatni (idegesítő karakterek, kicsit sem parás hangulat), bár tudom, hogy itt még nem szabad feladni (de a második rész teljesen átlátszó/kiszámítható fordulata, nem nagyon hozta meg a kedvet)

    Majd ha kijött a teljes évad valószínűleg végignézem. Milyen volt a két új rész? javult valamelyest az egész, vagy amúgy is csak nekem volt eddig problémám vele? :)
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2017.09.30. 16:12:36
  • KaBuTo666
    #308
    4 rész után merem megkérdezni...Vélemény?

    Illetve a hosszupuskan szoktam letölteni a feliratot, de a 3. rész úgy látom kimaradt, ám a 4.-hez van felirat. O.o
  • KaBuTo666
    #307
  • Ironman2
    #306
  • KaBuTo666
    #305
    Kár hogy vége, de legalább nem húzták és nem volt unalmas egyáltalán. Nagyszerű évad volt!
  • stargatelost
    #304
    Végre a második évad után újra egy fasza évadot kaptunk. Az előzőekkel az volt a baj, hogy túlságosan nagy volumenű sztorit akartak mesélni, meg nagyon egy-két színészre/színésznőre építettek, meg egy közösség volt benne, akik ismerték egymást stb... itt viszont a karakterek csak sodródtak az árral, ahogy mi is, és ez jó volt. Meg hát a narratíva is király volt. Remélem Murphy marad ennél a vonalnál.
  • szabii98
    #303
    Nahát ez az évad is elment, szerintem kiqrt jó volt :D Más, de jó!
  • Darthmushroom
    #302
    Jó volt Taissa Farmigát újra a AHS-be látni, még ha nem is sokat szerepelt. Még egy kis Emma Roberts hiányzik az évadból :D

    Kíváncsi leszek az utolsó részre, mert már elég lezártnak tűnik a sztori.
  • KaBuTo666
    #301
    Ez az évad eléggé betegesre sikerült...5 évad után azt hittem nincs feljebb, de úgy néz ki rá tettek egy lapáttal elég rendesen...
  • Darthmushroom
    #300
    Tetszik ez az évad, főleg ahogy a 6.részben újra felépítették a sztorit. Viszont meglepően beteg és durvára sikerült ez az évad, szerintem egyik évad se volt még hasonló szinten se.
  • KaBuTo666
    #299
    Nekem egyelőre tetszik, beteges egy évad ez is. :)
  • szabii98
    #298
    kintvan az első rész a hatodik évadból
  • Darthmushroom
    #297
    azért pár teaser már megjelent
  • szabii98
    #296
    Nos, eddig konkrétan semmit nem tudni a hatodik évadról, csak ez a kép van róla. Viszont szeptember 14.-et ír az iMDB kezdési időpontnak.
  • karajjj
    #295
    Nekem se a 9, se a 10 nem ütött egyáltalán.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt is előre tudtam, hogy a rendőrbácsi lesz a belezős gyilkos, meg hogy Liztéjlor a mamámval fog jampizni a végén.
  • szabii98
    #294
    bazdmeg, mi a faszom volt ez :DD:D:DDd
    az egész 10. rész egy mindfuck volt
  • KaBuTo666
    #293
    Akkorát néztem a 10. rész végén... :D
  • KaBuTo666
    #292
    Ez se volt egy kutya rész. :D
    Beteg egy évad.
  • zaki
    #291
    Az egy masik, en errol beszelek :)
  • Ironman2
    #290
    Lady Gaga lesz a 6.évadban is!!!

    http://www.origo.hu/teve/20151019-lady-gagara-faj-a-foguk.html
  • Kmarha
    #289
    Nem is kifejezetten a cselekedetére értettem, hogy túlzás, hanem arra, ahogy ezt a karaktert Evan előadja. Néha erősen billeg a ripacskodás határvonalán. De pl pont ezért tetszett az előző évadban Dandy karaktere is.

    A DiCaprio film, ha az amire gondolok (tudathasadásos figurát kell eljátszania, a pletykák szerint tizen különféle személyt kell megformálnia), meg nagyon város!
  • zaki
    #288
    Nem tulzas, mert tenyleg letezett egy ilyen sorozatgyilkos a 19. szazad vegen. Henry Howard Holmes-nak hivtak, kb 250 emert kinozhatott, es olhetett meg, o volt az elso sorozatgyilkos Amerikaban (legalabbis dokumentalt). Nagyon durva, erdemes utanaolvasni. Film is fog rola keszulni, DiCaprio jatssza majd el a faszit, Scorsese rendezi, nem regi hir.
    Utoljára szerkesztette: zaki, 2015.10.19. 10:53:05