18
  • NiMH
    #18
    Kíváncsi leszek rá. Magyar címnek pedig ajánlanám a Drágábban élünk havi 47 ezerből címet.
  • JPFAN
    #17
    Mivel McClane fiáról van szó és ő lesz a kulcsfigura a történetben, mit szólnátok ehhez:
    DRÁGÁBB AZ ÉLETEDNÉL
    (azért mert mindenkinek a saját életénél, drágább a gyermekének az élete).
    Szerintem jó lenne!
  • xido
    #16
    sajnos a 3.tipped már létezik soksok éve egy Leslie Nielsen paródia címeként:)
  • Jagdgeschwader
    #15
    Én arra lennék kíváncsi, hogy összesen hány részt készítenek még a Die Hard sorozatból (remélem minél többet :D ) és hogy vajon a legutolsónak mi lesz a címe? "Add már drágán az életed végre?"

    A negyedik rész se volt olyan rossz azért, simán meg lehetett nézni egy párszor, de az első volt a legjobb, ez vitathatatlan!
  • m minnifield
    #14
    drágább az élet mint 4 éve.
    az élet drága mint a benzin.
    drágám, add az életed.
  • Yagami
    #13
    MA a legdrágább az életed:)
  • Axlkenobi
    #12
    Szerintem simán lehetne az a cím, hogy "Nincs drágább az életednél". Alapvetően ugyanazt jelenti, mint a negyedik rész címe, de máshogy van ugye megfogalmazva, ezért simán el lehetne lőni ezt a verziót.

    Az angol cím nekem egyébként bejön, az orosz alapsztori már kicsit furcsább, de nagy gond nincs vele. A sorozat rajongójaként pedig természetesen ezt a felvonást is nagyon várom.
  • Kensin
    #11
    "Ezen a szép napon is add drágán az életed"
  • wraithLord
    #10
    Tipp a magyar címre: Drágán add az életed 5 - Tetszetős ablaküvegtábla felé csavarmenetvágó keservesen (Ideillőbb szavakat nem találtam a szótárban.)

    Az ötödik rész remélem legalább olyan jó lesz, mint a többi. Várom. :)
  • Dakkon
    #9
    Nekem bejött a 4. Azért nem baj, h nem ragad le a 80as években, hanem modern köntösbe öltözik.
    Az 5 viszont egyenlőre nem fogott meg. A max pain film életem egyik legnagyobb csalódása volt. Nem a pc games miatt, hanem magában a film miatt. Összevissza zagyvaság volt, valami "jelentést, mondandót" szerettek volna belevinni, de egy szar lett.
    A forgatokönyvíró sem túl bizalomgerjesztő.
  • jackoneill90
    #8
    néhány cím: szép nap a halálra. Egy újabb haláli nap. halálos iramban a halálba. Kemény nap a halálnak. keményen meghalni. durván beszopódni és meghalni. élni, élni vagy halni. kemény haláli élet.
  • tomboy013
    #7
    Nekem a kedvencem a 3. rész, tök jó volt hogy összefüggött az 1-el. A 2. rész se volt rossz de a 4. az szerintem is elég gáz lett. Nem illik bele a Die Hard világába. Mintha nem is John McClane-t játszott volna Willis csak egy teljesen különálló filmja lett volna. Remélem az 5. részben lesznek visszatekintések vagy valami ami összekapcsolja majd a régi részekkel.
  • czyi
    #6
    szerintem egészen jó film a negyedik rész, és ehhez képest várom kevéssé az ötödiket, amely szinte pont ugyanazzal az alapötlettel rendelkezik, csak most nem az elhidegült lányát, hanem a fiát kell hősies tetteivel visszaédesgetni magához... broáf
  • Kensin
    #5
    Nem lesz könnyű tovább fokozni a magyar címet :)

    Legeslegeslegdrágább az életed, Még annál is drágább az életed, Az élet k**va drága
  • rágógumi
    #4
    it is a good day to die. warcraft2 cheat :D egyből ez ugrott be.. de.. a 4. részt katasztrófa volt :|
  • gromgotth
    #3
    Nagy kedvenc a sorozat (leszámítva a 4. részt), várom nagyon!
    A cím pedig tuti az lesz, hogy Ma még mindig drágábban add az életed!
  • xido
    #2
    Ma még drágább az életed:)))
  • bino512
    #1
    Szép nap a nehéz halálra XD angolul jól hangzik az a lényeg .
    De nekem eddig a live free or die hard tetszett a legjobban :)