13
  • Komolytalan
    #13
    A minőség, nem 5, de inkább 0.1%-ért jelenleg is kell fizetni. Itt van pl ez a cikk - ingyenes. Viszont ha megnézed a kapcsolódó cikket, az már fizetős. Erre mondtam azt, hogy ezeket a cégek már jelenleg is előfizetik, sőt már 2000-ben is előfizették. A magánszemélyek meg eddig se fizették elő, ezután se fogják.
  • Flora2
    #12
    Ja, és akkor az lesz majd, hogy az értelmesebb, minőségi hírek kerülnének a fizetős kategóriába, a szemét szar (aminek nincs háttere, csak úgy az ujjából szopja az "újságíró") maradna továbbra is ingyenes, emiatt nyilván aki eddig olvasott valami értelmeset is az interneten, az mostantól nem fog, marad a választópolgárok 95%-a számára az ingyenes bulvár meg a bűnügyi hírek, emiatt a választópolgárok még szarabbul tájékozottak lennének, mint eddig - és ilyen tájékozottsági, értesültségi szint alapján döntenének, pl. a választásokon vagy népszavazásokon. Eddig is tombolt a gagyiság, ettől meg mindent elönt majd.
  • COOLancs
    #11
    Én örömmel fizetek, de ha rossz hír akkor lenyilazhatom a hírmondót?
  • Itsuki
    #10
    szeretek híreket olvasni,de ha esetleg valami véletlen folyamán így fog lenni,akkor nyugodtan megveszem az újságot...
  • scnad
    #9
    Tessékmondani', a hírek az eBook/HUN alatt lesznek vagy lesz külön kategória ?
  • zidder
    #8
    News warez indul :)
  • Fresh Duke
    #7
    Ez kész röhej...

    A kommentekkel meg egyet értek. (Y)
  • djculture
    #6
    Ha tudni akarja hogy Stohl kábszer bucit ma ki védte meg akkor utaljon át 2000ft ott a xxxx-xxxx-xxxx számlára ... :D
  • Tetsuo
    #5
    Nagy LOL
    Majd pont a sok hazugsagert fizetnek egy kanyit is?! Meg azert, hogy VV8 Pisti leszurta anyjat? :S
  • djculture
    #4
    Lelki szemeim előtt felrejlik a jövő:
    Hé töltsd már le a mai időjárást a xyz torent oldalról mert az indexen 500ft ba kerül :D
  • ChaosTeam
    #3
    Valóban, Magyarország minden bizonnyal ideális terület lenne fizetős hírek bevezetésére... mert pont úgy állnak a magyar családok (mármint a többség és nem az "átlag"), hogy a sok megszorítás és pénzelvonás, az árak folyamatos emelése mellett majd pont ilyenre költene.

    Én biztos nem fizetek semmilyen hír miatt se egyszeri, se havidíjat. Majd valaki más, akit nagyon érdekel fizet érte, nekem meg max elmondja.
  • Komolytalan
    #2
    Cégek a médiafigyelőknek fizetnek azért, hogy összegyűjtsék a számukra releváns híreket. Magánszemélyeknél szerintem pont az utolsó helyen van a prioritási sorban a hírekért való fizetés. Annyi más dolog van - akár az interneten is - amire el lehet költeni a pénzt. 29 euróért lehet venni egy fél-1 évre való aranyat valamelyik netes játékban, és mennyivel értelmesebb időtöltés az, mint olvasni a politikát, meg a celebek aktuális ökörségeit...

    Nem a fizetős hírszolgáltatás a megoldás, hanem a fele piaci szereplőnek csődbe kell mennie, és elmenni kapálni. Ja, hogy újságírónak büdös a munka? Tudom, de nem érdekel...
  • attes
    #1
    USA-ban 10 éve több internetes újság próbákozott ezzel, tudtommal nem sok sikerel.
    De majd itt működni fog, mert a Földanya kisugárzása ugyebár itt a legerősebb.