30
Bloodmoon
  • Kiado
    #30
    Elég sokan abbahagyták már, ha nem lesz komolyabb fejlesztés, akkor halálra van ítélve a játék...
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Jaja. USA szerveren mi vagyunk a negyedik legjobb vámpír klán. De összesítettben is csak pár pontnyira vagyunk a top 10-től, ami napokon belül meg fog változni. :DDD
  • 66zio
    #28
    Játszik még vki ezzel?
  • kisgabo
    #27
    még igen, s&f egy év után baromi unalmas, itt jobban pörög a tagság
  • Kiado
    #26
    Jobb, mint S&F!
  • 66zio
    #25
    én vérfarkas vagyok
  • kisgabo
    #24
    http://s1.bloodmoon.hu/?playerclass=3

    gyertek, vadásznak. :)
  • kisgabo
    #23
    én már 47-es vadász vagyok, de sajna itt klán van, vámpirnak kellett volna lenni.

    majd ha lesz magyar... a shakes 6 szervere helyett 1..
  • 66zio
    #22
    Jah és hogy lehet meghívni másokat?
  • 66zio
    #21
    Na magyaron ki gamel?
  • Vincentcloud
    #20
    Ha vámpír klán vagytok akkor mindegy, mert én meg hunterrel tolom :D
  • Sir Quno Jedi
    #19
    De most már tudsz, nemde?
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Namost ez egy vámpírklán és nem lehet enemy-ket meghívni, nem engedi a rendszer. Megpróbáltalak azért, de nem megy.
  • ricsa008
    #17
    Vegyetek fel léci... ricsa a nevem én is Shakeztem de azt már a hugom viszi
  • Maak
    #16
    megvagytok, de nem tudok irni chatben, P3dr0 neven leptem be epp most
  • Sir Quno Jedi
    #15
    TombolA a nevünk. Mondjuk a Hall of Fame-ben rohadtul nem talál ilyen nevű klánt, de ott vagyunk. Vagyunk hárman magyarok, régi shakes-esek, meg jópár kamukari beesve hozzánk. DE van még hely. Mi csak hobbiból toljuk, semmi erőszakos fejlődés, nincs adó egyelőre és nem kell vérkövet sem venni, meg semmi hasonló nyűg.

    Amíg nem lesz magyar verzió és magyar szerver, addig ez nem lesz idehaza népszerű, de mi addig felkészülünk itt... :D
  • Vincentcloud
    #14
    Az én karim most 19-es ha van valakinek klánja, szóljon :D
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Nem tom, hozzánk folyton esnek be új tagok, level 1-esek, azt sem tudják mi fán terem a gamma és maradnak is level 1-esek. Gondolom kamu karik és csak a meghívásért járó vérkövekért teszik. Majd kirugdalom őket, ha útban vannak.
  • kisgabo
    #12
    kisgabo, gondolom lvl10 felett lehet.

    modt klánban vagyok, de ha leszünk többen, alapithatunk.
  • Maak
    #11
    milyen neven vagy amugy?
  • Maak
    #10
    hogyan lehet csatlakozni klanhoz? van egy join gomb a clan menu alatt de arra semmi nem tortnik
  • kisgabo
    #9
    miért unalmasabb? shakes-ben 190-es vagyok, és semmi cél, 1 év után rá nem jövök, mi értelme.

    ez újdonság, tolom, kiderül. :D
  • toysoldier
    #8
    sokkal unalmasabb, mint a shakes szal hagyom
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Ha valaki nem tud beloginolni, az néha azért van, mert a flashnek a settings-ben be kell állítani, hogy mennyi helyet foglalhat az ember gépén. Én unlimited-re állítottam és hipphopp máris műxik a belépés.

    Amúgy mérhetetlenü uncsi gamma, a shakes legalább jópofa volt. Ettől függetlenül én is tesztelgetem.

    Nekem willpoveres build-el van egy vámpírnőm jelenleg, nem sok időm volt rá, így első blikkre csak 10-es szintű lett és napváltás, úgyhogy inkább elküldtem melózni (pedig volt vagy 95 pontom még napváltás előtt, szal. megszívtam, ahogy kell).
  • kisgabo
    #6
    nem látni semmit.
  • jackoneill90
    #5
    ez az?
  • Noodlee
    #4
    Acc create megvolt, de a login valahogy nem akar működni...
  • kisgabo
    #3
    ha bejön, akkor alakitunk saját céhet, jelenleg én is betársultam máshova.
  • toysoldier
    #2
    toysoldier néven elkezdtem, pár napig játszok aztán majd kiderül
  • kisgabo
    #1
    Böngészős játék a Playa Games műhelyéből, aki ismeri a Shakes&Fidget művüket, sok meglepetés nem éri, klikkelgetős, fejlődös, szépen animált játék.
    [URL=http://bloodmoon.com/]Bloodmoon[/URL <- itt lehet regisztrálni, egyelőre magyar szerver nincs, esetleg az angol s1 szerveren, aki bír némi szabadidővel, beszállhat egy kis vámpír hentelésbe.