41
Kérdésedet felrakhatod, tapasztalatodat megoszthatod
  • tigeroo
    #41
    másfél millió Ft-os sérülés bejegyzés? hát inkább nem.
  • Neocortex
    #40
    Szerintetek érdemes egyáltalán megnézni ezt az 1 éves Hyundai i20-at ezzel a kártörténettel?



    Attól félek, ha a karosszériaelemek még ki is vannak cserélve esetleg sérült a kaszni, vagy meg van nyomva valami amiből később még baj lehet.

    A kereskedés természetesen meg sem említette hogy a kocsi törve volt
  • Lounds
    #39
    Helló, van a Hyundai Santa Fe 2006. Probléma van a tengelykapcsolóval. Amikor megnyomom a tengelykapcsolót, az nem pattan vissza, és ebben a helyzetben marad. Lehet, hogy valakinek ugyanaz volt a problémája?
  • dzso54
    #38
    Tiszteletem és BUÉK!
    1996-os Renault Megan 1.4 benzines autóm van. A kilométer óra jeladó elromlott. Ki akarom cserélni de nem tudom hol van a kocsin? A kocsin hol található?
    Köszönöm: H.János
  • dbdadi
    #37
    Helló
    Opel Astra H 1.6 autómban meghibásodott a szívócső illetve ezen belül a szolenoid szelep,remélem jól írtam le. Szerelő nézte meg, és a hibakód alapján a szolenoid szelep meghibásodása miatt van a probléma.Érdekelne hogy valaki találkoztatok már ilyennel és hogy esetleg lehetne-e valahol külön kapni szolenoid szelepet a kocsihoz mert kompletten a szívócsőnek elég húzós az ára és szeretném minél olcsóbban megúszni.
    Köszönöm a segítséget!
  • Tis01
    #36
    Hello!
    Szükségem lenne egy kis segítségre, javaslatokra. Egy 2002-es évjáratú Ford Mondeo 2.0 TDCI kocsim van, aminek a porlasztóival gondok akadtak. Kiskunmajsára vittem javíttatni egy dízel auto szakihoz, aki porlasztókban nagyon ott van. (állítólag országszerte ismert). Elmondása szerint cserét nem igényelt, megtisztította, összerakta, de a csúcsokat nem kódolta le.(mondván anélkül is működik) A kocsiban lévő hibakód: "3 henger injektor, kopogó égési folyamat felismerve" megmaradt. Ezek után az autó a javítást követő másnap, ismét erős füstöket ereget, de csak az indítás utáni pár percben, az első 5-10 váltást, illetve 10-15 gázadás-elvétel idejéig. Utána megy rendesen, viszont a kipufogógáz lényegesen büdösebb a hiba előttihez viszonyítva. A ráadás, hogy 3 helyen próbálták kitörölni a hibakódot belőle, de senkinek nem sikerült még átmenetileg sem. A teljes áramtalanítás (saruk levétele) sem segített. Várnám a tippeket a hibák javítására. Márka szervizbe nem szívesen vinnék egy 10 éves kocsit, ha csak más megoldás nem marad.
  • hugi00
    #35
    Vasarolnek Audio Art 100HC 2*50 Wattos erositot 15,000 -ert ! Elerhetoseg: [email protected]
  • Willenbrock
    #34
    300w-os e-robogóban melyik most a legjobb?
  • Pluskast
    #33
    Sajna nem segít.
  • karajjj
    #32
    ctrl+F5 esetleg?
  • Pluskast
    #31
    Valaki esetleg nem tudja, hogy az mitől lehet, hogy a forma 1 topikban nem látom senki hozzászólását csak a kommentelők avatarjait? Egyik topikban sem csinálja csak ott.
  • pxxl
    #30
    nem csak ő :D
  • karajjj
    #29
    te aztán otthon vagy a témában :D
  • pxxl
    #28
    B oszloptól akár le is falazhatod az ablakokat műbizonylat nélkül :)
  • Caliph
    #27
    elvileg fóliát már nem tehet fel senki. műbizonylattal se.
  • karajjj
    #26
    ledes lámpa helyett megcsináltatod a generátort, fólia meg szvsz felesleges, attól hűvös nem lesz a kocsiban
  • Desiderata #25
    ledes lámpa a jobb láthatóság miatt kell nekem, nem pedig divatból
    fólia meg azért mert nincs légkondi és kíváncsi lennék mennyit számít

    megtennéd, hogy máshol trollkodsz tovább? leköteleznél
  • pxxl
    #24
    ahm nem akarsz rá költeni, ellenben akarsz ledes csudijó lámpát (mert borús időben jó???????wtf???) meg hővisszaverő fóliát (gyanítom h korom feketét B oszloptól)

    karaj :D
  • pxxl
    #23
  • Bronx South
    #22
    szerintem hogy csírák használják 12 óránál, miközben egy ribanc élvezkedik az anyósülésen.
  • Desiderata #21
    rátöltök néha, szal most költeni nem akarok rá, nem kakukk a generátor teljesen, akku is csak pár éves

    de mi a bajod a ledes nappali fénnyel?
  • pxxl
    #20
    akkor talán a generátort kéne cserélni nem ledes fossal szenvedni, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy nem indul a vas. :\ omfg
  • karajjj
    #19
    szevasz kocsis
  • ZilogR
    #18
    "Tapasztalatodat megoszthatod":

    Azt tapasztaltam, h minden reggel van egy-két balfasz, aki az M0-n és az M5-ön vagy csak natúrban az 5-ösön jön befelé Budapestre és képes koccanni, karambolozni, lefulladni, keresztbeállni.

    Mivel nekik köszönhetően a Soroksári, ami közismerten nincs 1km, kb. 30-50 perc alatt tehető meg és emiatt a fél város elkésik és jól lebasznak mindenkit, de nem őket, így szeretném, megkérni ezeket, hogy a közeljövőben maradjanak nyugodtan otthon!

    Hátthanx!
  • Desiderata #17
    hát, szerintem az Audikba épített óriás ledek centis távolságra az tényleg gagyi
    de láttam már olyan autót amin kifejezetten jól állt az apró fehér összefüggő ledsor
  • plas
    #16
    Ha mar LEDekkel diszited a geped akkor ezt ki ne hagyd:


    Minek ide Angeleye ha itt van ez:



    Az en velemenyem a LEDes cuccokrol, hogy utolagosan barmibe beleepiteni fullgagyi szvsz. Amiben alapbol benne van, ill. rendelheto az ok.
  • Desiderata #15
    másrészt sok a farkasvakságban szenvedő az utakon
    jobb félni... és kivilágítva lenni
  • volvo
    #14
    van bene valami a jó otokat azért is gyártság ledes fényszorokkal!
  • Desiderata #13
    de
    sápadt a fénye, rövid távokon nem tud aksi normálisan töltődni, Led viszont alig fogyaszt
  • karajjj
    #12
    ezt ugye most nem írtad komolyan?
  • pxxl
    #11
  • Desiderata #10
    tompított lehúzza az akkut
  • David2
    #9
    a fólia sokat dob, persze ha gyárilag van betéve
  • matyi0323
    #8
    Ha jól van beállítva akkor nem idegesítő.
    Az meg, hogy undorító, szubjektív vélemény. :)
  • pxxl
    #7
    ja.



















    nagyon menő
  • karajjj
    #6
    ha nagyon menő akar lenni, akkor már inkább angel eye
  • pxxl
    #5
    1. qva idegesítő és undorító az a ledes fos. ott van a helyzetjelző / tompított használd azt.
    2. kicsit számít, ha hővisszaverő fóliát rakatsz fel. de nem sokat.
  • karajjj
    #4
    érezhetően hűvösebb a klimától lesz a kocsi
  • Desiderata #3
    ott inkább a friss hírek kerülnek kibeszélésre
  • Bronx South
    #2
    Autó mánia topik szerintem bőven megfelelt volna a kérdéseidnek, topiknyitás helyett. :)