25
  • narumon
    #25
    Civnél ismertebbek ezek? Azért ez erősen nézőpont kérdése. Én pl viccesnek találnék egy listát amiről pont a Civ hiányzik...
  • shaddam
    #24
    Jó tudni hogy a nagy részük mindhárom platformon létezik.
  • BrockSamson
    #23
    Az ilyen listakat nem igazan lehet komolybban venni, mintha zenerol vagy filmekrol keszitenek. A szubjektivitas miatt ugy sincs igazan ertelme. Ha legalabb szetosztottak volna kategoriakra...
    L4D 1-2 pl egyedul jatszva hulladek, de csapatban haverokkal eletre szolo elmeny. Borderlands ugyanez.
  • Csaba42
    #22
    Nem értek egyet a fenti listával, de innen is látszik, hogy a fenti alkotások többsége távol áll tőlem. :) Mondjuk az is igaz, hogy manapság nagyon kevés kimagaslóan jó alkotás jelent meg, a többség egykaptafára készült konzolos-butított kretyótermék. :(
  • COOLancs
    #21
    Jelenlegi PC generáció? Csináltak elektroncsövesre is ilyen listát?
  • Merces
    #20
    nem tetszik a listád cod meg bioshock ugyan már......ezen viszont szerintem korrekt cimek vannak, bár nem sok értelme van.........
  • n0k0m
    #19
    Civ 4 2005-ös. Azóta azért volt pár játék:

    2006 - Titan Quest, Oblivion (!), Company of heroes, Anno 1701 ...
    2007 - Crysis, Cod 4, Mass effect(!), Orange box, Bioshock, World in conflict(!) ...
    2008 - GTA4(!!!), Assassins Creed, Fallout 3(!!!), Spore, Far Cry 2 ...
    ...
    2010 - ...

    Csak ami hirtelen eszembejut és ismertebb. Egy ilyen listára bármelyik jobban elfért volna.
  • Brati
    #18
    Az igaz, hogy a l4d jobb, mint a l4d2, csak azon lepődtem meg, hogy már ott tartunk, hogy meg se kell venned az első játékot, mert már lassan minden pálya ott van a 2-ben :) Ezért én már fel se raktam a L4D GOTY-t. Amúgy meg ha eredeti a játékod akár 21-en is játszhattok, igaz nem hivatalos szerveren :P
    De kinek mi a jelen generációs gép, ez itt a kérdés :D
  • vato loco
    #17
    Ilyen szar listát, ebből egyedül a C&C ér vmit, többi kuka.
  • Fresh Duke
    #16
    "nevenincs C&c" - Mi az, a barlangba nem jutott el a játék?
  • koschwarz
    #15
    először azt hittem április 1. van, és átaludtam a telet, mint egy jó barnamaci, de nem. ez egy komoly lista, kérem szépen.
  • RoyalPredator
    #14
    A Gémerprő crew mind csicska koreai, idióta amerikai, meg túlművelt francia srácokból állnak. Egyszerűen kalap szart sem ér az egész.


    irevolution.eu
  • Sir Cryalot
    #13
    igazi retard lista az olyan ahol az utolsó két helyre van bestócolva a Borderlands valami nevenincs C&c mellé, és ennyi elég is volt a megállapításhoz
  • Zolivok
    #12
    jó én nem public játékosként nyilatkozom a L4D ről hanem azért versenyszerűen is próbáltuk mi azt űzni pár csapat a magyarok közül úgy értem
  • Balumann
    #11
    Ezt én is alá tudom támasztani. Általában nagyon nem szeretem a hasonló stílusú (horror, zombihent, stb.) játékokat, de azt tényleg kegyetlenjól eltalálták, az 1 és 2-t is (nem tudnám megmondani melyik tetszett jobban, bár inkább a 2). Mondjuk csakis coopban élvezetes, de úgy nagyon.
    Szórakoztató, akciódús, változatos pályák, legfőképpen az tetszett benne, hogy figyelni kell egymásra ebben a nagy káoszban, megmenteni, felkelteni, visszahúzni ha netán szakadéknál esne le, stb..
    Csak túlságosan rövid.

  • Molnibalage
    #10
    Civ IV-te leszámítva semmi komoly. Azért valahol vicces, hogy életem legjobb játékai között ingyenes, fejlesztő csapatok által összerakott szimek és RPG modok vannak. (NWN - Tortured Heart, TES IV - Nehrim, Falcon 4.0 utódjai, stb.)

    Motort képesek ma írni a fejlesztők, jó játékot kevésbé. A Gothic széria is nagy kedvencem, a hangulat csillagos ötös, de legszívesebben pofánverném azt, aki azt a harc és mágiarendszert kitalálta, amit már cirka 10 éve használnak. BTW, a G3 is csak a CEP 1.7 után lett az igazi.

    És jön még ez.
    http://page.g3csp.bplaced.de/?lang=en

    Szóval, röviden és tömören. Nem igazán vagyok rászorulva az új tucatfos játékokra. Nem mintha időm lenne rá...

    A Dragon Age-et sokan ajánlották, de még a BG szériát sem toltam végig soha...

    A Civ V fantasztikus alap lehetne, de nagyon sokat kellene vele dolgozni. Sajnos a jelek szerint soha nem fogják kijavítani a hibáit. A Civ IV-es stack combatos bohóckodásból viszont nem kérek...
  • rágógumi
    #9
    left4dead2 hatalmas ha vagytok 4en :D vagy 8an termszetesen. :D
  • Zolivok
    #8
    de a duplacsavar az az hogy l4d képe van kint ráadásu laz xbox release és ehhez képest PC cikk , és még a game sincs benne .p.p
  • Zolivok
    #7
    l4d jobb mint a l4d2 , a lemenő nap meg epikus
  • Amiga
    #6
    Ez a lista így, ebben a formában meglehetősen nevetséges. Mert hiszen ha a Civ IV is felkerülhetett, akkor merre marad a Mass Effect - Dragon Age vonal? Vagy a CoD? Vagy a Bioshock? És még hosszan lehetne sorolni...
  • Kopiati
    #5
    Ennél még én is jobb listát xarok, bár azok a top 10 játék ami maradandó emlék számomra nevet kapná...
  • Bendzs
    #4
    "...Command & Conquer: Red Alert 3... [...] ...(Szovjetek, Szövetségiek, a Lemenő Nap Birodalma)."
    A Lemenő Nap Birodalma? EMBER! LEGALÁBB JÓZANODJ KI, MIELŐTT NEKIÁLLSZ MEGÍRNI EGY CIKKET!
  • Rotcsa
    #3
    Jelen generációs pc-k: Azaz a sokmagos procik megjelenésétől, vagy hogy kell ezt érteni?
  • mooo
    #2
    A kis mókamesterek...
  • BaSSeR
    #1
    "League of Legends, mely egy RPG-tower defense egyveleg."
    Node kérem szépen...