15
  • Skyline85
    #15
    "X játékokban sosem volt bolygóra szállás semmilyen formában."

    A 2-esben volt egy küldetés erejéig.
  • KopaszIsten
    #14
    Nem ismerem a sorozatot, de felkeltette az érdeklődésemet a cikk. Várom a megjelenését. :)
  • tom36
    #13
    Nahh mindenesetre már csak lenne a kezemben ez a game is
    de remélem azér az X3 TC hez képest több lehetőség lessz a kereskedelmi részében meg a hajók felszereltségében és nem csak a grafot huzzák amihez már eddig i kisebb reaktor kellet.
  • EnxTheOne
    #12
    Megnéztem, space rangers. Jo régi játék. :D
  • lostprophet
    #11
    Szerintem a Freelancerre gondolsz.
  • Sippie
    #10
    ja meg üzemanyag se volt
  • zidder
    #9
    Az az Elite lehetett vagy valami más, X játékokban sosem volt bolygóra szállás semmilyen formában.
  • EnxTheOne
    #8
    Nem az X. Már nem emlékszem a játék nevére. De a bolygora leszállás anyit jelent hogy ha leszáltál volt pár ikon. Az egyiken küldetést lehetett felvenni, a másikon megnézni hogy miket árulnak a bolygon, hangár és hasonlok. Szoval nem lehetet szabadon össze vissza menni a bolygon.
  • Titan
    #7
    Szerintem teljesen más játékról beszél, mert az X sorozat semelyik részében nem lehetett leszállni...
  • tom36
    #6
    Nahh ez 1 igazi meglepetés
    nem is hallotam róla, hogy készül valamiféle folytatás

    jahh é EnxTheOne hogy érted azt, hogy leszáltál 1 bolygóra
    mer ijen képeket láttam már, de sose volt szerencsém hozzá. (vagy ezt hol csináltad ? )
  • EnxTheOne
    #5
    Lehet majd az ürhajon mászkálni? Illetve, kalozkodásbol meglehet NORMÁLISAN élni? :D Kalozkodásért minden ilyen ürjátékban alig lehet keresni valamit. Egyszer elköltöttem az összes creditemet, de elfogyott a benya a térhajtomüböl, és nem tudtam elmenni egy másik csillag rendszerbe ahol a küldetést kellet megcsinálni, amiért sok pénzt kaptam volna. Kibányáztam az összes meteort a rendszerben/ kifosztottam majdnem az összes hajot, de igy se jött össze a benyára az ár. De a rendszerben 5 bolygobol 4 körözött. Már jött vagy egy tucat ürhajo utánam, gyorsan leszáltam a bolygon ahol nem köröznek. (az ö hajoiakt nem fosztottam ki), és hogy tudjak tankolni, eladtam az egyik plazma ágyut. :D:D:D
  • zidder
    #4
    Tényleg nem rossz ahhoz képest, hogy csak DX9 ... talán jobbis.
  • MacropusRufus
    #3
    jó kérdés :)
    úgy látom, hogy a tűz a hajó belsejéből gyün elő, ott meg van oxigén.
    A füst szintén onnan jön elő. Az viszont már más kérdés, hogy nem egészen így terjed a füst a zero gravitációban + vákumban. Gondolom hangja is van, ami szintén marhaság ui. az űrben a hang sem terjed.De ez egy játék.
    Szerintem nem rossz a grafikája.
  • Anomaly
    #2
    Van füst az űrben? Vagy kivonták a vízbül a zokszigént?
  • zidder
    #1
    Az utolsó interjú alapján idén már nem jelenik meg... sajnos... :(