6
  • mad mind
    #6
    Nekem 1995-óta, amióta külföldről rendelgetek, összesen 3 csomagom tűnt el.
    Ami viszont nagyon zavar a legtöbb online boltban, hogy pofátlanul magasak a szállítási költségek Magyarországra, vagy egy halom levelezésbe kerül, hogy kiszállítsák ide.
  • passatgt
    #5
    rendszeresen szoktam netről rendelni, ebay és dealextreme a főbb célpont ahol először keresni szoktam, és lekopogom, de kb 4 éve nem tűnt el egyetlen egy csomagom sem:)
  • JL666
    #4
    ebay?
  • Szefmester
    #3
    Sajnos nem csak kifelé vagyunk ilyen borzasztóak... Tavasszal rendelni akartam magamnak valamit, és 7-8 webshopot találtam nekem elfogadható árral de ezek egyik sem szállított Magyarországba. Volt pár olyan ami meg 30€ felett nem szállított pár másikba. Ahol meg drágább volt a termék ott sem volt jobb a helyzet.
    Az érdeklődő levélre pedig csak annyit mondtak hogy Sorry.. csak éppen több szóval. :P
  • asgh
    #2
    Amíg a magyar posta dolgozói minden második külföldről érkező csomagot egyszerűen ellopnak, és egy ilyen bűncselekményt a posta "belső vizsgálattal" intéz el (előre sejthető végeredménnyel), addig marad a futár és az utánvét. Magyarországon a csomagküldés biztonságát és nevetségesen magas árát kellene előbb rendezni, utána lehet szó bármilyen elektronikus kereskedelemről.
  • bakagaijin
    #1
    Tippre a magyarok azért lógnak ki a sorból, mert csak futárral szállítanak, átvitelkori fizetéssel :).