37
  • RiSeForMuSiC
    #37
    Mit akarsz, még mindig jobb, mint a Heti Válasz, ott minden baleset "rettenetes" és minden baleseti fotó "megrázó".
  • tomboy013
    #36
    Mégis milyen poént lőtt le? olvasd el még egyszer amit írt.
  • B0nFire
    #35
    Annyira jó, hogy itt spoilerezel spoiler tag-ek nélkül, te nagyon majom, ha valakinek mondjuk megtetszett és meg szerette volna nézni, annak lelövöd az egész sztorit, hogy dögölnél meg!!!
  • Axlkenobi
    #34
    A Dolog és A Három Testőr érdekel ezek közül, a többi nem igazán hoz lázba.
  • vato loco
    #33
    "A guardista"

    Akkr már mér nem gárdista? Vagy egyből Magyar Gárdista?
  • vato loco
    #32
    Ez a faszököl még nekem se jön be, pedig én bírom az ilyen scifis dolgokat.
  • Pretorian
    #31
    Hát nem az a klasszikus szépség, még szemöldökkel sem igazán :D
    És ő lesz a Macsakanő baz...
  • weine
    #30
    Talán azért, mert a képen nem Audrey Tatou van...:)
  • Laza
    #29
    Mondjuk az megint egy másik téma, hogy valójában mi is az átlag igénye :)
    Mióta megy megint ez a két buziság, egész este a TV silent módban van ... ki van kapcsolva :)
  • Basic
    #28
    Ezek közül melyikben játszik Audrey Tautou (3. kép a cikkben)? Mert az említett francia film színészei közt nem találtam.
  • Zombee
    #27
    Az a baj, hogy kielégítik a vv5, összeesküvők nézők igényeit.
  • tomboy013
    #26
    Jövő héten Rocktóber =D
  • Rotyoka
    #25
    ROCKTÓBERBEN SZÜLETTEM ÉN!
  • Laza
    #24
    A fiatalok nem csak Mo.-n igénytelenek ... egyébként pedig a magyar filmek az 'átlag' igényt sem képesek kielégíteni. Megvonnám az összes állami támogatást ezektől. Ha valaki a nép pénzén akar filmet csinálni, akkor azt a népnek, a nép igényei alapján csinálja ... mindenki más a saját pénzén élje ki a 'művészi' hajlamait ;)
  • Gerygrey
    #23
    Ennek az évnek még csak egy legdurvább mozis hónapja volt? Akkor ez egy elég szar mozis év... :)
  • tomboy013
    #22
    Bírom hogy a fórumokban mindig azt fikázzák milyen a magyar. Más országokban sem különbek az emberek nézz már szét egy amcsi fórumon mondjuk. Azért mert te ezt látod itt még nem biztos hogy így van sőt.... Butaság azt mondani hogy valaki csak azért igénytelen mert nem azt szereti amit te. Erről ennyit.
  • zetortraktor
    #21
    Azt te csak hiszed, hogy az egész sztorit végigjátsszák. De ez is csak alátámasztja, amit lent írtam.
  • zetortraktor
    #20
    Nem írtam semmit a magyar filmekről. A nézők igénytelenségére céloztam. Ezt szerintem mindenki elismeri, hogy a magyar filmnézők elég igénytelenek. Főleg a fiatalok.
  • Laza
    #19
    "Ezért tart itt a magyar filmes kultúra."

    Hjaj ... azért, mert Te egyike vagy annak a kb 1000 embernek, aki mondjuk megnézi a magyar filmeket, még nem vagy ízlésdiktátor :)
  • jaspercry
    #18
    Viktor viktor! Naggyon dúrva vagy!
  • Xerox10
    #17
    A Vasököl és "A dolog" című filmeket biztos megnézem. Engem "Parajelenségek 1" sem győzött meg. A "Lopott Idő" című film egy 3 perces trailerét láttam amiben minden fordulatot lelőnek, az egész sztorit végig játsszák, úgyhogy arra beülni nekem már nem is érdemes. A többi 20-ról még nem is halottam.
  • nlght
    #16


    Azért kicsit másképp néz ki így Anne Hathaway, mint a fenti képen, pedig csak a szemöldök hiányzik :)
  • Broafka
    #15
    hát mert buta vagy azért! Ez nem feldolgozás, hanem előzmény, hogy mi történt a másik kutatóbázison. Anno Carpenter is akarta folytatni (ő mondjuk tényleg akarta folytatni), hogy asszem a néger lett volna fertőzött, és jön a segítség, mert leadták a rádióadást ugye, mielőtt felrobbantották volna az állomást, csak sajnos nem kapott pénzt rá.
  • Zombee
    #14
    Az eredeti 1951-es.
  • donceleger
    #13
    A lényeget pont te írtad le. Senki sem látta, még te sem! Ellenben kijelentetted korábbi hsz-ednél, hogy a magyarok egy béna feldolgozást nulla eredetiséggel választanak. De ha nem láttad, hogyan írhatsz ilyet?
    Meg aztán a A Dolog egy kuriózum a horror rajongók körében. Velem egyidős az eredeti film, ami ugye A Valami címen futott. Az is eléggé parás volt, és ennek a bemutatója is jó, vagyis jónak ígérkezik. Az, hogy van benne női főszereplő engem nem különösebben érdekel. Biztosan megnézem moziban. Nem jelentem ki, hogy jó lesz, de azt sem, hogy szar, mint azt te tetted, holott még nem is láttad!
  • immovable
    #12
  • tomboy013
    #11
    Ennyi erővel akkor ne nézz meg semmit mert még a legjobb film is van aki számára szar és mondjuk ő azt sem ajánlja. De mivel emberek vagyunk mindenkinek más tetszik és lehet nekem a Dolog fog tetszeni neked meg nem. Attól még nem szar valami hogy neked nem jön be. Én pl biztos meg fogom nézni akárki akármit mondd mert érdekel. Ennyiről van itt szó, erről vitatkozni is felesleges hogy kinek mi tetszik, ki mit nézne meg inkább.
  • zetortraktor
    #10
    Senki nem fikázta, hiszen még nem is láttad. Meg én sem. Éppen az a lényeg, hogy a többség tudja, hogy szar lesz. Ettől még lehet jó. Kurva jó is. Ellenben vannak olyan filmek, amiket már bemutattak és nagyon jók. Hmm,melyiket nézzem, hmm, a valószínűleg szart vagy a nagyon jót? Hmm.
  • Zombee
    #9
    És Viktorunk már megszellőztette, hogy mi vár ránk... "óvakodj november idusától" :).

    Amúgy ne felejtsük el, hogy a pazar 82-es A dolog is egy feldolgozás. Még A guardista lehet jó, nekem bejött az Erőszakik is, ami mondjuk szintén csapnivaló címet kapott (ráadásul az összevágott előzetesek egy pancser bérgyilkosos hasraesős akciókomédiát sejttettek, míg annál jóval tartalmasabb lett, bár a humor az maradt.)
  • Egerwin
    #8
    A "kutya kemény mozis április" és a "húzós június" után ki gondolta volna, hogy lehet még fokozni. :D
  • tomboy013
    #7
    Nálunk meg valószínű az a "még ha fizetnének akkor sem" kategória ami neked tetszik. Emberek vagyunk mindenkinek más tetszik. Butaság lefikázni azt ami másnak bejön neked meg nem.
  • zetortraktor
    #6
    Ezért tart itt a magyar filmes kultúra. Mit választ a jó magyar a kevés jó filmből és maximum sok közepesből? Egy béna feldolgozást, nulla eredetiséggel. Valahol biztos van benne logika, de egy ilyen Dolog az kábé a "még, ha fizetnének, akkor sem" kategória.
  • Yagami
    #5
    Engem is max. az mozgat. De sok mindent attól se várok.
  • tomboy013
    #4
    Akkor volt értelme ide írnod az a lényeg xD Én a Dologra leszek igazán kíváncsi remélem valami jót hoznak össze a női főszereplő ellenére is.
  • Broafka
    #3
    köszönjük...
  • immovable
    #2
    Egyik sem érdekel.
  • H3nG
    #1
    Ezaz viktor :) Ez a cím végre jobb lett :)