11
Might & Magic - Clash of Heroes
  • JonasSandor
    #11
    Holnap jelenik meg felújítva. Raktak bele valamit pluszba?
  • Shan
    #10
    Szerintem a haverok vegyenek vissza az arcból, vagy inkább szótlanul CoD -ozzanak, Metinezzenek. Máig játsszuk (egész család) Xbox Live-on, megunhatatlan. Megvan a Puzzle Quest is, de 10x kevesebbet használjuk.
  • Cassell
    #9
    Nohát sikerült végigvinni az utolsó csata nem könnyű, de pár próbálkozás után simán verhető a mágusfej is. Nagyszerű játék, kicsit a Puzzle Questre hajaz, bár több haverom is csak a fejét fogta, hogy ilyennel játszani 2011-ben, de korrekt kihívás mellett rabul ejtő kis game.
  • Lokker
    #8
    Kedves cikasz!

    Valahogy nem tudom díjazni a legutolsó megjegyzésed. Csak mert nem jöttél rá arra, hogy talán még egyszer rá kéne kattintani a kidőlt fatörzs előtti szimbólumra mikor rajta állsz az nem a játék hibája.

    Ha már nyitottál témát a játéknak akkor legalább annyi legyen benned, hogy moderálod magad.

    Köszönöm.
  • Laza
    #7
    Ejj, ezt még DS-en játszottam, jó kis játék volt :)
  • cikasz
    #6
    Tök mind1 mit csinálok a kidőlt fatörzs felé nem mehetek tovább mert nem enged.Csak az az egy necromancert támadhatom nem csinálhatok mást.
    A level ötössel meg nem birok. Buzi ez a gém.
  • cikasz
    #5
    Próbáltam ott kattintani a kidőlt fánál , de nem történt semmi. na majd megnézem megint köszi.
  • mucsácsó
    #4
    le lehet azt győzni, igaz nekem is csak szerintem tizenötödszörre sikerült és már idegbajt kaptam szinte... :D de azt hiszem azt nem is kötelező... hanem lefele kell menni, és valahol van egy ilyen kidőlt üreges fa, azon kell átmenni a következő pályarészre ha jól rémlik :)
  • Guren
    #3
    inb4 m&m's-es poén

    amúgy a játék érdekel, várom, hogy leárazzák steamen.
  • cikasz
    #2
    Viszont már az elején elakadtam :(
    Van egy lvl 5-ös necromancer akit sehogy sem tudok legyőzni :( Én még csak lvl 3 vagyok.
  • cikasz
    #1
    Sziasztok.
    Nem találtam topicot ennek a játéknak gondoltam nyitok egyet mert igéretesnek tűnik.