4
  • Tetsuo
    #4
    Felejtos mindegyik. Valszeg mas gyartot nezek. :S
  • Tetsuo
    #3
    3-4 ora mulva minden kiderul! :)
  • Magiszter
    #2
    "tárhely csak 6 gigabájt lesz. Ezt azzal indokolta a társaság, hogy a legtöbb adatot a tervek szerint a felhasználók az Amazon Cloud-szolgáltatásában tárolhatják majd el. Az eszköz nem is rendelkezik memóriakártya-bővítőhellyel, így a felhasználóknak meg kell elégedniük ezzel a mennyiséggel."


    Ez itt bukott el nálam. 6 giga már a telefonomon sem elég nem hogy egy Táblagépen. Most is 16 giga van a telefonomban de már csak 15% szabad hely van.

    A felhő szolgáltatást meg felejtsék el. Vállalatoknál még megértem, de magánéletben szerintem életképtelen. Hiszen az ember ritkán szereti a saját dolgait valahol máshol tárolni. Ráadásul ha valami gáz van a nettel akkor nincs az az isten hogy elérd. Az adatbiztonságról már nem is beszélek. Hiszen lehet hogy feltöltök valamit felhőbe másnap meg kint van neten. Hiába nyalnak körbe utána meg fizetnek, ami egyszer neten van az ott is marad. És ha éppen olyan akkor lehet hogy el is áshatom magam.
    Vagy valaki rá mondja hogy pedofil, esetleg terrorista tartalom, csak mert kell egy aktuális kirakatper/bűnbak.

    Maradjon a saját rögzítőmön a saját adatom.

    Szerintem
  • Tetsuo
    #1
    Egy ujabb e-olvasot is remelek! :)