22
  • PheCho
    #22
    Éppen ezért szoktam rá mostanában, hogy nem nézek előzeteseket (kivétel a látványfilmek). Így meglepetésként ér bármi is történik. A kritikákat is igyekszem úgy olvasni, hogy a sztorit ne lőjem le magamnak, csak annyit, hogy jól összerakott film és javasolják vagy nem. Az "Annál jelenetnél..." stb kezdetű mondatokat igyekszem kihagyni. :)
  • Etinger
    #21
    Ha nem hallasz róla előzetesen semmit, és a film előzetes is kihagyod, akkor tényleg üthet :) Engem még így is meglepett :)
  • Justil
    #20
    Ja, hat gondolom ez emberfuggo is, valtozo, h kinek mi esik le lassabban/gyorsabban :)
  • maxy182
    #19
    Nem tudom, nekem pont a Viharsziget volt egy olyan film, amikor a végéig azt sem tudtam h wtf... A végén meg koppant a tantusz!
    Pedig általában a legtöbb film nagyon kiszámítható és sablonos. Valahogy nekem a Viharsziget egy üde színfolt volt ezek között...
  • Justil
    #18
    egy picit talan kiszamithato, de hangulatos, es a kiszamithatosag ellenere jol elhiteti a nezovel, hogy nem az :)
  • Broafka
    #17
    amúgy a shutter islandet sokan fikázzák, de nem értem miért, szerintem az egy tök jó kis film lett (és ne feledjük, hogy egy régi könyv alapján íródott, szóval a könyv is jó lehet)
  • Al Ashrad
    #16
    gombabácsi te milyen filmeket szeretsz? Mamma Mia, meg hasonlók?
  • Justil
    #15
    ez is 1 vélemény...
  • gombabácsi
    #14
    dicaprio? kb minden filmje tök erőltetett (inception, shutter island stb)
    persze ez nem csak az ő hibája de ő is benne volt
  • HarryProf
    #13
    Nagyon jó gyerekkori filmje még a What's eating Gilbert Grape, amiben Johnny Depp oldalán játszik.

    Ezt pedig várom, remélem itthon sem késik a mozikban... legalábbis ne sokat.
  • Justil
    #12
    + Inception, Body Of Lies, The Departed, Catch Me If You Can, stb :)
  • edios
    #11
    +1

    nekem aviátor, shutter island óta 1ik kedvenc színészem.
    (de titanic tényleg borzalmas vót, nem feltétlenül az ő hibájából)
  • radical
    #10
    nem is tudtam hogy Hoover homi volt?
  • Wittgen
    #9
    Ezzel én is így vagyok, egyetértek veled.
  • lamella
    #8
    Sosem értettem miért tartják nyálasnak. Szerintem a Rómeóban és a Titanicban sem volt az.
  • Justil
    #7
    +1

    Mindig is jó volt, csak nyilván felnőttként azért más szerepeket játszik, mint fiatalon, és ez nem feltétlen vált a hátrányára, függetlenül attól, hogy gyerekként is jó színész volt. Ennyi.
  • kalapos01
    #6
    Kábé 20 éve az egyik legjobb, csak pár nyálas tudatlan pöcs ezt nem tudja.
  • Chocho
    #5
    Mindig is jó színész volt. Ajánlom például az Ez a fiúk sorsa című drámát, amiben még gyerek. Majdnem, hogy lejátssza a színről Robert DeNirót.
  • wolruf
    #4
    Örülök, hogy nem csak én gondolom így :D
  • nessboth
    #3
    Le a kalappal tényleg, régen egy nyálas kis pöcs volt, de manapság mkor meglátom a nevét egy filmen megnyutat a tudat, hogy egy színvonalas filmet kapok...
  • wolruf
    #2
    DiCaprio milyen jó színésszé lett az évek során. Le a kalappal.
  • Risu Führer
    #1
    várós