11
  • Vers
    #11
    ahogy olvastam 4 orat bir, viszont minimum 20 -szor gyorsabb mint vallami armos mocsok
    ha ez meg nem is erett meg a piacra, az intel ivy bridge processzorai hamarosan debutalnak , azok elhozzak a kanaant,
  • B0nFire
    #10
    909 gramm a tömege – ha már nem olvastad a cikket!
  • BrockSamson
    #9
    En most mar csak arra vagyok kivancsi milyen aksiidoket fognak produkalni ezek Core sorozatra epulo tablak. Mer nem sokat er az ember a WIN8-cal meg a 2,3 GHz-vel, ha 2 orat se bir a cucc, vagy ha 4 kilo mert akkora aksit passziroztak bele. Az Atom sem nagyon mukodott tabletekben.
  • DjDano
    #8
    Erős vas van benne, de 2000 dolcsit nem ér meg....
  • Szefmester
    #7
    Nos igen.. ez egy fejlesztői verzió és nem a divatmajmok tömegterméke...
  • 1sajat
    #6
    2000$ kezdőár? Egy picikét nekem drágának tűnik. Ennyire nem rossz a forint.
  • asdasdasd
    #5
    Ez most valami M$ vagy S$ reklám?
    Ki a fenét érdekel, hogy valaki eladja a dolgait az ebay-en...
  • Crane
    #4
    :) Na ja. Bár ha valakit a cége fizetett be, és a cégét képviselte, akkor az ajándékot nem ő, hanem a cége kapta. Tehát ilyen esetben elméletileg a táblagép az adott cég tulajdona. Az persze más kérdés, hogy ezzel a kutya se foglalkozik. :)
  • item
    #3
    Ez biztos,de gondolom sok olyan is van aki a saját cégét képviselte 1 személyben és leírta a költséget,most meg eladja a kütyüt,szal 2x jár jól.
  • Cat #2
    Szerintem egy ilyen konferenciára kevesen mennek saját pénzből, a cég fizette nekik.
  • item
    #1
    Ez várható volt. Bár mondjuk nem ingyen jutottak hozzá,mert a BUILD-re 1500-2000 dolcsi körül volt a beugró,szal úgymond megvetették velük a cuccot.