22
  • immovable
    #22
    :D
  • immovable
    #21
    Biztos jó ez is, csak ez már nem A két pasi meg egy kicsi.
  • Kindred Blades
    #20
    A TAAHM jó sorozat. Megnézve a csapból is ömlő sitcomok végtelen árját, igenis jó sorozat a mezőnyhöz képest. Ehhez hozzátesznek egy nevet, és kész a siker, itt nincs min meglepődni.
    Én nem néztem, illetve néha egy-egy részt, de nem tartom sokkolónak a sikert.
  • Mentol
    #19
    Te winnie: a zárójeles mondatodat fejtsd már ki bővebben, mert ez így műmájer! :)

    Ó, azok a rövidítések...
  • GyaxyBoy
    #18
    Nekem meg az a véleményem, hogy azért nézték meg az első részt ennyien, mert mindenki kíváncsi volt, hogy mit nyújt Ashton Kutcher. Én is csíptem Charlie poénjait és kicsit félve fogom megnézni a 9. évad részeit. Azt sem tartom kizártnak, hogy nem fogom szeretni azokat a részeket. :(
  • Chocho
    #17
    Az semmi, a kkiiff két évet, a hhjjmmppiikljjjmmm nyolcvan évet csúszott. De az f.a.s.z. is késik...
  • AZTA
    #16
    Szted több jó sitcomot nem lehet egyszerre szeretni? Ja és csak hogy legyen mire válaszolnod a hymym egy rakás szar :D
  • tatish
    #15
    Én is valami ilyesmit sejtek abban hogy azért a negatív reklám is reklám volt a sorozatnak, leültek az emberek megnézni hogy mégis micsoda ez (ha még nem ismerték), aki meg ismerte az meg csak simán kíváncsi volt arra mégis milyen lett. Az évad felénél valszínű a szokottnál jobban is lentebb fog menni a nézőszám.
  • winnie
    #14
    ha májer okoskodás lenne és nem mű, akor megértenéd az ncis sikerét?

    Mi a véleményed a Két pasi meg egy kicsiről?
    Az egy jó sorozat (78%)

    ejha. itt nem az a durva, hogy van, aki szerint jó sorozat a taahm, hiszen sokan tényleg csak nagyon kevés szitkomot ismernek, s vakok között lehet félszemű a király, hanem az, hogy mekkora nagy kánaán lesz akkor, ha ők megismerik az igazán jó szitkomokat. (kár, hogy egy szitkom sikerére sokszor a magyar premierig várni kell, ld. mekkora fáziskéséssel fedezték fel sokan az olyanokat, mint a himym, taahm vagy mnie)
  • winnie
    #13
    sheen az elmúlt hónapokban szinte semmit sem csinált
  • kecskeszeme
    #12
    Ekkora gedves nagy spoilert egy cikkbem... Minek kellett leírni, hogyan írják ki Sheent a sorzatból!?
    Amúgy meg tele a cikk elgépelésekkel.
  • AZTA
    #11
    Nem lesz ez rossz, az első rész meg nem volt nagy szám de hát valahogy el kellett kezdeni, behozni az új szereplőt. Am meg nem igaz hogy csak Sheen vitte anno a hátán a sorozatot mert a 2 másik szereplővel is rengeteg jó poén volt.

    De amit fel nem bírok fogni az az hogy a szaros ncis-t hogy a viharban tudják annyian nézni..akkora egy műmájer okoskodás az egész. Attól már csak az rosszabb mikor a horáció féle helyszínelőkbe a 2 nő elkezd okoskodni. :D
  • a bajusz
    #10
    Charlie büszke is lehet magára a rekordnézettség kapcsán, hiszen tulajdonképpen egyedül neki köszönhető. Azzal, hogy az elmúlt fél évben folyamatosan címlapon tartotta a sorozatot, azáltal, hogy maga is botrányt-botrányra halmozott, meg ugye a kiszállása sem kis botrányt kavart, így aztán nem is csoda, hogy elképesztő lett a nézettség. Mondjuk erre nem számítottam volna azért, ez a szám ibazán brutális... Valószínűleg rengeteg olyan ember is leült a tévé elé, aki eddig nem is hallott a sorozatról - na jó, talán hallott, de nem látta - biztos sokan kíváncsiak lettek, hogy mi ez, ami körül ennyi balhé van.
    Ashton Kutcher amúgy vicces, ezzel a torzonborz fizimiskával tiszta olyan, mint egy pesti csöves
  • SlickAdam
    #9
    szerintem nem lesz rossz ez a Kutcher. van valami debil a hangjaban (amit a magyar szinkron majd szepen el fog tuntetni es tenyleg szar lesz...)
  • Inquisitor
    #8
    Poénokat? Saját magát játszotta a sorozatban :)
  • NovaTerra
    #7
    Én nem láttam ezt a részt, de Sheen elég gyengén játszott az eddigi évadokba. Nem rossz a sorozat, de szerintem könnyen helyettesíthető Sheen.
  • mayer05
    #6
    Én is láttam az 1. részt és sheen nélkül nem ér semmit az egész! Nagyon nagy marhaság volt ezt elkezdeni.
  • zetortraktor
    #5
    Ja. Sokkal jobb volt, amíg Charlie Sheen írta a poénokat.
  • kadar1
    #4
    Ma néztem meg a az első részt !! Charlie nélkül szart se ér !!! Charlie csak Charlie .
  • Chocho
    #3
    +1

    Egyébként nem érdekel annyira az ashtonos rész. Nem azért, mert bajom lenne Kutcherrel, hanem mert szerettem Sheent benne és hiányozna.
  • endrev
    #2
    Kicsiként kövérebb volt, időközben lefogyott. Semmi értelme nem volna soványítani. Ha kövérebbnek látod a sorozatban, az vagy azért van, mert túl régi az epizód, vagy azért, mert a szerepe szerint kövérebbnek kell lennie és ezért ráaggatnak egy kiegészítőt.
  • nlght
    #1
    ezeken a képeken a kissrác vagy 30 kilóval könnyebb, vajon photoshop vagy gyomorgyűrű? :D