16
  • nextman
    #16
    Igazad van ebben, de a cikk errol szol. Meglepodtek, hogy nem stream szolgaltatasokat veszunk. Pedig ok mondtak mar nekunk, hogy az milyen jo. Nekunk birkaknak meg meg kellett volna mar venni, merthogy ez a jovo:)
    De mi ilyen maradiak vagyunk, inkabb letoltunk. (Raadasul, ezt meg csak nem is tragyalta a cikk, de szerintem a letoltes is 95%-ban a torrentboltban tortenik.)
  • JTBM
    #15
    A jelenség természetes. Az interneten mindig állandóan minden változik, egy Stream-es cég holnap simán tönkremehet v. elég ha a Stream részleget bezárják.`

    És akkor löttek a befizetett pénznek.

    Ami viszont le van töltve, az az enyém...

    Mobil eszközöknél még van egy extra, a letölthetö adatmennyiség korlátos.
    Ergó csak egy idióta tölti le ugyanazt többször...
  • willcox
    #14
    Aki úgy fizet, hogy még csak le sem töltheti, azt mutogatni kéne, mint régen a cirkuszban.
  • willcox
    #13
    Van pár olyan oldal, ami ingyenesen hallgatható/nézhető, de a letöltésért fizetni kell. Én viszont erre írtam, hogy ami hallgatható/nézhető, az rögzíthető is, miért kéne még fizetni is? Persze, aki akar, az fizessen, mint a katonatiszt, nekem jó lesz ingyen is :)
  • bakagaijin
    #12
    A YouTube az minek számít? Vagy a spotify. Stream jellegű, de le is tölthető. Britt tudósok voltak?
  • nextman
    #11
    Szerintem te irsz hulyeseget, en Willcox uzenetere valaszoltam teljesen ertelmesen. Raadasul meg ugyanazon az allasponton is vagyok, mint te, azaz, ha mar fizetek erte, akkor kapjam meg mp3-ban.
    Legyszives olvasd at ujra a hozzaszolasokat.
  • usersg
    #10
    Ja, és a cikket is elolvashatnád, akkor nem írtad volna le ezt a hülyeséget.
  • usersg
    #9
    "Csakhogy ezzel senki nem akar faradozni. Foleg ha fizet a szolgaltatasert."

    Jelentem, én csak egyszer szeretek megvenni valamit, és szeretem ha megvan a gépemen. :)
  • nextman
    #8
    Csakhogy ezzel senki nem akar faradozni. Foleg ha fizet a szolgaltatasert.
  • willcox
    #7
    Ami hallgatható/nézhető, az rögzíthető is. Vagyis simán ott is maradhat a gépeden.
  • thsanyi5
    #6
    A streamhez is éppúgy le kell tölteni csak aztán mégse marad ott... Semmi értelme. Ha egyszer már átjött, meghallgattam és tetszik akkor legyen mentve a gépemen. Ráadásul ezzel a sok helyen megbízhatatlan internettel nem is szívesen használnám. Maximum tényleg arra jó, hogy megismerjek valami újat.
  • okosan gyerekek
    #5
    ugyanez volt az első gondolatom! ;)
  • usersg
    #4
    A Shoutcast egy radio. Arra jó hogy ha nem akarsz igazán zenét hallgatni, csak úgy "menjen valami". De ha megtetszik egy szám, úgyis utánajársz.
  • usersg
    #3
    "bármennyire is a streaming-szolgáltatások sikerét jósolták korábban szakemberek, sokkal több időre van szükség ahhoz, hogy a letöltések végleg a háttérbe szoruljanak"

    Elég manipulatív megfogalmazás. Olyan, mint ha a streaming egy elkerülhetetlen vég lenne, és csak az eltelt idő számítana. :) Pedig nem így van. Simán elképzelhető, hogy soha az életben nem szorít vissza semmit.

    Olyan ez mint a felhő marketing. Az is így működik. Minden nap sulykolják, hátha igaz lesz.
  • hungi
    #2
    Hol? Pl. a Shoutcast köszöni jól, van...
  • DjDano
    #1
    Magyarán a stream csúfosan megbukott...