8
  • zetortraktor
    #8
    Nem hiszem, hogy nyerne, mert nem azért nyer, mert jó, hanem, mert a legjobb. És jön egy csomó új sorozat, sok új színésszel, akik kapósak lesznek az újdonság varázsa miatt. Meg egyébként is csak azért nyert most, mert nem volt Aaron Paul. Ellene nyilván nem lett volna esélye.
  • Garou
    #7
    Tyrion Lannister nyer még szerintem a jövőben, a könyveket olvasom és érik majd olyan jellemformáló élmények, amiket igazi színészi feladat lesz eljátszani. Nekem is nagy kedvencem.
  • kissssss
    #6
    szerintem is az egyik legjobb színész a sorozatban.
  • t3chn3t
    #5
    A trónok harca egy hatalmas sorozat és a kis törpe nem hiába nyert, az egyik legjobb szereplő és színész a sorozatban.
  • nextman
    #4
    Nincs legjobb scifi kategoria? Akkor csak az idom vesztegettem:)
  • Broafka
    #3
    peter dinklage (The Imp, Trónok Harca) <-- maximálisan, magasan ő az egyik legjobb karakter a sorozatban. Nagyon jól játszik!
  • mkfdd
    #2
    Az eddigi szezonok tavasszal kezdtek, de a mostani csak nyáron, így átcsúsztak a következő időszakba. Vagy valami ilyesmi. Nem is baj, legalább nem halászták el a szobrot a FNL és GoT elől. :) Majd jövőre tarol úgyis. Remélem jövőre kiüti végre madmant.
  • kids
    #1
    Vajon miért nincs a jelöltek között a Brekaing Bad? Tavaly bezsebeltek rengeteg díjat azt idén már jelölést se adtak neki? Vagy a minőség romlott annyit?