17
Troy online
  • highdrift
    #17
    Magyar Guildet keresek !!
    Görög vagyok :) levélt kérek ha van !
  • Tenkory
    #16
    Nem hasonlítom én semmihez..egyszerűen nem vagyok igénytelen.
  • sherlock1
    #15
    Úgy szokás topikot nyitni, hogy néhány mondatban leírod miről szól a játék, milyen témájú, stílusú, meg egyéb infot, ha van. Belinkeled a hivatalos oldalt esetleg, ha van review/cikk akkor azt is, beszúrsz egy hivatalos videót, ha van, vagy egyéb normális gameplay videót, esetleg néhány screenshot-ot.
    Meg azért megpróbálhatnál normálisan is írni, az igaz, hogy a 9dragons topikban mindenki tájparaszt szinten ír, de az sg fórum többi részében az már nem menő.
    Az első hozzászólásból például az jön le, hogy ez egy újabb koreai heavy grindelős szar, csak most a görög mitológiát használják alapnak.
  • Gibor
    #14
    "Életkor: 25-30 között"

    Ha egy 10 est leveszünk belőle még azt is sokkalom.

    Miből gondolod hogy wowozik bármelyikőnk? Én speciel nem játszok egy MMO-val sem mert mind unalmas, ugyanaz a játékmenet csak más karakterekkel, persze azok is csak külsőre másak. Felesleges MMO-k egyike... A többi 3572 társával együtt :)

    "-létszives mondj nekem hasonlo 2 ilyen játékot"

    Tessék : ingyenes MMORPG-k 70%-a. Azért mert a térkép és 2db skill más nem kell különbözőnek nevezni.

    "-játékélmény a lényeg kinek mi jön be.olyanokhoz akarod hasonlítani ami még nincs is Blade&Soul Diabo III"

    Egy szóval nem lett említve egyik játék sem, de viszont ezek nem ingyenes és nem fél év alatt elkészített játékok.

    "- a célom megvan már is több magyar tud róla"

    Tökéletes célod van! Megutáltatod magad és a játékod még több magyarral :)

  • MadeInHell
    #13
    "Én csak azt nem értem miért kell hetente 1 ilyen játékot kiadni
    Mér jó hogy van 2000 játék amiben csak a sztori más"
    -létszives mondj nekem hasonlo 2 ilyen játékot
    - Metin2 képest csucsteknologia mégis a sok paraszt magyar azzal nyomja

    " Nagyon de nagyon gyenge játék. Játszottam vele de nem adok neki pár hónapot és zárja befele a kapuit."
    -játékélmény a lényeg kinek mi jön be.olyanokhoz akarod hasonlítani ami még nincs is Blade&Soul Diabo III takarottjál StarWars olni

    " A játék ugyanolyan bukta mint a topicod."
    - a célom megvan már is több magyar tud róla
    nem fikázni kéne idejönni hanem értelmes kérdéseket feltenni a játékkal kapcsolatban.Nekem is van 1000 hozzáfüzni valom 500 mmorpg hez mégsem megyek oda felbaszni más agyát.Takarodj vissza wowozni aztán ha elmultűl 10 éves nézz vmi másikat magadnak.
  • Gibor
    #12
    Szeretnéd hogy az SG-sek felfigyeljenek a játékra amivel játszol? Akkor győzz meg minket egy normális leírással és topic nyitással. A játék ugyanolyan bukta mint a topicod.
  • Tenkory
    #11
    Nagyon de nagyon gyenge játék. Játszottam vele de nem adok neki pár hónapot és zárja befele a kapuit.
  • LeWyTy
    #10
    Én csak azt nem értem miért kell hetente 1 ilyen játékot kiadni
    Mér jó hogy van 2000 játék amiben csak a sztori más
  • Noodlee
    #9
    Milliárd ilyen, és ehhez hasonló játék létezik, ezzel a motorral.
    Persze mindegyikben van valami buktató, hogy miért is nem igaz, hogy Ingyenes :P
  • MadeInHell
    #8
    Az item shopp cuccok nem befojásolják a karaktered erejét.
    2 oráig van 20 percenként battle aztán 1 orás 120% xp
    minden mapon van dungeon easy normal hard fokozaton
  • foxxi
    #7
    Vagy ez, vagy a Gods&heroes koppintása a másiknak.

    Magánvélemény, de ez a játék ugyanaz a bukta mint a másik. Egy apróság szól a Troy javára, mégpedig hogy ingyenes.
  • MadeInHell
    #6
    azért csináltam a forumot mert sokan nem is tudnak erröl a játékrol.
    kb 1 honapja volt OB.Sok keleti fos mmo után igen csak megfogott.
    10évesekenek nem ajánlom mert nincs dance+kiss.A Harcrendszer érdekes es szorakozato, team battlek vannak (greece vs Troy) és ha nyertek kapsz xp t.Elég gyors a fejlödés.
  • MadeInHell
    #5
    haver menj föl Troy weboldalra és megsporolok fél napot
  • Gibor
    #4
    Elég gyengének tűnik, főleg így hogy nem is írtál ide semmit csak egy videót belinkeltél.
  • MadeInHell
    #3
    na ezt hémozza ki vki:-)
    inkább nézzétek meg hivoldalt
    Troy online
  • MadeInHell
    #2
    Karakterek: --- Berzeker
    Warrior lvl50 után
    --- Guardian

    --- Mage
    Mystic lvl50 után
    --- Warlock

    --- Ranger
    Hunter lvl50 után
    --- Asasin
  • MadeInHell
    #1
    Sziasztok! Ez egy elég jo ingyenes mmo.
    pvp gameplay
    MadeInHell néven megtaláltok Troy oldalon a Hungarian guildba.