35
  • JethroHUN
    #35
    Grat a TV2nek, RTLnek, idáig is elég trágya volt mind2ő, de most elérték a a pöcegödör legalját... Nem elég hogy rohad ganék, mivel megveszik a sorozatok licenszét, h más csatorna ne sugározhassa őket, mégis az évadok óriási késésben vannak, sőt még arra sem volt példa TV2 esetében h folyamatosan le ment volna 1 évad... Most pedig beteszik éjszakára... De sebaj kapunk 12 rib@ancot és 6 burnyákot, remek.

    A okoskodóknak, a válasz a kérdésre "kinéz egyáltalán kereskedelmi csatornát?" MINDENKI. Miért? Bármelyik tv szolgáltató csomagjait nézzük, ezek vannak benne a megfizethető zonában. De ha vmi normális csatornát akarok, pl AXN akkor meg kell vennem mellé még +50et ami nem kell és máris 8000+ nál vagyunk havonta, lényegében 1 csatornáért...
  • B0nFire
    #34
    Másrészt pedig a kereskedelmi tévé a saját pénzét arra költi, amire akarja. Az állam nem.
  • B0nFire
    #33
    Inkább te gondold át. Hány szegény van, és ezek számát oszd el 1 000 000 000-dal. Aztán számold ki, hány jut egy főre, és mire elég. Persze, kitelne belőle 2 tál lencse, de hosszabb távon mit javítana ez az életkörülményeiken? Semmit. Ahhoz jóval több pénz kéne. Ha pl van 200 000 mélyszegény, akkor fejenként 5000 Ft jut egyre. Az szerinted segít rajtuk?

    Erről beszélt előttem JMáté is, csak úgy látszik, nem esett le neked.
  • Relixo
    #32
    Értelmes hozzászólás Mátéka.... látszik kiknek csinálják ezeket a műsorokat!
    B0nFire ez nem demagógia ez az élet amiben élünk, és ha kicsit visszább olvasol láthatod nem csak az én véleményem ez amit lentebb írtam, a normálisabbja elgondolkodik hogy mire megy el 1 milliárd és mire kellett volna költeni ehelyett a hulladék helyett.
  • morden
    #31
    Ha a TV neveli a gyereket akkor tökmindegy szinte mit néz :(
  • COOLancs
    #30
    Hát ez kell a proletár népnek, a nincstelen segíjbűl élők tőlem bámulhatják a ker tévéket nyugodtan (látszik h pl TV2-nél pontosan ez a célközönség...)csak az a baj amikor már 5 éves kis kölkök is kivűlről fújják az összes szereplő nevét.
  • Gerhard
    #29
    Bocsika félernyomtam. B0nFire hozzászólásához reagáltam.
  • Gerhard
    #28
    Demagógia ide vagy oda, ezen én is elgondolkodtam. Mi másra elmehetett volna ez az egymilliárd forint...
  • B0nFire
    #27
    Te magadtól vagy ennyire demagóg, vagy valaki tollba mondja a hülyeséget?
  • JMáté
    #26
    Neked miért van számítógéped? Miért nem adod el és veszel belőle két tál lencsét a szegényeknek?
  • morden
    #25
    ÉS mégegy "fos" ahova kommentelni fogsz :D
  • bmw
    #24
    Meg egy fos amit nem nezek.....
  • morden
    #23
    Nosza irány valami felsőoktatási intézmény, el kell menni szakértőnek és megváltoztatni az országot .
  • Relixo
    #22
    "A TV2 egymilliárd forint körüli költségvetéssel készített új műsora"

    Erre ugye van pénz? Ez (m)agyarország grat a társadalomnak! (akinek nem inge....)
    Mennyivel többet ért volna ha pl normális sorozatokat vesznek belőle vagy a már félbehagyottak folytatására költik a pénzt. Vagy ha már minden áron kiakartak szórni ennyi pénzt akkor adták volna oda az egészségügybe,jó pár életmentő gép biztos kitelt volna belőle... De mit várunk, ez a mi országunk: CIRKUSZT, kenyeret a többi le van szarva! Szánalmas egy bohóc ország ez!
  • donceleger
    #21
    76% egyáltalán nem fogja nézni! volt egy ilyen kérdés a való világ kapcsán is, ott is valami hasonló dolog jött ki. Persze ez nem tekinthető országos tesztnek, de azért mégis csak jelent valamit!
    Én nézem a kereskedelmi csatornákat, beismerem!
    Leginkább a sorozatok érdekelnek és mint a cikk is mutatja, ezzel a sorozatnézőket sújtják a legjobban! Én pl a VV5 miatt szenvedek, mert a Dr. Csont további epizódjait nem adják le egyelőre, pedig az jobban érdekel, mint a VV5. Nem is nézem, de akkor legalább a Csontot rakták volna későbbi időpontra és akkor felvételről meg lehetett volna nézni!
  • Laza
    #20
    Arról nem is beszélve, hogy a párkereső realityk már rég kimentek a divatból, senki nem hiszi el, hogy a végén majd boldogan élnek míg meg nem halnak ... és nem is szoktak, ezt 1000x bebizonyították. Ezek után ez megint csak egy színjáték.
  • Laza
    #19
    Az a baj, hogy nehéz nem tudni róla semmit, mert manapság még az újságok és a hírporálok is ezekből a szutykokból élnek ... ez ember nem tud olyan helyre fordulni, ahol nem ezek a szarok folynak a csapból is.
    Na meg az adott csatornákon nem elég, hogy adják ezeket a műsorokat, de orrba szájba spotolják, meg minden egyéb műsorukban folyamatosan ez a téma.
  • Laza
    #18
    A TV2-től megszokott minőség alapján úgyis gagyi lesz .....
  • samebadi
    #17
    Úgy látom abba a majdnem egymilliárdos költségvetésbe lazán belefért egy SG reklám is.

    SZÍNVONAL?????????????????
  • morden
    #16
    És csinálod az ingyen reklámot :D
    Erre jár egy műsorszek. megnézi hogy basszus a tegnap esti filmről senki nem kommentel és nézték a cikket ketten, ellemben a "Kurvák, stricik és kerítő" cikket megnézték 5 ezren és itt van/lesz csomó komment, szerinted melyik műsort fogja támogatni. Szóval értem én, hogya műsor ellen érvesz, de ennél jobb reklámot nem is csaphatnál neki :D
  • syn7h37ic
    #15
    Ez kell a népnek. Kurvák, stricik és kerítők minden mennyiségben főműsoridőben!!! Éljen a zombitársadalom!!! Profit profit profit, a néző az csak szükséges rossz, hogy irkálja az emelt díjas SMS-t, hogy még több lé legyen!!!
  • zola2000
    #14
    En is alig nezek tvt, neha animaxot szoktam nezni, ennyi...ja meg egyszer voltak az MTVn ilyen del koreai sorozatok, azok is jok voltak, hat persze hogy mar nincsenek...pedig jobban szeretnek kenyelmesen tvzni mint mindig mindent a netrol feliratosan tolteni, de normalis musor nincs a tvben.
  • scarabeus86
    #13
    Már nagyon elegem van ezekből a hülye valóságshowkból. TV-t szinte sose nézek, így ez engem nem érintene, viszont azt nagyon utálom, mikor az ismerőseim 70%-a kiírja közösségi oldalakra, hogy épp ki kivel mikor mit csinált a villában, meg személyesen is szóba hozzák, így sajnos rajtuk keresztül értesülök a hírekről, és ez már az agyamra megy. SZERINTEM aki arra vetemedik, hogy bekerüljön a villába, az egyszerűen nem normális (aki állandóan ezeket nézi a TV-be, az se...)
  • Armagedown
    #12
    ez eddig rendben van de ebben a valóságshowban nincs semmi valóság , egy igaz szó nincs benne
  • Vanek úr
    #11
    Én nézem a kereskedelmi tévéket, de az általad felsorolt adásokat messzire kerülöm. Számomra érték a Forma1 is (vagy amíg a BL ment, addig az is az volt); vagy akár pár számomra jobb sorozat is (NCIS-ek, Vészhelyzet (volt), Grace klinika, Dr. House - sőt, bőven nézhető a Mentalista vagy a Castle is); de a heti 1-2 normálisabb film is belefér. Vagyis aki keres, az talál; és nem minden "kertévénéző" lesi a 'szennyet'.
  • morden
    #10
    MElyik műsorra gondolsz pontosan :D ?
  • kalapos01
    #9
    Baromi nagy szenny, ha valaki udvarol valakinek. És elveszi feleségül.
  • asgh
    #8
    Mivé lenne a magyar televíziózás, ha a két kertévé nem szinkronban tolná a kultúrszennyet...
  • gombabácsi
    #7
    a kertévéket nagyjából a magyar nép fele nézi napi több órába

    úgy is fogalmazhatnánk, hogy kétpofára habzsolják a valóvilágot, barátokköztöt, győzikét
  • morden
    #6
    *általános
  • winnie
    #5
    végre valaki, aki a közszolgálati tévékben hisz. és nem titkolja.
  • morden
    #4
    Nem nézi senki se,de mindenki vágja miről van szó és úgy képben van a valóságshowkkal kapcsolatban mint Vágó István az alltalános műveltséggel :D
  • ntom
    #3
    Áh, dehogy nézi a nép. Valójában veszteséget is termelnek ezek a műsorok, csak presztizskérdésből nyomatják még mindig
  • Tojesz
    #2
    Néz még valaki kereskedelmi televíziókat?
  • Dynamic
    #1
    Nem igazán érdekelnek a valóságsók (kötekedőknek: tényleg nem, de attól még van véleményem), így lehet, hogy rosszul mérem fel, de szerintem annyira érdektelen ez az alapötlet, hogy szinte borítékolható a bukás. Hja, majd feltuningolják brazil szappanoperába illő ármánykodással, konfliktusokkal, cicivel, dugással aztán bármi is lehet belőle, de az alapötlet akkor is nagyon tré.